Keystone logo
Dnieprodzerzhinsk State Technical University

Dnieprodzerzhinsk State Technical University

Dnieprodzerzhinsk State Technical University

Įvadas

Dnieprodzerzhinsk State Technical University šiandien yra 6 fakultetai, 33 katedros, 2 kolegijos, 1 technikos mokykla, regioninis švietimo ir mokslo gamybos kompleksas „Prometėjas“, 7 mokymo ir laboratorijos pastatai, trys bendrabučiai, biblioteka, kurioje yra iki milijono egzempliorių, ir elektroninių salės. informacija, pažangus informacinis tinklas su prieiga prie interneto, švietimo televizijos centras, redakcijos ir leidybos skyrius, medicinos centras, sveikatos centras ant Oril upės kranto, sporto ir maitinimo įstaigos, stiprus priežiūros padalinys.

Universitetas siūlo mokymo programas pagal 23 specialybes. Dabar universitete mokosi apie 5000 studentų, iš jų 2 500 yra nuolatinių studijų studentai. Universitete dirba 296 mokslo ir mokymo darbuotojai, iš jų 37 mokslo daktarai, tikrieji profesoriai ir 186 mokslų kandidatai, docentai. Nuo 2006 m. Podiplomines studijas baigė 142 magistrantai, apginti 62 kandidatai ir 10 daktaro disertacijų.

Dnieprodzerzhinsk State Technical University struktūrą sudaro Dniprovskio ekonomikos kolegija, profesinė mokykla (kvalifikuotų darbuotojų katedra) ir komercinis koledžas Dniprovskio valstybiniame technikos universitete.

Vietos

  • Kamianske

    Dniprobudivs'ka Street,2, 51900, Kamianske

    Klausimai