Keystone logo
Dong-eui University

Dong-eui University

Dong-eui University

Įvadas

1966 m. Miręs daktaras Kim Im-Sikas įsteigė „Dong-Eui Educational Incorporation“ (DEI) „skatinti nacionalinę gerovę per švietimą“. Nuo to laiko DEI, apimanti Dong-eui University , Dong-Eui technologijos institutą, Dong-Eui technikos vidurinę mokyklą ir Dong-Eui vidurinę mokyklą, prisidėjo prie tautos ir regiono vystymosi ugdydama daugybę talentingų žmonių ; ir atidarius „Dong-Eui“ medicinos centrą, jis prisidėjo prie visuomenės, nes visa širdimi tarnauja bendruomenei.

Dong-eui University , kuris per pastaruosius 38 metų aukštojo mokslo patirtį pasiekė nepaprastą augimą, dabar tęsia savo vaidmenį kaip pasaulinio lyderio švietimo centras už regiono ribų. Mes, turėdami tvirtą valią atverti naują istoriją, sukursime geriausią edukacinę atmosferą mūsų 18 000 mokinių, kad jie įgytų kompetenciją ir konkurencingumą, reikalingą neribotos konkurencijos amžiui.

„Dong-Eui-Ji-Chun“, įkūrusi Dong-eui University dvasią, skatina mokyti studentus įžvalgiai suprasti pasaulį per akademinį mokymą ir asmenybės ugdymą. Turėdami tai omenyje, mes ir toliau kursime būsimus lyderius, kurie sugebės sėkmingai susidoroti su pokyčių bangomis vis sparčiau besikeičiančioje vidaus ir tarptautinėje aplinkoje.

Mieli studentai! Tikiuosi, kad jūs, kaip XXI amžiaus tautos ir regiono pažangos varomoji jėga, ir toliau ugdysite kūrybinį mąstymą ir drąsą, kad galėtumėte priimti naujus iššūkius. Dong-eui University yra pasirengęs, gali ir nori padėti jūsų svajonei apie drąsą ir viltį. Prašome atsidėti akademiniams tyrinėjimams ir karjeros plėtrai, kad būtumėte tas, kuris atveria geresnę ir perspektyvesnę ateitį.

Vietos

  • Busanjin-gu

    Busanjin-gu, Pietų Korėja

    Klausimai