Keystone logo
Dalian Polytechnic University

Dalian Polytechnic University

Dalian Polytechnic University

Įvadas

Dalianas politechnikos universitetas - ar DPU - Yra Dalian, gražus pakrantės miestas su švelniu ir maloniu oru. Žinomas kaip Kinijos "City of Romance" Dalian yra tarptautinis miestas šiaurės rytų Kinijoje ir vieną iš dinamiškiausių miestų Šiaurės Rytų Azijoje. Su įvairių pasirinkimų pramogų, ekskursijų, meno ir kultūros, studentai turi galimybę atsipalaiduoti ir įkvėpė ne akademinės. Studentai turi priėjimą prie Dalian visapusiškos sistemos viešuoju transportu, įskaitant autobusus, greituosius autobusus, nebrangus taksi, ir naują metro sistemą. Mūsų universitete yra patogiai įsikūręs 15 minučių kelio automobiliu nuo oro uosto ir geležinkelio stoties.

Įkurta 1958 metais, DPU miesteliu apima keturių šimtų septyniasdešimt tūkstančių kvadratinių metrų. Jis gyvena 16000 studentus ir 1600 doktorantams. Daugiau nei 400 tarptautinių studentų studijuoti čia kasmet. Kaip tarpdisciplininiu universitete, DPU siūlo laipsnio kursus inžinerijos, mokslo, meno, vadybos, verslo ir laisvųjų menų, įskaitant 50 bakalauro studijų programos, 13 magistro studijų programų ir 3 doktorantūros studijų programų. Trys iš mūsų prestižinių studijų programų yra dėstoma anglų kalba: maisto mokslo ir inžinerijos, Tarptautinė ekonomika ir prekyba kompiuterių mokslo ir technologijų. DPU siūlo stipendijų skaičius, kad universitetinės studijos yra labiau prieinamos, įskaitant Kinijos vyriausybės stipendiją, Liaoning Vyriausybės stipendiją, Dalian Vyriausybės stipendijų ir Dalianas politechnikos universiteto stipendiją.

Kaip internacionalizuotoje universitete, DPU siūlo tarptautines galimybes studentams. DPU turi ryšius su 70 universitetų ir kitų partnerių 20 šalių, įskaitant JAV, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje ir Pietų Korėjoje. Tarp mūsų prestižinių universitetų partnerių yra Sautamptono universitetas, vienas iš 100 geriausių pasaulio universitetų. DPU prisijungia rankas su juo pasiūlyti dvigubo laipsnio programas. Tarptautiniai studentai yra tinkamos visoms mainų programas su pasauliniais partneriais. DPU sveikina studentus iš įvairių šalių, tokių kaip Prancūzija, Italija, Kanada, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras, Rusija, Mongolija, Švedijos ir Tailando. Kiekvienas gauna šiltas, kai jie Prisijunkite prie mūsų įvairių universitetų bendruomenės.

Su bendrabučiu gyvenimas

Siekiant praturtinti universiteto gyvenimą ir sustiprinti Kinijos prašymo galimybę tarptautinių studentų, įvairūs ir spalvingi ekstraląstelinei veikla plėtojama, įskaitant kaligrafijos, tapybos, Erhu, Taiji, Kinijos operos, popieriaus pjaustymas, mezgimo, maisto ruošimui ir tt Ekskursijos skirtinguose miestuose yra įrengta tarptautiniai studentai žinoti sąlygas Kinijos, istorijos ir kultūros, kuri kelia mokymosi interesus tarptautinių studentų ir skatina kalbų mokymąsi.

Vietos

  • Dalian

    International Office, Dalian Polytechnic University No.1 Qing Gongyuan Gan Jingzi District, Dalian, P.R.China , 116034, Dalian

    Klausimai