Keystone logo
Drew University

Drew University

Drew University

Įvadas

Drew University absolventų ir teologijos studijos.

Įsikūręs vos už 50 minučių kelio traukiniu nuo Niujorko „Powerhouse“ pasaulio sostinės, „Drew“ gražus miškingas universitetas Madisone, Naujasis Džersis yra „Caspersen“ magistrantūros ir Drew teologijos mokyklos mokykla.

Ar jie būtų mokytojai, poetai, gydytojai, ministrai, mokslininkai, bendruomenės vadovai, aktyvistai ar mokiniai visą gyvenimą, Drew'o profesinių ir akademinių studijų programų absolventai turi humanistinį, kūrybinį ir etinį mąstymo ir darbo būdą.

Raskite savo globėją tarp atliktų fakultetų. Studijos miškuose. Išbandykite, ką mokotės viename ryškiausių ir kultūriškai įvairiausių Rytų pakrantės regionų. Būkite tam tikros pasaulinės bendruomenės, kuri ketina pasiruošti, kad padarytumėte skirtumą jūsų gyvenime ir pasaulyje, dalis.

„Caspersen“ absolventų mokykla

„Drew's Caspersen“ absolventų mokykla siūlo platų išskirtinių ir lanksčių pažangių studijų programų, skirtų patenkinti beveik bet kokio užimto grafiko poreikius.

Visos programos yra grindžiamos žinomu Drew'o įsipareigojimu dėstytojų ir studentų mentorystei, galimybėms pasimokyti iš patirties ir palengvinti tvirtą intelektinę bendruomenę.

Humanitariniai mokslai, ugdantys gilų įsipareigojimą kritiškai apmąstyti ir analizuoti, sudaro pagrindą ir praturtina visas mūsų magistrantūros programas. Įgiję šiuos pagrindinius įgūdžius užtikrinsite nepaprastą universalumą ir išradingumą, kuris išskiria mūsų absolventus. Nors daugelis rytojaus karjeros dar net nebuvo įsivaizdavę, įgiję humanitarinių mokslų daktaro laipsnį Drew, būsite pasirengę viskam!

Drew teologijos mokykla

Išdidžiai remdamiesi Wesley / Metodistų drąsių idėjų, įtakojančių žmonių gyvenimus į gera, tradicija, daugiau nei 150 metų mokėme įsišaknijusius, novatoriškus ir drąsius lyderius. Nesvarbu, kurią iš mūsų šešių laipsnių programų vykdysite, Drew teologijos mokyklos išsilavinimas apima tarpdisciplininius kursus, reikalaujančius nestandartinio mąstymo, pameistrystės mokymus, kuriuose sprendžiamos realios problemos, ir mokymosi būdus, skatinančius prisitaikymą ir naujoves. Iš tikrųjų mūsų programa sukurta taip, kad atitiktų beveik bet kokį sudėtingą tvarkaraštį. Visos mūsų magistro studijų programos gali būti baigtos gyvenamojoje vietoje arba visiškai internetu!

Teologijos mokyklos ir universiteto misija

„Įsišaknijęs metodistų tradicijoje, kurioje yra novatoriškų ir drąsių krikščioniškosios teologijos ir dvasinių praktikų interpretacijų, Drew University teologijos mokykla įgalina kūrybingą mąstymą ir drąsų veiksmą, kad būtų skatinamas teisingumas, taika ir Dievo, kaimyno ir žemės meilė“.

Teologijos mokyklos misija prisijungia prie Universiteto darbo, kad pasiūlytų savo įvairialypę besimokančiųjų bendruomenę sudėtingam ir individualizuotam ugdymui, kurį formuoja giliai įsišaknijusi mentorystės kultūra, apgalvotas bendradarbiavimas su pasauliu už jo universiteto ribų ir tvirtas įsipareigojimas mokytis visą gyvenimą. visą asmenį. Savo išskirtiniu dėmesiu skiriant žinių, patirties ir paslaugų abipusiškumui, Drew rengia savo studentus klestėti tiek asmeniškai, tiek profesionaliai, nes jie prisideda prie pasaulio gerovės, atsakydami į neatidėliotinus mūsų laiko iššūkius su griežta, nepriklausoma ir vaizduotė.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • Madison

  36 Madison Avenue, 07940, Madison

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram

Klausimai