Keystone logo
Driestar Christian University for Teacher Education

Driestar Christian University for Teacher Education

Driestar Christian University for Teacher Education

Įvadas

Gerai ugdant vaikus ir jaunus suaugusiuosius visada buvo mūsų siekis. Švietimas praturtintas Biblijos tapatybe. Švietimas, kuris juos paliečia ir duoda jiems kažkokią ilgalaikę vertę. Vaikams ir studentams Nyderlanduose, bet ir tiems, kurie yra visame pasaulyje.

"Driestar" krikščionių mokytojų rengimo universitetas yra krikščioniškojo švietimo žinių centras. 1944 m. Pradėjome nedidelę reformuotą mokytojų rengimo kolegiją. Nuo tada mes išaugome į profesinio rengimo universitetą, kuris specializuojasi tiek pradinių, tiek vidurinių mokyklų mokytojų rengimo. 2005 m. Ši institucija susijungė su švietimo paramos centru.

"Driestar" krikščionių mokytojų rengimo universitetas yra trys departamentai, turintys 325 darbuotojų. Mūsų siekis yra pasiūlyti naujausias mokymo programas, palaikančias mokymo praktiką. Visos mūsų programos buvo vertinamos nuo pirmojo iki penktojo į nacionalinius mokytojų rengimo programų sąrašus. Specialūs ugdymosi poreikiai yra viena iš mūsų kompetencijos sričių.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su keliomis pradinėmis mokyklomis ir puoselėjame glaudžius santykius su šios srities specialistais, todėl dėl šio dalyvavimo mes žinome, kas svarbu mokytojams savo klasėse.

Krikščioniškas identitetas

"Driestar" krikščionių mokytojų rengimo universitetas yra reformuota institucija. Mūsų pamatas yra amžinas ir neklystas Dievo žodis ir Biblijoje įsteigti tikėjimo prisipažinimai (Heidelbergo katekizmas, Nyderlandų tikėjimo išpažinimas ir Dordto kanonai).

Mūsų krikščionių identitetas yra mūsų organizacijos pagrindas: visi pedagoginiai ir organizaciniai aspektai grindžiami mūsų krikščionišku tikėjimu. Nuosavybė, patikimumas, išmintis, priklausomybė ir drąsa yra pagrindinės vertybės, kurių mes stengiamės atlikti savo darbą.

požiūris

 • Coram Deo: supratimas, kad mes gyvename Dievui.
 • Valdymas: supratimas, kad mes gauname talentus ir atidžiai įpareigojame šiuos talentus, kai Dievas mus verčia dirbti.
 • Priklausomybė: supratimas, kad mes gyvename skaldytuoju pasauliu ir visiškai priklauso nuo Dievo malonės ir jėgos, kurią mes gauname iš Jo.

Vizija

" Driestar" krikščionių mokytojų rengimo universitete visus darbus įkvėpė mūsų įsitikinimas, kad Biblija yra amžinas ir gyvybingas šaltinis.

Tai suteikia mums pagrindinius mokymo ir švietimo principus. Mes manome, kad raginama vertinti visas švietimo tendencijas pagal Biblijos gaires ir tikimės balsuoti (protestantiškai) krikščioniško ir (Biblinio) reformuoto požiūrio į švietimą visuomenėje. Visuomenėje, kurioje pats žmogus tapo norma, mes labai rimtai prisiimame šią atsakomybę.

Mes atliekame edukacinius tyrimus, vertindami teorijas (teorines sąvokas) ir pritaikydami juos mokytojams šioje srityje. Mes tikime, kad žinios gali būti kuriamos tik bendradarbiaujant su mokytojais ir kitais specialistais bei bendradarbiaujant su partneriais (nacionalinėmis ir kultūrinėmis sienomis).

Misija

"Driestar" krikščionių mokytojų rengimo universitetas yra mokymo įstaiga, turinti misiją.

Mes, Driestar krikščionių universitetas mokytojų ugdymui, įkvepia, moko ir remia (studentų) mokytojus ir mokyklas, teikiančias švietimą, pagrįstą reformuotų krikščionių principais.

Mūsų ideali mokykla

 • suteikia krikščionišką išsilavinimą

 • yra idealus krikščioniškojo mokytojo darbo vieta.

 • kur mokiniai gali mokytis įkvepiančią aplinką

 • yra mokykla, kurioje specialiųjų poreikių vaikai gauna ypatingą dėmesį ir dėmesį.

 • turi puikų vadovavimą ir yra gerai valdomas.

 • mato tėvus kaip (vieną iš) svarbiausių švietimo partnerių (-ių) ir remia tėvus, keldami jų šeimos narius.

Vietos

Vietos
 • Gouda

  Driestar Hogeschool University for Teacher Education Burg. Jamessingel 2 PD GOUDA, 2803, Gouda

  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Programos

  Įstaiga taip pat siūlo:

  Klausimai