Keystone logo
Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Įvadas

„Hercogo aplinka“ suteikia galimybę tikslams vadovaujantiems žmonėms sužinoti apie karjerą ar ją tęsti, teigiamai prisidedančią prie aplinkos ir pasaulio. Mes suburiame šviesius, talentingus ir ambicingus žmones iš viso pasaulio, kurių interesai skiriasi nuo gamtos apsaugos iki klimato kaitos ir visko, kas tarp jų.

Misija

ŽINIŲ KŪRIMAS

Mes kuriame žinias atliekant pagrindinius, taikomuosius ir daugiadisciplininius atitinkamų fizinių, gyvenimo ir socialinių mokslų tyrimus, skirtus išplėsti supratimą apie Žemę ir jos aplinką.

GLOBALIŲ VADOVŲ KŪRIMAS

Mes ugdome lyderystę:

Bakalauro akademinė programa, skirta Žemės ir aplinkos etikos supratimui skleisti naujam kunigaikščių absolventų kadrui

Profesionali magistrantūros programa, rengianti naują aplinkosaugos specialistų, dirbančių viešajame, privačiame ir ne pelno sektoriuje, veislę, turinti įgūdžių, reikalingų kuriant ir įgyvendinant veiksmingą aplinkos apsaugos politiką ir praktiką

Daktaro laipsnis programa skirta papildyti naują pasaulinės klasės mokslininkų, tyrėjų ir pedagogų kartą aplinkoje

DARNIOS ATEITIES KALSTAS

Strategiškai sutelkiame mokslinius tyrimus ir švietimą sukauptus intelektinius išteklius ir kapitalą, kad išspręstume tris labiausiai iššūkius keliančius aplinkosaugos klausimus, su kuriais susiduria visuomenė:

Klimatas ir energetika

Sausumos ir jūrų ekosistemos

Žmonių sveikata ir aplinka

Istorija

Mikalojaus mokykla švenčia jos sukūrimo datą kaip 1991 m., Tačiau tai reiškia trijų subjektų, beveik tokių pat senų kaip pats universitetas, susibūrimą. Miškininkystės ir aplinkosaugos studijų mokykla ir Duke universiteto jūrų laboratorija (abi įkurtos 1938 m.) Susibūrė 1991 m. Ir tapo Aplinkos mokykla, kuri 1995 m. Buvo pavadinta Nikolajaus aplinkos mokykla, gavus 20 mln. Dolerių Peterio M dovaną. ir Ginny Nicholas iš Bostono. 1997 m. Geologijos katedra (suformuota 1936 m.) Prisijungė prie Žemės ir vandenynų mokslų skyriaus ir sutelkė dėmesį į daugelį žemės ir aplinkos mokslų susikirtimo sričių.

FONDAS

  • Nikolajaus aplinkos mokykla: 1991 m
  • Hercogo universiteto jūrų laboratorija: 1938 m
  • Miškų mokykla: 1938 m
  • Geologijos katedra: 1936 m

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Durham

    Circuit Drive,9, 27710, Durham

    Klausimai