Keystone logo
Duke University Trinity College of Arts and Sciences

Duke University Trinity College of Arts and Sciences

Duke University Trinity College of Arts and Sciences

Įvadas

„Hercogas“ idealiai tinka magistrantūros studijoms - nedaug aukštų studentų, glaudžiai bendradarbiaujančių su gerbiamais mokslininkais. Magistro studijas hercoge apibrėžia maksimalus asmeninis dėmesys; mažesnės, labiau įtraukiančios klases; lanksčios studijų programos, skirtos patenkinti studentų individualius poreikius ir interesus; ir turtingesnes, tarpdisciplinines stipendijos galimybes.

Magistro mokykla prižiūri 80 ir daugiau daktaro laipsnį. ir magistro programos „Duke“. Mokykla siūlo daugybę išteklių, kurie pagerina absolventų patirtį, pasisako už studentų poreikius, teikia didesnę paramą studentams, nepriklausantiems jų padaliniams ir programoms, ir nustato politiką, užtikrinančią, kad studentai gautų aukštos kokybės švietimo patirtį.

Aukštasis išsilavinimas hercoge

„Duke“ esame įsipareigoję išlaikyti vidutinio lygio magistrantūros programas. Maždaug 2 500 doktorantų ir 1 000 mokslinių tyrimų magistrantų studijuoja daugiau nei 80 katedrų ir programų, dirbančių su daugiau nei 1 300 absolventų dėstytojų. Mažos, privačios mūsų katedrų ir programų sąlygos padeda magistrantams ir dėstytojams sukurti specialią partnerystę, pažymėtą intymiu kolegialumu ir bendru tikslu.

Hercogo absolventų išsilavinimo bruožas yra gausus gilių, specializuotų žinių sritis, susikertantis su kitų sričių sienomis, studijų srityje. Daugiadisciplininis požiūris laikomas raktas į atradimą ir žinių sukūrimą. Bendradarbiaujančios dėstytojų ir magistrantų mokslinių tyrimų ir studijų grupės susilieja su problemomis ir temomis daugelyje universitetų, kurios peržengia atskirų katedrų ir programų ribas.

Bendradarbiavimas neapsiriboja miestelio ribomis. Dėka savo vietos „Tyrimų trikampyje“, hercogas palaiko glaudžius ryšius su kitais pagrindiniais universitetais ir su valstybiniais bei privačiais institutais ir firmomis. Šių bendruomenių informavimas yra neatskiriama kunigaikščio absolventų patirtis tiek akademiniu, tiek kultūriniu požiūriu.

Magistro studentai, klestintys kunigaikščio aplinkoje, yra kūrybingi, veržlūs ir nenori priimti susidėvėjusių atsakymų. Jei tai skamba kaip jūs, pažvelkite į mūsų programas ir sužinokite, ką mes galime pasiūlyti.

Aukštosios mokyklos vaidmuo

Magistrantai yra reikalingas bet kurios akademinės bendruomenės raugas. Duke'o universiteto absolventų mokykloje dėstytojams ir magistrantams suteikiama paskata kurti naujoves, atrasti ir mesti iššūkį tradicijoms yra laikoma geriausiu universiteto išteklių panaudojimu.

Bendra absolventų mokyklos misija yra teikti moksliniais tyrimais pagrįstą absolventų mokymą, kuris padės studentams išmokti analitinių įgūdžių, kad ateityje būtų lyderiai įvairiausiose profesijose. Nors daugelis mūsų absolventų įstoja į akademinę bendruomenę, čia įgytas išsilavinimas turėtų būti pritaikytas bet kokiam darbui, susijusiam su naujų žinių atradimu, kūrybiniu pritaikymu ir mokymu.

Be to, aukštoji mokykla egzistuoja didele dalimi remdama mokslų ir švietimo misijas fakultete, besidominčiame žinių ribomis, ir tuo pasisakydama už stipendijų pirmenybę visame universitete.

Magistro mokykla taip pat atlieka keletą kitų vaidmenų:

Užtikrinkite visų „Duke“ absolventų švietimo aspektų kokybės kontrolę ir nustatykite politiką bei standartus, apibrėžiančius gerąją visų absolventų programų praktiką, aukštą mokymo programų kokybę ir studentų atrankos kompetenciją.

Pagerinkite savo programų kokybę naudodamiesi įvairiais mechanizmais, įskaitant lėšų skyrimą geriausių ir įvairiausių studentų įdarbinimui, reguliarias programų peržiūras ir ypatingą dėmesį skiriant įvairovės ir intelektinio kolegialumo skatinimui kiekvienoje iš mūsų programų. Mes reguliariai atkreipiame dėmesį į specialiuosius poreikius ir problemas, susijusius su tarptautiniais studentais, nepakankamai atstovaujamų grupių studentais ir tam tikrų disciplinų moterimis. Magistro mokykla taip pat prisiima svarbų vaidmenį skatinant sąžiningumą atliekant mokslinius tyrimus ir stipendijas, rengiant etinio tyrimo kursus.

Tarnauja kaip pagrindinis advokatas, kad absolventai turėtų būti studentai, todėl visi tarnybiniai vaidmenys, kuriuos jie gali atlikti universitete, norėdami gauti finansinę paramą, bus laikomi antraeiliais poreikiais turėti laiko ir pakankamai išteklių įsitraukti į magistrantūros studijas. Magistro mokykla sunkiai dirba, norėdama rasti finansinių ir intelektinių išteklių, kurie leistų studentams sėkmingai užbaigti studijų programas.

Vykdykite aktyvų vaidmenį remiant visus absolventų gyvenimo aspektus, įskaitant tuos, kurie nėra visiškai akademinio pobūdžio. Mes pripažįstame, kad studento gyvenimo patirtis besimokant aukštojoje mokykloje yra labai svarbi norint sėkmingai baigti absolventų mokymą ir visą gyvenimą trunkantį darbą, kuris galėtų tinkamai panaudoti tuos mokymus. Absolventų mokykla bendradarbiauja su studentų grupėmis ir paramos biurais, siekdama skatinti absolventų interesus tokiose srityse kaip finansinė pagalba, sveikatos priežiūra, konsultavimas ir vaikų priežiūra. Magistrantūros mokykla taip pat suteikia profesinio tobulėjimo galimybių studijuoti akademines ir ne akademines karjeros perspektyvas absolventams.

Vietos

  • Durham

    Durham, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai