Keystone logo
East London University

East London University

East London University

Įvadas

Apie East London University

East London University , įkurtas 1998 m., yra vienas geriausių šalies privačių universitetų.

Universiteto S1 hektaro miestelyje, esančiame keli kilometrai į pietus nuo Rytų Londono centro, gyvena daugiau nei 2300 studentų iš visų Pietų Afrikos regionų ir 27 kitų šalių.

Nepriklausomai nuo to, ką jie studijuoja, East London University studentai leidžiasi į asmeninę mokymosi kelionę, kuri padeda jiems rasti ir sekti savo individualų tikslą.

Misija ir tikslas

East London University suteikia galimybę įgyti aukštojo mokslo galimybes, kurios leidžia studentams tobulinti žinias ir įgūdžius, reikalingus jų profesiniams tikslams pasiekti, pagerinti organizacijų veiklą ir teikti lyderystę bei paslaugas savo bendruomenėms.

Tikslas

  • Palengvinti pažintinį ir veiksmingą mokinių mokymąsi – žinių, įgūdžių ir vertybių – ir skatinti šių žinių naudojimą studento darbo vietoje.
  • Plėtoti bendravimo, kritinio mąstymo, bendradarbiavimo ir informacijos panaudojimo kompetenciją bei įsipareigojimą mokytis visą gyvenimą, siekiant didinti studentų karjeros sėkmės galimybes.
  • Teikti instrukcijas, kurios panaikina atotrūkį tarp teorijos ir praktikos, per fakulteto narius, kurie į savo klasę atsineša ne tik pažangų akademinį pasirengimą, bet ir įgūdžius, gaunamus iš dabartinės jų profesijos praktikos.
  • Naudoti technologijas kuriant veiksmingus mokymo būdus ir priemones, kurios išplečia prieigą prie mokymosi išteklių ir pagerina bendradarbiavimą bei bendravimą, kad mokiniai geriau mokytųsi.
  • Įvertinti mokinių mokymąsi ir naudoti vertinimo duomenis tobulinant mokymo(si) sistemą, mokymo programas, instrukcijas, mokymosi išteklius, konsultavimą ir studentų paslaugas.
  • Būti organizuojama kaip privati institucija, siekiant skatinti naujovių dvasią, kuri orientuota į akademinės kokybės, paslaugų, meistriškumo ir patogumo teikimą dirbančiam studentui.
  • Sukurti Universiteto misijai palaikyti reikalingus finansinius išteklius.

Vietos

  • East London

    14 Stewart Drive Berea, 5241, East London

Klausimai