Keystone logo
Eastern Oregon University

Eastern Oregon University

Eastern Oregon University

Įvadas

Eastern Oregon University ( EOU ) buvo įkurtas kaip mokytojų kolegija ir šiandien tarnauja kaip švietimo, kultūros ir stipendijų centras Oregono kaimo vietovėse. EOU studentai sulaukia asmeninio dėstytojų dėmesio, kurdami tvirtus santykius su bendraamžiais ir mentoriais.

Eastern Oregon University tarnauja mūsų studentams, mūsų tautai ir pasauliui, nes yra vieta, kur kasdien praktikuojami ir gyvenami aukštesni mokymosi lygiai. Švietimas yra savęs keitimo procesas, įmonė, kupina konfliktų tarp senų vertybių ir naujų, senų idėjų ir naujų. Studentai atvyksta į universitetą, norėdami juos išbandyti ir per tą procesą tapti didesniais, pajėgesniais ir išmintingesniais. Eastern Oregon University yra įsipareigojęs būti vieta, kur modeliuojami, praktikuojami ir mokomasi mokymosi, tyrimų, egzaminų, diskusijų ir samprotavimų - įgūdžių, kuriuos mūsų absolventai įtrauks į savęs jausmą ir lavins bei lavins visą likusį savo gyvenimą .

Eastern Oregon University vadovauja studentų apklausoms per integruotas, aukštos kokybės laisvosios dailės ir profesines programas, kurios skatina atsakingą ir atspindinčią veiklą įvairiame ir tarpusavyje susijusiame pasaulyje.

Eastern Oregon University kaip švietimo, kultūros ir mokslo centras, sujungia Oregono kaimo regionus su platesniu pasauliu. Graži aplinka ir mažas dydis padidina asmeninį dėmesį, kurį gauna studentai. Tuo pat metu partnerystė su kolegijomis, universitetais, agentūromis ir bendruomenėmis papildo mūsų regiono ir valstybės švietimo galimybes.

Eastern Oregon University akademinės programos suteikia galimybę mokytis mažoje klasėje gražioje Oregono kaimo vietovėje. Studentai gali rinktis iš daugiau nei 30 akademinių programų keturiose kolegijose, įskaitant mokslus, humanitarinius mokslus, mokymą ir verslą! Eastern Oregon University yra nedideli klasių skaičiai, jiems skiriami dėstytojai, kurių pagrindinis dėmesys skiriamas studentų sėkmei.

Vietos

  • La Grande

    University Boulevard,One, 97850, La Grande

    Klausimai