Keystone logo
EBC Hochschule - University of Applied Sciences

EBC Hochschule - University of Applied Sciences

EBC Hochschule - University of Applied Sciences

Įvadas

EBC PATIRTIS

Tapkite valdymo profesionalų su tarptautiniu požiūriu - tikrai pasaulinio pilietis. AKV Hochschule yra Vokietijos pasaulyje prijungtas kelių miesteliu verslo mokykla, daug dėmesio skiriama praktinio taikymo ir įgyvendinimo.

Mūsų institucinės filosofijos šerdis yra įdėti studentas visų mūsų veiksmų centre. Mes esame labai investavo į mūsų studentai ir absolventai.

»Jūsų sėkmė yra mūsų misija"

Galite tikėtis:

individualus dėmesys - klasėje, į administracija, paslaugų studentams Mažos klasės dydžių - mes tikime, grupines diskusijas ir studentų dėmesio mokymosi Global mąstančių žmonių - @ Home & užsienyje Nekilnojamasis pasaulio patirtis - stažuotės, atvejų analizė & Company projektai Geriausi įrenginių įtakingiausiais - Ar mes paminėti mūsų stogo-terasos?

dešimt priežasčių

Kodėl jūs turėtumėte studijuoti vieną iš keturių EBC miesteliai Vokietijoje? Atspindinčią pasakyti, kodėl. Čia yra dešimt priežasčių:

Privačios, oficialiai pripažintos tyrimų

Mėgaukitės privataus universiteto kokybę su oficialiai pripažįstamą laipsnį!

Kompaktiškas ir gerai organizuotos studijos

Per trejus metus "galite įsigyti savo bakalauro menų tarptautinio verslo, verslo psichologijos, turizmo ir Event Management, Mada, Luxury & Retail Management ar sporto vadybos. Jums bus užsidirbti pinigų, kai kiti dar mokosi!

Stiprus dėmesys skiriamas praktikai

Per šiuos trejus metus baigsite vieną stažuotės Vokietijoje ir vieną į užsienį pasirinktu bendrovė. Pasinaudoti savo žiniomis ir jau įgūdžių savo studijų metu!

Aukšta tarptautiškumo

Be stažuotės užsienyje, mūsų universitete programos apima vieną semestrą užsienyje bent vienas iš daugelio mūsų partnerių universitetų visame pasaulyje. Ar mūsų tarptautinio tinklo išvaizdą!

Intensyvus užsienio kalbų palaikymas

Užsienio kalbos pamokas yra neatskiriama mūsų programas. Nesvarbu, ar tai yra anglų, prancūzų, ispanų, italų, ar kinų - mes suteikiame Jums puikią kalbą pasirengimą savo stažuočių ir studijų užsienyje - ir jūsų vėliau karjerą.

stiprus tinklas

Didelė tinklas tarptautinių universitetų, įmonių, įstaigų ir asociacijų sukūrė kaip mūsų ilgamete patirtimi rezultatas. Šis tinklas ne tik remia jus su savo stažuočių ar jūsų semestrą užsienyje, tačiau ji taip pat gali reikšti nedelsiant pradėti savo karjerą baigus.

Stiprinimas socialinių kompetencijų

Jūs ne tik ieško "tik" švietimo ir specializuotų žinių, bet taip pat norite augti kaip žmogus? Vertybes, tokias kaip asmeninės atsakomybės, etikos sprendimo, empatija ir sveiką darbo ir gyvenimo pusiausvyra yra svarbi mūsų filosofija. Mes siūlome asmeninės instruktavimas, todėl, kad jūs turite sklandų patekimą į darbo rinką.

Mokymosi mažose klasėse

Mūsų klasės yra mažos, todėl, kad dėstytojai gali suteikti jums individualų dėmesį, ko jums reikia. Studijavimas mažose grupėse ne tik užtikrina tvarų gyvenimą, bet taip pat stiprina savo socialinę kompetenciją. Mūsų miesteliai klesti bendruomenės jausmas.

Asmeniniai kontaktai su dėstytojais

Ilgas laukimas kartus paskyrimo su savo dėstytoju? Ne su mumis. AKV fakultetas leis laiką jūsų klausimus - mūsų durys yra atviros Jums!

Studijavimas verslo metropolių

Hamburgas, Berlynas ar Diuseldorfas - tyrimas vienoje iš Germany's Didžiausias verslo metropolių. Nebūk stebėtojas - būti ten, kur tai vyksta!

Vietos

 • Hamburg

  Esplanade 6, 20354, Hamburg

  • Berlin

   Altes Postamt Hauptstraße 27, 10827, Berlin

   • Düsseldorf

    Leopoldstraße 2, 40221, Düsseldorf

    Klausimai