Keystone logo
© BIMM University
Edinburgh Napier University

Edinburgh Napier University

Edinburgh Napier University

Įvadas

Mes didžiuojamės tuo, kad esame skirtumų kūrėjų namai - versli ir novatoriška bendruomenė, žinoma tarptautiniu mastu, su neprilygstama studentų mokymosi patirtimi.

Su daugiau nei 300 bakalauro ir magistrantūros studijų ir beveik 20,000 studentai iš daugiau nei 140 šalys studijuoja miesteliu Edinburge, internete, ir partnerių universitetuose visame pasaulyje, mes teikiame prasmingą, skirtingas švietimo ir mokslinių tyrimų sparčiai besikeičiančiame pasaulyje.

Esame pažangiai mąstanti institucija, todėl siūlome išskirtinę karjerą tiek kolegoms, dirbantiems profesionaliose tarnybose, tiek mokslininkams, atliekantiems pasaulinio lygio mokslinius tyrimus ir vykdantiems šviečiamąją veiklą.

Palaikome ambicijas, pripažįstame pasiekimus ir skatiname kiekvieno mūsų darbuotojo naujoves. Kad ir kokias pareigas eitumėte, darbas "Edinburgh Napier" - tai ne tik darbas, bet ir ateitis, kupina tobulėjimo ir atlygio.

Puiki vieta

Mes turime tris miestelius Edinburge, kuriuose siūlome pažangias mokymosi, mokymo ir mokslinių tyrimų priemones. Įsikūręs žymiame, klestinčiame mieste ir nuostabioje, ambicingoje, pažangiai mąstančioje šalyje, Edinburgas Napier yra puiki vieta gyventi, dirbti ir studijuoti.Akademinė ir mokslinių tyrimų kompetencija Edinburgas Napier sudaro penkias mokyklas su tarptautiniu dėmesio, kiekvienas įsipareigojo augti mūsų akademinę reputaciją, teikti puikią individualizuotą studentų patirtį, ir kurti naujoves, verslumas, ir pilietiškumas.

Vertybės ir strategija

"Mūsų vizija yra įtikinama - būti verslia ir novatoriška bendruomene, garsėjančia tarptautiniu mastu, su neprilygstama studentų mokymosi patirtimi."
Profesorė Andrea Nolan, direktorė ir kanclerio pavaduotoja.

Aplinkos tvarumas

"People and Planet University League 2021" & 2022 paskelbė Edinburgo Napier universitetą geriausiu Škotijos universitetu aplinkos tvarumo ir etikos srityje. Sužinokite, ką darome, kad iki 2030 m. savo veikloje pasiektume nulinį anglies dioksido kiekį.

Mūsų istorija

Dabar čia mokosi daugiau nei 19 500 studentų iš daugiau nei 140 šalių. 1964 m. Napiero technikos koledže pirmą kartą sulaukėme 800 studentų. Tačiau mūsų istorija siekia Džono Napjero, genialaus XVI a. matematiko ir filosofo, nuo kurio kilo mūsų pavadinimas, laikus.

Universiteto ypatybės

Mes turime tris miestelius visame Edinburge, siūlančius moderniausias mokymosi ir tyrimų priemones. Visi yra lengvai pasiekiami viešuoju transportu ir gyvena įvairiomis tarptautinėmis, bendradarbiaujančiomis bendruomenėmis.

Craiglockhart miestelis

Verslo mokykloje įsikūrusiame Craiglockhart miestelyje susimaišo sena ir nauja. Patrauklioje vietoje, iš kurios atsiveria vaizdas į Edinburgą, yra 200 ir 400 vietų paskaitų teatrai, kalbų ir daugialypės terpės laboratorijos.

Merchiston Campus

Inžinerijos ir pastatytos aplinkos, kompiuterijos ir kūrybinių industrijų studentai įsikūrę Merchiston. Čia rasite Jack Kilby skaičiavimo centrą, Edinburgo Napier studentų asociaciją, kompiuterinių žaidimų laboratoriją, naujienų skyrių, televizijos, radijo ir fotografijos studijas bei garsui nepralaidžias pramonės standarto muzikos studijas.

Sighthill miestelis

Mūsų Sighthill miestelis aptarnauja daugiau nei 5000 taikomųjų mokslų mokyklos ir sveikatos ir socialinės priežiūros mokyklos studentų ir darbuotojų. Įranga apima gyvenimiškas ligoninių palatas, klinikinių įgūdžių rinkinį, sporto mokslo laboratorijas ir mūsų [EN]GAGE sporto centrą.

[EN]GAGE

[EN]GAGE yra mūsų moderniausia sporto bazė, atvira visiems. Turėdami treniruoklių salę, nuomojamą sporto salę ir kūno rengybos užsiėmimus visuose mūsų miesteliuose, siūlome gaivią, gaivią ir smagią kūno rengybos patirtį.

Škotijos ekrano akademija

„Screen Academy Scotland“ yra Edinburgh Napier University ir Edinburgo meno koledžo bendradarbiavimas. Ji teikia visas gamybos ir postprodukcijos patalpas, įskaitant peržiūros kambarius, „Avid Media Composer“ rinkinius, „Pro Tool“ rinkinius, dubliavimo rinkinį ir naujausią kamerų įrangą.

Vietos nuoma

Mūsų miesteliai yra skirti vestuvėms, susitikimams ir įmonių renginiams. Taip pat siūlome apgyvendinimą vasarą ir galimybę naudotis specializuota, pramonės standartine įranga.

Bibliotekos ir paveldo kolekcijos

Mūsų trijose bibliotekose yra milijonai internetinių išteklių, knygų ir patogių studijų vietų – kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, kuriuos galima pasiskolinti, ir prieiga visą parą, 7 dienas per savaitę. Mūsų išskirtinės paveldo kolekcijos tyrinėja, aiškina Edinburgo ir už jos ribų kultūros istoriją ir su ja.

  Reikalavimai vizoms

  Jei atvykstate studijuoti į Edinburgh Napier University ne iš Europos Sąjungos (ES), Europos ekonominės erdvės (EEE) ar Šveicarijos ribų, paprastai turėsite gauti vizą. Susisiekite dėl patarimo dėl vizų išdavimo arba palaikymo programoje, kol esate studentas.

  Stipendijos ir finansavimas

  Mes turime įvairias stipendijas, stipendijas ir stipendijas, skirtas paremti jūsų studijas Edinburgh Napier University . Atsižvelgiant į konkretaus apdovanojimo tinkamumo kriterijus, jie gali finansuoti pragyvenimo išlaidas, vaiko priežiūros išlaidas, mokesčius už mokslą arba konkretų projektą, kuris yra naudingas jūsų akademiniam ir asmeniniam tobulėjimui.

  Dabartinis studentas?

  Dabartiniai studentai gali gauti įvairią paramą iš Škotijos finansavimo tarybos, universiteto finansavimo ir filantropinių donorų.

  Reitingai

  Edinburgo Napier yra #1 modernus universitetas Škotijoje (The World University Rankings 2024). Mes taip pat buvome išrinkti pirmuoju Edinburgo universitetu pagal bendrą studentų pasitenkinimą jau ketverius metus iš eilės (NSS 2020, 2021, 2022 ir 2023), o esame geriausias Škotijos modernus universitetas pagal mokslinių tyrimų galią ir poveikį (REF 2021). Taip pat esame 5 geriausių JK šiuolaikinių karjeros perspektyvų universitetų sąraše (Guardian University Guide 2024).

  Why study at Edinburgh Napier University</p>

  Esame ambicingas, novatoriškas ir įtraukiantis universitetas, įsikūręs gyvybingoje Škotijos sostinėje. Visi mūsų kursai yra sukurti konsultuojantis su verslu ir pramone, kad suteiktų jums akademinių ir praktinių įgūdžių sėkmingai.

  • Esame didžiausias Edinburgo universitetas pagal studentų pasitenkinimą
  • „Times“ / „Sunday Times“ gero universiteto vadove esame dešimties geriausių šiuolaikinių JK universitetų
  • Esame pripažinti pirmuoju šiuolaikišku universitetu JK kompiuterių mokslo, kriminologijos, anglų kalbos ir slaugos srityje (ST GUG 2023)
  • Mes patenkame į geriausių JK šiuolaikinių universitetų penketuką: komunikacijos ir medijų studijų, dramos, šokio ir kinematikos. Taip pat informacinių sistemų ir valdymo, teisės ir mechanikos inžinerijos srityse
  • „Guardian University Guide“ taip pat pateikia geriausiųjų JK filmų gamybos, fotografijos ir žurnalistikos penketuką (GUG 2023)
  • Esame pripažinti tarptautiniu mastu: 2019 m. QS Stars tarptautiniuose universitetų reitinguose mūsų mokymo kokybė, internacionalizacija ir įsidarbinimo galimybės buvo oficialiai pripažintos, universitetas įvertino penkias žvaigždutes kiekvienoje kategorijoje ir keturias žvaigždes iš viso.
  • 2015 metais buvome apdovanoti Karalienės jubiliejaus prizu už tarptautiniu mastu pripažintą darbą medienos inžinerijos, tvarios statybos ir medienos mokslo srityse. Tai prestižiškiausias JK aukštojo mokslo sektoriaus apdovanojimas už mokslinių tyrimų poveikį verslui, pramonei, aplinkai ir visuomenei – nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Tai buvo antrasis mūsų Inžinerijos ir pastatytos aplinkos mokyklos triumfas po ankstesnės sėkmės.
  • 95,7% mūsų bakalauro studijų studentų ir 96,7% mūsų magistrantūros studentų dirba arba toliau studijuoja praėjus 15 mėnesių po studijų baigimo (HESA 2017/18)
  • Daugiau nei pusė mūsų tyrimų buvo įvertinti kaip „pirmaujantys pasaulyje“ arba „tarptautiniu mastu puikūs“ 2014 m. mokslinių tyrimų kompetencijos sistemoje (REF).
  • Mes parėmėme daugiau nei 500 studentų pradedančių įmonių, o „Biggar Economics“ ataskaitoje buvome pripažinti sėkmingiausiu Škotijos universitetu absolventų įmonėms ir pradedančioms įmonėms.
  • 2014 m. atšventėme 50 mokymosi metų sukaktį, 1964 m. atidarę Napier technikos koledžą.
  • Mūsų Craiglockhart miestelyje yra karo poetų kolekcija, skirta Siegfriedo Sassoono ir Wilfredo Oweno, kurie ten susitiko Pirmojo pasaulinio karo metu, kūrybai.
  • Kai kurie iš mūsų gerai žinomų absolventų yra BBC transliuotoja Catriona Shearer, fotografai Davidas Eustace'as ir Colinas Baxteris, Sandraugos žaidynių sidabro medalininkė Lynsey Sharp ir kino režisierė Lynne Ramsay.

  </p>

  Edinburgh Napier pateko į tris „aukštojo mokslo Oskarų“ apdovanojimus

  The Awards, plačiai vadinamas „aukštojo mokslo Oskarais“, surenka šimtus darbų iš visos JK ir Airijos Respublikos ir pripažįsta visas akademines ir profesines paslaugas.

  Nė vienas Škotijos universitetas nebuvo įtrauktas į daugiau kategorijų šių metų leidime, apimančiame mokslo metus, o Stratklaido universitetas taip pat gavo tris pasiūlymus.

  Campus Life & Facilities

  Discover the life that awaits you as an Edinburgh Napier student

  Live and study in the beating heart of the Scottish capital, and revel in its pulsating nightlife. Develop your skills in world-class facilities, across three innovative campuses. Settle into your comfortable, stylish, and safe accommodation. Learn about our comprehensive student support.

  Prieinama

  We are committed to making our campuses accessible for all. Find out about our campus accessibility for disabled people, carers, and wheelchair users.

  Edinburgh Napier University’s official online shop for clothing and accessories

  We have a range of exciting products and designs that reflect the Napier energy and style. All profits generated will go back into the University to directly support our students through the hardship and scholarship funds.

  Accommodation

  Edinburgh Napier currently houses 1,240 students over three sites in and around the city centre. Our accommodation is affordable, modern and supported by a dedicated team of University staff.

  Vietos

  • Edinburgh

   9 Sighthill Court, Edinburgh , EH11 4BN, Edinburgh

  Klausimai