Keystone logo
EIT RawMaterials Academy - RaMES

EIT RawMaterials Academy - RaMES

EIT RawMaterials Academy - RaMES

Įvadas

Mūsų šiuolaikinis gyvenimo būdas priklauso nuo žaliavų. Nuo mūsų geležinkelių infrastruktūros geležies ir plieno iki aukso ir sidabro išmaniųjų telefonų grandinėse: žaliavos yra visur. Netgi norint pereiti prie klimatui neutralios ateities reikia kobalto elektra varomoms transporto priemonėms, ličio įkraunamiems akumuliatoriams, silicio fotovoltinėms ir saulės baterijų plokštėms bei retųjų žemių elementų vėjo turbinoms, kurios gamina atsinaujinančią energiją.

Pasauliui mažėjant ir vis labiau susijungiant, visuomenės poveikis Žemei niekada nebuvo toks matomas. Dabar aišku, kad turime pereiti prie žiedinės ekonomikos, kad galėtume atsakingai naudoti ribotus Žemės išteklius. Bet ką gali padėti vienas žmogus? Daugiau nei manote! Tikriems pokyčiams reikia drąsos, naujoviško mąstymo ir kolektyvinių veiksmų – tų pačių įgūdžių, kurių EIT RawMaterials Academy - RaMES ieško būsimiems studentams. Ar esate pasirengęs išgauti savo neapdorotus talentus, padėti formuoti žiedinę, ekologiškesnę ekonomiką ir kurti tvarius rytojaus sprendimus?

Ką siūlome studentams?

EIT RawMaterials Academy - RaMES suteikia studentams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, sutelkiant dėmesį į realaus gyvenimo iššūkius. EIT (Europos inovacijų ir technologijų instituto), Europos Sąjungos institucijos, suteiktas EIT ženklas yra kokybės sertifikatas, suteikiamas tik puikioms magistrantūros ir doktorantūros studijų programoms.

Kaip EIT pažymėtos programos studentas iš EIT RawMaterials Academy - RaMES, būsite didžiausio Europos žaliavų tinklo, turinčio daugiau nei 120 pagrindinių ir asocijuotų partnerių bei 180 projekto partnerių, įskaitant aukštojo mokslo specialistus, tyrėjus ir pramonės ekspertus, dalimi. daugiau nei 20 Europos šalių. Būsite EIT Label studentas, būsite laukiami šiame tinkle ir kovosite bei prisidėsite prie EIT žaliavų tikslų – rasti naujų, novatoriškų sprendimų, užtikrinančių tvarų žaliavų tiekimą visoje vertės grandinėje: pradedant žvalgymu, kasyba ir gavyba, mineralų perdirbimui, perdirbimui ir judėjimui prie žiedinės ekonomikos. EIT RawMaterials siekia suteikti naujos kartos novatoriams Europoje reikalingą verslumo mąstymą kuriant ir tiekiant medžiagų sprendimus. Taip pat turėsite galimybę bendradarbiauti tarptautiniu mastu ir kurti tvarius sprendimus neatidėliotiniems ekonomikos, aplinkos ir visuomenės iššūkiams. Ir dar ilgai po studijų galite palaikyti ryšį per EIT RawMaterials Alumni.

Ko tikėtis?

 • Baigiamųjų darbų stažuotės pirmaujančiose Europos įmonėse
 • EIT RawMaterials Alumni bendruomenės narystė
 • „Mokymasis dirbant“ su iššūkiais pagrįstais kursais, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas tikrosioms problemoms
 • Pažintinės kelionės ir vizitai į novatoriškas įmones ir pramonės objektus
 • Įdomūs nauji mokymosi būdai: internetiniai kursai, virtuali ir papildyta realybė bei MOOC
 • Kursai, skirti puoselėti startuolių idėjas su akceleratoriais ir inkubatoriais
 • Kursų moduliai, skirti verslumo ir inovacijų įgūdžiams
 • EIT RawMaterials inovacijų parama: verslo planų konkursai, inovacijų stovyklos, pradinis finansavimas
 • Žaliavų disciplinos patirtis – visapusiškas visos žaliavų vertės grandinės supratimas
 • EIT RawMaterials vasaros mokyklos ir tarpdisciplininiai kursai
 • Europos mobilumas – tyrimas bent dviejose Europos šalyse

Išskirtinė veikla ir parama EIT pažymėtiems studentams

EIT pažymėtų magistrantūros programų studentai EIT RawMaterials Academy - RaMES gauna daugybę papildomų galimybių tobulinti naujovių ir verslumo įgūdžius, plėsti tinklą žaliavų sektoriuje ir įgyti patirties, kurios jiems reikia klestėti.

Šie išskirtiniai renginiai suburia EIT ženklu pažymėtus studentus iš visos Master School ir sudaro jūsų bendros mokymosi patirties pagrindą, todėl jūs tampate visateisiu EIT žaliavų bendruomenės nariu.

Vietos

 • Bologna

  Via Zamboni,33, 40126, Bologna

  • Trondheim

   Høgskoleringen,1, 7034, Trondheim

   Klausimai