Keystone logo
EIT Urban Mobility Master School Verslo inžinerijos magistras mobilumo mieste
EIT Urban Mobility Master School

Verslo inžinerijos magistras mobilumo mieste

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

15 Apr 2025

01 Sep 2025

EUR 4 000 / per year *

Stovykloje

* ES/EEE nepriklausančios šalies pilietis: 16000 EUR | ES/EEE šalies arba Šveicarijos pilietis: 4000 EUR

Įvadas

Kodėl verta studijuoti verslo inžineriją mobilumo mieste srityje EIT Urban Mobility Master School ?

Pasaulyje, kuriame urbanizacija auga, o tvarumas yra svarbiausias dalykas, novatoriškų mobilumo mieste sprendimų poreikis yra didesnis nei bet kada anksčiau. Verslo inžinerijos mieste mobilumo programa siūlo transformuojančią mokymosi patirtį, norint tapti lyderiu vienoje iš svarbiausių ir dinamiškiausių XXI amžiaus sričių. Visų pirma, programa orientuota į konceptualių žinių, metodų ir projektais pagrįstos patirties suteikimą kuriant naujoves ir keičiant verslo modelius judumo mieste kontekste. Taikymo sritis yra tarpdisciplininė ir apima visas miesto ir regioninio transporto rūšis, skirtas asmeninėms kelionėms, taip pat prekes ir logistiką. Programa suteikia supratimą apie verslo perspektyvas besivystančiame judumo mieste kraštovaizdyje, kaip kurti į vartotoją orientuotus ir tvarius sprendimus, kurie pagerintų judumo mieste patirtį, ir kaip duomenų galia gali būti panaudota priimant pagrįstus sprendimus optimizuojant judumo mieste sistemas ir tiekimo grandines. Taikant tarpdisciplininį programos metodą, studentai turės visapusišką technologijų supratimą, kartu su plačiomis vadybos srities kompetencijomis.

Kur galiu studijuoti verslo inžineriją mobilumo mieste?

Studentai pradeda programą Braunšveigo technikos universitete Vokietijoje ir baigia Katalonijos politechnikos universitete Ispanijoje (1 ir 2 kurso studentai turi lankyti kitą universitetą):

  • Braunšveigo technikos universitetas – Braunšveigas, Vokietija
  • Katalonijos politechnikos universitetas (UPC) – Barselona, Ispanija

Kaip programa yra struktūrizuota?

Visos programos EIT Urban Mobility Master School vykdomos pagal tą pačią schemą:

  • Studentai studijuoja vienerius metus dviejuose skirtinguose universitetuose - „stojančiajame“ ir „išėjimo“ universitetuose. Visos galimybės yra pirmaujančiame Europos universitete mobilumo mieste srityje.
  • Abiturientams bus suteiktas po du oficialiai pripažintus mokslo magistro laipsnius iš abiejų universitetų. Be to, programa sukurta taip, kad studentai galėtų įgyti Europos inovacijų ir technologijų instituto išduotą sertifikatą.*
  • Pirmo kurso studijų metu studentai bus supažindinti su naujovėmis ir verslumu ir dalyvaus išplėstiniame iššūkio projekte. Tais pačiais metais studentai įgis būtinų techninių įgūdžių dirbdami su miesto mobilumo iššūkiais.
  • Nuo pirmųjų iki antrųjų metų studentai dalyvaus vasaros mokykloje, pritaikydami naujus įgūdžius dviejuose skirtinguose Europos miestuose.
  • Antraisiais metais studentai rinksis iš kelių labiau specializuotų tiek techninio turinio, tiek inovacijų ir verslumo kursų. Studentai taip pat dalyvaus trumpesnio iššūkio projekte, kuris apima stažuotę įmonėje ar organizacijoje, dirbančioje siekiant išspręsti mobilumo mieste iššūkius. Norėdami baigti savo laipsnį, antraisiais metais studentai atliks nepriklausomą magistro darbą, derindami ir pademonstruodami visą savo techninių ir verslumo įgūdžių rinkinį.

Turėsite platų karjeros galimybių viešajame ir privačiame sektoriuje, taip pat verslo žinių, kaip pradėti savo verslą ar atlikti griežtus tyrimus.

186904_programme-structure-simple_00-1-2.png

Kur galiu studijuoti verslo projektavimą mobilumo mieste?

Verslo inžinerijos mieste mobilumo programoje galimi universitetai:**:

  • Braunšveigo technikos universitetas, Vokietija – pirmieji metai
  • UPC Barcelona Tech, Ispanija – antri metai


EIT mobilumo mieste partnerių universitetai


202581_Websitelogos.png


Paraiškų teikimo datos ir terminai

Paraiškos šiuo metu atidarytos!

1 laikotarpis
2023 m. lapkričio 15 d. – 2024 m. sausio 31 d

--> Rekomenduojame ne ES/EAA kandidatams teikti paraiškas 1 laikotarpiu, kad būtų pakankamai laiko organizuoti bet kokius su vizomis susijusius procesus.

2 laikotarpis
2024 m. vasario 1 d.–2024 m. balandžio 15 d

Žiūrėkite mūsų programos internetinį seminarą!

Magistrantūros studijų biuras organizuoja magistrantūros programų internetinius seminarus, kuriuose būsimi kandidatai gali pasikalbėti su programos vadovais ir universitetų atstovais; pasikalbėkite su esamais studentais ir gaukite atsakymus į visus jų klausimus!

Jei norite gauti kvietimą dalyvauti kitame tiesioginiame internetiniame seminare, užpildykite šią formą .


Susipažinkite su mūsų mokiniais

https://www.eiturbanmobility.eu/meet-our-students/


Studijuokite su mumis ir pradėkite keisti pasaulį kurdami geresnius ir tinkamesnius tvarius miestus.

190000_CombinationEU1vertical_1.jpg

Idealūs studentai

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Prisijunkite prie mūsų tiesioginės programos internetinio seminaro!

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai