Keystone logo
© Carrianna Field
El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

Įvadas

ICEX-CECO: Dėl tarptautinės mokymo

Ekonomikos ir komercinių tyrimų, šiuo metu ICEX Ispanija eksporto ir investicijų, EPE, MP, centras buvo sukurtas kaip verslo mokykloje 1976 metais kaip mokymo priemonė, skirta Ispanijos ekonomikos ir prekybos administravimo ir visoje savo ilgą istoriją turi turėjo tarp jos globėjų, kaip viešoji pamatai, prie įvairių ministerijų, pavyzdžiui, pramonės, energetikos ir turizmo ekonomiką ir konkurencingumą ir kitų subjektų, kaip antai prekybos rūmų ir ICEX Tarybai.

Nuo 2015 sausio ICEX Ispanija Eksporto ir investicijų EPE MP integruota veikla ūkinės-komercinės studijų centro, kaip naujos mokymo skyriaus (Kuri apima tiek su ICEX-CECO kaip Vienybės stipendijų ICEX veiklą), taip skatinant žmogiškojo kapitalo formavimas dėl Ispanijos ekonomikos internacionalizacijos ir skatinti viešojo administravimo institucijų, valdytojų ir vadovų mokymus įmonės, verslo asociacijos ir kiti viešieji ar privatūs subjektai, taip pat jauni žmonės kurie siekia plėtoti ateityje profesiją, susijusią su tarptautine ekonomika.
Kitos institucijos, kaip antai Ispanijos tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, Užsienio reikalų ministerijos, universitetų, verslo asociacijų, eksportuotojų, konsultantų ir tt ... jie glaudžiai bendradarbiauja su ICEX-CECO, susijęs su partnerystės susitarimus dėl veiklos ir programų abipusiai naudingų plėtros ,

Nuo savo veiklos pradžios buvo suformuota daugiau nei 20.000 studentų ir tęsiasi iki šiol kalimo profesionalius vadovus ekonomikos ir prekybos valdymo viešajame sektoriuje ir versle. Tik per pastaruosius metus, centras suteikė daugiau nei 9000 mokymo valandų daugiau nei 2000 studentų.

Per šiuos metus, mūsų studentai internacionalizacijos programos yra integruotas, taip vadovams aktyviausių Ispanijos įmonių tarptautiniu mastu. Jie taip pat išlaikė per mūsų klasėse užsienio studentus, iš daugiau nei 70 šaliųDaugiausia kuriant arba naujai prisijungti pasaulinę ekonomiką, Ispanijos domina dalintis patirtimi internacionalizavimo.

Griežtumas ir inovacijų

Į ICEX-CECO programos pasižymi savo akademinįUž novatorišką ir pažangiausius turinį, visada pritaikyti naujus mokymo poreikius dinamiškoje ir kintančią aplinką, taip pat įgyvendinant itin praktišką ir dalyvavimo metodiką, analizuojant konkretų atvejį, tyrimus ir plėtrą studentams didesniuose programų, projektų tarptautiškumą įmonių.

Iš ICEX-CECO tikslas yra ne tik perduoti žinias, bet ir padėti studentams plėtoti savo gebėjimus.

Siekiant šio tikslo, jo mokymo metodas yra grindžiamas veiksmingo derinys teorija ir praktika, kuri padeda mokiniams priimant sprendimus savo profesinį gyvenimą. Mokymo procesas apima aktyvų dalyvavimą studentų, mokymosi metodus, įgūdžius ir strategijas, kurios bus vėliau taikyti savo ateities pozicijas.

Programos Centras nuolat plečiame įvairiose srityse, ypač klausimais, susijusiais su verslo internacionalizavimo ir tarptautinės ekonomikos.

Todėl ji taip pat plečiant tiekimo apimtį, ieško programų į konkrečius poreikius bendrovių ir institucijų požiūrį, ji turi būti detaliai analizuojami teikti efektyvias ir patvirtintą mokymo veiklą per griežta kontrolės sistema kokybės.

Aukštos kvalifikacijos mokytojai

Be abejo, vienas iš pagrindinių turto fondas yra jos fakultetas, kuri apima daugelį geriausių vadovų ir specialistų mokymo pašaukimo ir mankšta tiek verslo pasaulyje ir ekonominio bei komercinio administracija.

ICEX-CECO turi direktorių kiekvienam savo programas, ir beveik 200 mokytojai skiriamas įvairių kursų ir seminarų, visi aukščiausio mokytojo kvalifikaciją. Jie universitetų profesoriai, inžinieriai, vadybininkai ir verslo bankininkystės, vyresnieji pareigūnai iš valstybės administracijai, psichologai, teisininkai, ekonomistai, teisėjai, mokesčių konsultantai, konsultantai ir ekspertai rinkodaros ir tarptautinės finansų, ir tt

Fakultetas prisijungia savo futbolininko vertė pripažinta įrodyta mokymo patirtį centro ir kitų akademinių forumuose.

ICEX-CECO, internete

ICEX-CECO turi modernią virtualią stovyklą naudojamas kaip mokyti į interneto ir mišrių kursų ir kaip paramos ekvivalentas kursų pagrindu.

On-line metotolodía iš ICEX-CECO grindžiama labai arti studento vadovėlis modelįLeidžiant nuolatinę sąveiką tarp mokytojo ir kiekvieno mokinio ir mokinių kartu, stiprinti mokymąsi bendradarbiaujant ir palengvinti žinių yra pastatytas ne tik teorinių žinių, bet ir tarp studentų ir dėstytojo sąveika ekspertas.

E-mokymosi platformą naudojamą ICEX-CECO ir remia mokymo internete yra labiausiai naudojama visame pasaulyje: "Moodle". Su daugiau nei 2,5 mln kursai ir 30 milijonų vartotojų yra naudojami daugelyje universitetų, verslo mokyklų ir įmonių kasdien ir aukšto lygio pasitenkinimą.

Vietos

Vietos
 • Madrid

  Avda. Cardenal Herrera Oria 378, Edificio A Acceso por Puerta de Alumnos, 28035, Madrid

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Klausimai