Keystone logo
El Pasaje Spanish School

El Pasaje Spanish School

El Pasaje Spanish School

Įvadas

El Pasaje Spanish School gimė 2009 m., Ją įsteigė nedidelė grupė ispanų mokytojų Buenos Airėse. Po daugelio metų nuolatinio mokymosi ir augimo, daugiausia dėl fantastiškų mūsų studentų atsiliepimų, dabar esame vidutinio dydžio ispanų mokykla, siūlanti aukštą akademinį klasių lygį ir platų papildomų paslaugų, tokių kaip „Stay & Learn“ programos, pasiūlymą , kultūrinę ir visuomeninę veiklą, pasiimti paslaugą iš/į oro uostą ir specialias lengvatas bei nuolaidas mūsų studentams.

Tačiau mūsų pagrindinė misija išlieka ta pati: padėti jums išmokti mūsų kalbą, suprasti mūsų kultūrą ir praturtinti Buenos Airės patirtį, susitinkant su įdomiais žmonėmis iš viso pasaulio ir puikiai praleidžiant laiką su jais! Nuo pirmos dienos kvėpuosite gera nuotaika, nes esame tikra komanda ir mums patinka tai, ką darome.

Mūsų ispanų mokykloje Buenos Airėse siūlome įvairius ispanų kalbos kursus: nuo labai intensyvių variantų,

derindami grupines ir individualias pamokas, reguliariai užsiimdami vos keliomis valandomis per savaitę, mes galime padėti jums padaryti geriausią pasirinkimą pagal jūsų tikslus, poreikius ir biudžetą.

Kalbant apie mūsų pamokas, žinome, kad norite išmokti ispanų kalbos Buenos Airėse, kad galėtumėte ja naudotis. Štai kodėl mes rengiame ispanų kalbos pamokas, kad lavintume jūsų klausymo, kalbėjimo, rašymo ir skaitymo įgūdžius, visada siekdami pagerinti jūsų bendravimo gebėjimus. Kartu mes stengiamės supažindinti jus su mūsų nuostabia kultūra ir didžiulio miesto paslaptimis, kad ne tik jūsų ispanų kalbos pamokos Buenos Airėse, bet ir visa jūsų patirtis būtų kuo tikresnė ir naudingesnė.

Apibendrinant, jei norite mokytis jaukioje ir atsipalaidavusioje aplinkoje, susitikdami su žmonėmis iš viso pasaulio, bet taip pat rimtai mokotės mūsų kalbos ir suprantate mūsų kultūrą, ateikite į mūsų ispanų mokyklą Buenos Airėse!

Mes siūlome įvairias internetines ispanų kalbos klases ir TEFL tarptautinius sertifikatus, kad galėtumėte pasirinkti patogiausią savo laikui, tvarkaraščiui, tikslams ir biudžetui. Taip pat galite sujungti šiuos kursus, kad pasiektumėte savo konkrečius tikslus, tokiu atveju mes parengsime specialiai jums sukurtą programą. Kadangi mūsų komandą sudaro tik profesionalūs ispanų ir anglų kalbos mokytojai, mes galime jums patarti dėl idealių ispanų kalbos kursų ar TEFL, kad galėtumėte pasinaudoti savo pirmuoju kontaktu iki paskutinės pamokos.

Vietos

  • Buenos Aires

    Buenos Aires, Argentina

    Programos

    Klausimai