Keystone logo
Emerson College

Emerson College

Emerson College

Įvadas

Apie Emersoną

73138_Visit-1.jpg

Emerson College yra tarptautiniu mastu pripažinta kaip aukščiausia aukštojo mokslo aukštoji mokykla, skirta komunikacijai ir menams.

Naudodamiesi įvairiomis lanksčiomis formomis siūlomomis programomis, "Emerson" kūrybinė mokymosi aplinka leidžia jums paversti savo aistra profesionalia veikla.

Mūsų studentai, įsitraukę į kūrybingą Bostono ir Los Andželo gyvenimą, yra nepriklausomi įvairių sričių mokslininkai, kurie ugdo savo asmeninį balsą ir kompetenciją profesijose, kurios XXI amžiuje formuoja visuomenę ir kultūrą.

Misija ir vizija

Emerson College siūlo edukacines programas, kuriose vyresnio amžiaus vyrai ir moterys pasirenka atsakomybę ir lyderystę bendravimo ir meno srityse, taip pat siekia stipendijų ir darbo, kuris teikia inovacijas šioms disciplinoms.

Emersonas, įsteigtas 1880 m. Kaip mažoji regioninė mokykla, išsivystė į įvairiapusę, bendrojo lavinimo ir daugialypės laipsnio suteikimo įstaigą, kurioje laisvųjų menų, o ne konservatorijos orientacija. Tačiau mūsų misija ir dėmesys išlieka didžiąja dalimi, kaip ir 1880 metais: ištirti ir stumti bendravimo, meno ir kultūros ribas bei prisidėti prie visuomenės pažangos.

Žinomi absolventai

Daugelis iš mūsų 37 000 absolventų išlieka aktyviais Emersono gyvenimo dalyviais. Nors koncentruota Masačusetse, Kalifornijoje ir Niujorke, Emersonians gali būti rasti praktiškai visose pagrindinėse žiniasklaidos, pramogų ar meno įmonėje visoje šalyje.

73140_VirtualTour1.gif

Campus

Emerson College pagrindinis miestelio namas įsikūręs Bostono, Masačusetsio širdyje, prie miesto teatro rajono vartuose ir netoli kultūros centrų, žiniasklaidos priemonių ir viešojo transporto. Kolegijoje taip pat yra patogumų Los Andžele. Naršykite ir sužinokite daugiau apie kiekvieną iš šių vietų spustelėję žemiau esančią nuorodą arba pasinaudoję virtualiu mūsų Bostono universiteto apžvalga.

VIRTUALUS TŪRIS

 • Bostono universitetas Emersono epicentras yra Boylstono ir Tremonto gatvių sankirtoje Bostono bendruomenės pietrytinėje dalyje. Masačusetso valstijos namo aukso dangtelis gali būti matomas daugelyje universiteto miestelio taškų, o metro stotelė yra prie mūsų durų. Gaukite Bostoną

 • Emerson Los Andželas (ELA) Įsikūrusi Holivudo širdyje, "ELA" yra apdovanojimai, kuriuose gyvena iki 217 studentų, yra klasių, biurų, auditorijos, žiūrovų salės, garso ir vaizdo laboratorijos, spektaklio ir repeticijų studijos ir dar daugiau. EXPLORE ELA

Studentų studijos

Sąskaityje bus nurodytos visos išlaidos, mokamos iš studento sąskaitos. Tai apima pamokas, mokesčius ir mokesčius, nurodytus žemiau esančioje išlaidų lentelėje, taip pat įvairius mokesčius, pvz., Transporto mokesčius ir finansines išlaidas, jei taikoma.

Mokestis- Lenta Commuter Meal Plan TBD TBD TBD Mokesčiai Sveikatos draudimas
Studentų paslaugų mokestis (dieninės studijos)
Studentų paslaugų mokestis (ne visą darbo dieną)
Tarptautinis studentas (tik nauji mokiniai)
Vėlyvas registravimas
Akademinis kursas 2 694 JAV doleriai
312 USD
116 USD
155 USD
$ 50
įvairus **
312 USD
116 USD
155 Lt **
$ 50
įvairus -
624 USD
232 USD

-
įvairus


* Bus nustatyta vėliau.
** Vertinamas tik naujiems studentams, įeinantiems į pavasario semestrą./>

Jei norite gauti informacijos apie studentų išlaidas, spauskite čia .

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • Boston

  120 Boylston Street, , Boston

  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • youtube

Klausimai