Keystone logo
Emirates College for Advanced Education

Emirates College for Advanced Education

Emirates College for Advanced Education

Įvadas

Emyratai kolegija Išplėstinė švietimo (ECAE) yra namo į tam skirtą mokytojų rengimo programą ir mokyklos plėtros centras. ECAE yra Abu Dabis Vyriausybė aukštojo mokslo institutas susijęs su Abu Dabio Švietimo tarybos (ADEC). Kolegija buvo įkurta siekiant teikti bakalauro ir magistro studijų programas, taip pat profesinį tobulėjimą už eksploatuojamų pedagogų su įsipareigojimu vaidina pagrindinį vaidmenį ugdymo JAE modernizacijos ir teikti švietimo tyrimų sprendimus tautos. Kolegija šiuo metu siūlo bakalauro studijų programą ir pasižymi plataus praktikumo ir kuravimo galimybes savo studentams. Dėstomoji vidutinio tuo ECAE yra anglų. ECAE plečia savo bakalauro programą, įvedant naujas studijų programas ir plėsti savo mokslinių tyrimų pajėgumus.

ECAE toliau rengti naujos kartos baigusių mokytojų ir švietimo lyderių INSPIRE, EMPOWER ir mokyti.

Misija, vizija ir tikslai

Vizija

ECAE bus pasaulinio lygio mokslinių tyrimų pagrindu kolegija, kurio absolventai yra pripažįstamos pertvarkos pedagogų į JAE ir kitur mokyklose.

Misija

Kolegija rengs ir nuolat gerinti likusius mokytojus ir švietimo lyderius perduoti ekonominius ir socialinius siekius Abu Dabis ir JAE per mokslinių tyrimų pagrindu tyrimas.

instituciniai tikslai

Reputacija Kompetencijos:

Kurti reputaciją pasirinkimo paskirties aukštos pasiekti Studentai, norintys tapti mokytojais JAE ir aukštos kvalifikacijos ir patyrusių nacionalinės ir tarptautinės fakulteto.

Studentų Koncentruoti:

Sukurti studentą orientuotą aplinką, kuri skatintų meistriškumo mokymo ir mokymosi, palaikoma akredituota pasaulinio lygio mokymo ir mokinių mokymosi aplinkoje.

partnerystė:

Sukurti nacionalinius ir tarptautinius partnerystės galimybes, kurios didina studento mokymosi patirtį.

Tyrimai:

Sukurti ir skatinti tarptautiniu mastu pripažinta ir gerbiama kultūrą mokslinius tyrimus; parodyti įsipareigojimą stipendiją, inovacijų ir gerosios patirties su ypatingą dėmesį skiriant mokymo ir mokymosi dvikalbė kultūrą.

Bendruomenės įtraukimas:

Bendradarbiauti su suinteresuotosiomis šalimis ir plačiąją visuomenę užtikrinant ECAE yra vertinamas prisideda prie ir dalyvis, JAE gyvenimas.

Vertinimas:

Sukurti kompetencijos centrą vertinimas pagal ECAE kuri nustato aiškius standartus potencialių studentų susitikti studijuoti kolegijoje; matuoja studentų visoje emyrato pasiekimas; ir formuoja mokytojų remiamų profesionalūs plėtros programų licencijavimo pagrindas.

Institucinis Veiksmingumas:

Sukurti Aukštesnysis mastu įsipareigojimą institucinės veiksmingumą visų akademinių ir administracinių funkcijų.

Vietos

  • Abu Dhabi

    Emirates College for Advanced Education P.O Box 126662 , , Abu Dhabi

Klausimai