Keystone logo
Empire College

Empire College

Empire College

Įvadas

Sveiki atvykę į Empire College Santa Rozoje, Kalifornijoje

Įkurta 1961 m., Siekiant patenkinti vietovės darbo jėgos poreikius, Empire College turi daugiau nei 11 000 absolventų. Jis yra Santa Rosa mieste, Kalifornijoje, tik valandą į šiaurę nuo San Francisko įlankos rajono, Sonomos apygardos vynuogių auginimo regiono centre . Pripažinta už įkvepiantį pilietinį dalyvavimą ir reikšmingų, išmatuojamų rezultatų pasiekimą bendruomenėje, Empire College buvo paskirta prezidento Obamos Aukštojo mokslo bendruomenės tarnybos garbės sąrašu 2012–2015 m. Be to, 2015 m. Sonomos apygardos stebėtojų taryba pripažino „Empire“ direktorių tarybą viena iš penkių „Jefferson“ premijos gavėjų.

Empire College “ misija yra suteikti studentams teigiamą, palaikančią švietimo aplinką, kuri skatina savivertę ir suteikia jiems galimybę sėkmingai dirbti pasirinktoje karjeroje.

Mūsų tikslinės, praktinės mokymo programos ir kolegijos aplinka yra orientuota į studentų įsidarbinimo galimybes, taip sprendžiant mūsų papildomą misiją tiekti darbdavius kvalifikuotiems absolventams, kurių darbo įgūdžiai ir darbo etika atitinka pramonės reikalavimus.

Išsilavinimas iš „ Empire College reiškia mokytis to, ko reikia norint jį paversti realiame pasaulyje, ir išmokti to, ko reikia norint sėkmingai karjeroje.

Vietos

Vietos
  • Santa Rosa

    Cleveland Avenue,3035, 95403, Santa Rosa

    Klausimai