Keystone logo
© Carrianna Field
ENAE Business School

ENAE Business School

ENAE Business School

Įvadas

Pirmaujanti verslo mokykla

ENAE Business School tikime švietimo galia pakeisti gyvenimą ir skatinti pažangą. Įkurta Mursijoje, Ispanijoje, mūsų įstaiga turi turtingą istoriją, teikdama aukštos kokybės verslo išsilavinimą studentams iš visų gyvenimo sričių.

Mūsų požiūris į verslo ugdymą yra novatoriškas ir perspektyvus. Stengiamės išlikti pažangiausiuose pramonės šakose, įtraukdami naujausius tyrimus ir metodus į savo mokymo programą. Mūsų atsidavę fakulteto nariai yra savo atitinkamų sričių ekspertai ir yra pasiryžę suteikti neprilygstamą mokymosi patirtį.

Didžiuojamės įvairia ir gyvybinga ENAE bendruomene. Mūsų studentai atvyksta iš viso pasaulio ir atsineša daugybę skirtingų požiūrių ir patirties. Ši įvairovė praturtina mokymosi patirtį ir padeda mūsų studentams ugdyti pasaulinį mąstymą.

121733_camera-coffee-composition-1509428.jpg

Misija

ENAE Business School misija yra teikti aukštos kokybės verslo išsilavinimą, kuris įgalintų mūsų studentus siekti sėkmės šiandieninėje konkurencingoje pasaulinėje rinkoje. Esame įsipareigoję padėti savo studentams išnaudoti visą savo potencialą ir siekiame puoselėti dinamišką mokymosi aplinką, skatinančią naujoves, kūrybiškumą ir kritinį mąstymą.

Mūsų programos yra skirtos suteikti studentams įgūdžių ir žinių, kurių jiems reikia norint tobulėti pasirinktose srityse, o mūsų įvairi ir įtrauki bendruomenė skatina pasaulinį pilietiškumą ir kultūrinį supratimą. Per savo pažangiausias programas ir atsidavusius dėstytojus siekiame padėti savo studentams išnaudoti visą savo potencialą ir tapti lyderiais savo srityse.

ENAE siūlome platų studijų programų spektrą, nuo magistrantūros studijų iki vadovų programų, taip pat daugybę profesinio tobulėjimo galimybių. Mūsų programos yra skirtos padėti studentams ugdyti įgūdžius ir žinias, kurių jiems reikia norint sėkmingai šiandieninėje konkurencingoje verslo aplinkoje.

Tiesioginis verslo dalyvių, studentų ir dėstytojų bendravimas palengvina žinių, orientuotų į verslumą ir verslo planavimą, plėtojimą, suderintą su ekonominiu, kultūriniu ir socialiniu kontekstu, kuriame veikia mūsų organizacijos.

Vertybės

Viską, ką darome, vadovaujamės savo įsipareigojimu siekti meistriškumo ir pagrindinėmis vertybėmis – atsakomybe, verslumu ir įtraukumu. Didžiuojamės būdami pirmaujančia verslo švietimo įstaiga ir tikimės, kad ir toliau savo studentams suteiksime žinių ir įgūdžių, kurių jiems reikia norint sėkmingai dirbti.

Atsakomybė

ENAE tiki, kad svarbu tinkamai vykdyti savo pareigas, taip pat elgtis teisingai, atsižvelgiant į mūsų socialinę ir rinkos atsakomybę. ENAE atsakomybę laiko dorybe, kurią reikia diegti vadovams ir specialistams, siekiant asmeninio ir socialiai tvaraus vystymosi. Socialinė ir individuali atsakomybė lemia asmeninį sąžiningumą tiems, kurie uoliai atlieka savo pareigas. ENAE tiki darna ir nemokome to, kas neveikia to, kuo netikime.

Versli mąstysena
ENAE tvirtai remia ir skatina verslumo dvasią. Ši dvasia yra inovacijų, alternatyvaus mąstymo ir sprendimų priėmimo, ieškant vertės kūrimo, pagrindas. Šios vertės kūrimo ir rizikos priėmimo paieškos yra mūsų verslo mokyklos pagrindas.


Puikybė
Reikalavimas ir griežtumas mūsų ugdyme neprieštarauja atvirumui ir lankstumui naujiems metodiniams požiūriams. Tie, kurie bendrauja ENAE Business School taip pat sieja tobulumo ugdymą su pagarba intelektinei nuosavybei ir atsakingu informacijos naudojimu.

Įtrauktis

Kultūrinės ir asmeninės įvairovės priėmimas ir supratimas yra labai teigiamas bruožas ir stiprybė, be to, šiame augančiame integruotame pasaulyje, kuriame didėja žmonių, šalių ir kultūrų tarpusavio ryšys.

121734_adult-beautiful-beauty-826349.jpg

Mūsų miestelis

ENAE Business School yra Mursijoje, Ispanijoje, pačioje Viduržemio jūros pakrantės širdyje. Mūsų miestelis yra gyvybingame ir dinamiškame mieste, siūlantis mūsų studentams turtingą kultūrinę ir socialinę patirtį.

Mūsų miestelis yra modernus ir gerai įrengtas, 2200 kvadratinių metrų mokymosi erdvė, suteikianti studentams viską, ko reikia norint sėkmingai studijuoti. Mūsų 10 klasių ir 3 darbo kambariai yra erdvūs ir patogūs, o mes turime daugybę modernių įrenginių, įskaitant kompiuterių laboratoriją su 31 pažangia kompiuterine darbo vieta, biblioteką ir dokumentų kambarį.

Be puikių patogumų, mūsų miestelį taip pat supa graži gamta. Mursija garsėja švelniu klimatu ir nuostabiais kraštovaizdžiais, o mūsų miestelis yra visai netoli nuo Viduržemio jūros ir netoliese esančių kalnų. Tai suteikia mūsų studentams daug galimybių mėgautis nuostabiu lauke ir patirti regiono grožį.

Apskritai, mūsų miestelis yra puiki vieta studijuoti ir gyventi, suteikiant studentams viską, ko reikia, kad jie galėtų sėkmingai mokytis ir mėgautis visapusiška universiteto patirtimi.

121735_businessmen-businesspeople-businesswomen-1249158.jpg

Kodėl ENAE?

Įgalinti naujos kartos verslo lyderius

ENAE Business School yra pirmaujanti privati švietimo įstaiga, skatinanti verslo plėtrą tarptautiniu mastu.

Naudodami atvejų tyrimus ir novatorišką įmonės simuliatorių, kuris skatina komandinį darbą ir supažindina dalyvius su iššūkiais, su kuriais jie susidurs versle, savo studentams garantuojame kokybišką, dinamišką, novatorišką magistrantūros studijas.

Talentingi fakulteto nariai

ENAE Business School didžiuojamės daugiau nei 250 atsidavusių ir talentingų dėstytojų, kurie sudaro mūsų dėstytojų komandą. Mūsų dėstytojai yra savo atitinkamų sričių ekspertai ir yra įsipareigoję suteikti savo studentams neprilygstamą mokymosi patirtį.

Mūsų profesoriai yra sudaryti iš įvairių akademinių ir profesinių sluoksnių, todėl su jais yra daug žinių ir patirties iš įvairių kultūrinių ir verslo aplinkų. Ši mūsų fakulteto įvairovė padeda mūsų studentams suteikti tikrai pasaulinę verslo švietimo perspektyvą.

Profesinio tobulėjimo galimybių kūrimas


ENAE Business School didžiuojamės stipriais ryšiais su verslo pasauliu. Daugiau nei 350 susijusių įmonių ir 500 įmonių personalo atrankų pasitiki mumis, kad savo darbuotojams suteiksime aukštos kokybės verslo išsilavinimą.

Be to, glaudžiai bendradarbiaujame su daugiau nei 300 įmonių ir kitų atitinkamų institucijų. Šis bendradarbiavimas padeda mums sukurti novatorišką ir į ateitį orientuotą požiūrį į verslo ugdymą.

Mes taip pat siūlome įvairias paramos paslaugas, kurios padės mūsų studentams sėkmingai dirbti. Mūsų karjeros plėtros biuras teikia rekomendacijas ir paramą, kad padėtų mūsų studentams rasti stažuotę ir darbo patirtį, o mūsų užimtumo lygis yra aukštas – 98% mūsų studentų susiranda darbą per 12 mėnesių nuo studijų baigimo.

Tarptautinis buvimas

ENAE Business School didžiuojamės savo stipriu tarptautiniu buvimu ir įvairia studentų bei dėstytojų bendruomene, kurią ji mums padėjo sukurti. Mūsų įstaiga yra Mursijoje, Ispanijoje, tačiau mūsų pasiekiamumas yra toli už mūsų universiteto sienų, ypač JAV, Europos ir Lotynų Amerikos.

Mūsų tarptautinis buvimas atsispindi mūsų studentų įvairovėje. Turime studentų iš viso pasaulio, atsinešdami daugybę skirtingų požiūrių ir patirties. Ši įvairovė praturtina mokymosi patirtį ir padeda mūsų studentams ugdyti pasaulinį mąstymą.

Be mūsų įvairaus studentų būrio, mes taip pat užmezgėme partnerystę ir bendradarbiavimą su institucijomis ir organizacijomis iš viso pasaulio. Šios partnerystės suteikia mūsų studentams prieigą prie įvairių studijų užsienyje galimybių ir tarptautinių stažuočių, padedant įgyti vertingos patirties ir plėsti savo profesinius tinklus.

ENAE Business School yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems įgyti verslo išsilavinimą. Mes teikiame dinamišką ir sudėtingą mokymosi aplinką, kuri padeda mūsų studentams ugdyti įgūdžius ir žinias, kurių jiems reikia norint sėkmingai veikti šiandieninėje konkurencingoje pasaulinėje rinkoje.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Studentų atsiliepimai

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Murcia

   Edificio Enae Nº 13. Campus Universitario de Espinardo, Murcia, Spain, 30100, Murcia

   Klausimai