Keystone logo
Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Įvadas

Visi fakulteto nariai dalyvauja tiek mokslinių tyrimų, tiek mokymo srityse. Tai leidžia mokyklai klestėti. "Erasmus School of Economics" siekia tapti geriausiu savo disciplinomis (ekonomika, verslo ekonomika ir ekonometrija), stengdamasi pasiekti aukščiausią kompetenciją tiek savo mokslinių tyrimų, tiek mokymo srityse, siūlant penkias bakalauro programas ir 18 studijų pakopų programas. Tai galima išmatuoti pagal jo rezultatus reitinguose.

Erasmo ekonomikos mokykla strategiškai aiškiai sutelkia dėmesį į ekonomiką. Kaip ir prieš 100 metų, kai 1913 m. Buvo įkurta mokykla, ekonomistai yra Erasmo universiteto Roterdamo bauginanti širdis. Geriausi Erasmus absolventai padarė neįvykdytus įnašus mokslui, vyriausybei ir verslui.

Erasmuso ekonomikos mokykla yra tarptautiniu mastu žinomas institutas, kuris prisideda prie mokslo žinių būsimiems ekonomikos klausimams ir siekia atsakyti į šiuo metu svarbius vyriausybės ir įmonių susirūpinimą keliančius klausimus. Mokykla daugiausia dėmesio skiria mokslo žinių kūrimui, skleidimui ir pritaikymui, visoms ekonominėms perspektyvoms. Erasmo ekonomikos mokykla remiasi naujausia įžvalga disciplinoje. Ji bendradarbiauja su tarptautiniais mokslo partneriais ir turi vietos pagrindą verslo klausimais, susijusiais su unikalia pozicija, kurią Roterdamo miestas yra transporto ir pramonės centru.

Vietos

Vietos
  • Rotterdam

    Erasmus School of Economics P.O. Box 1738, 3062PA, Rotterdam

    • facebook
    • youtube
    • instagram

Klausimai