Keystone logo
© Kees Stuip
Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

Įvadas

Visi fakulteto nariai dalyvauja tiek mokslinių tyrimų, tiek mokymo srityse. Tai leidžia mokyklai klestėti. "Erasmus School of Economics" siekia tapti geriausiu savo disciplinomis (ekonomika, verslo ekonomika ir ekonometrija), stengdamasi pasiekti aukščiausią kompetenciją tiek savo mokslinių tyrimų, tiek mokymo srityse, siūlant penkias bakalauro programas ir 18 studijų pakopų programas. Tai galima išmatuoti pagal jo rezultatus reitinguose.

Erasmo ekonomikos mokykla strategiškai aiškiai sutelkia dėmesį į ekonomiką. Kaip ir prieš 100 metų, kai 1913 m. Buvo įkurta mokykla, ekonomistai yra Erasmo universiteto Roterdamo bauginanti širdis. Geriausi Erasmus absolventai padarė neįvykdytus įnašus mokslui, vyriausybei ir verslui.

Erasmuso ekonomikos mokykla yra tarptautiniu mastu žinomas institutas, kuris prisideda prie mokslo žinių būsimiems ekonomikos klausimams ir siekia atsakyti į šiuo metu svarbius vyriausybės ir įmonių susirūpinimą keliančius klausimus. Mokykla daugiausia dėmesio skiria mokslo žinių kūrimui, skleidimui ir pritaikymui, visoms ekonominėms perspektyvoms. Erasmo ekonomikos mokykla remiasi naujausia įžvalga disciplinoje. Ji bendradarbiauja su tarptautiniais mokslo partneriais ir turi vietos pagrindą verslo klausimais, susijusiais su unikalia pozicija, kurią Roterdamo miestas yra transporto ir pramonės centru.

Universiteto ypatybės

Roterdamo Erasmus universiteto centras yra mūsų Woudestein miestelis, patogus 15 minučių kelio dviračiu nuo Roterdamo miesto centro, įskaitant elegantišką naują Roterdam Centraal traukinių stotį (kur taip pat galite nusėsti tramvajumi ar metro į EUR). studentai mokosi šviesiame naujame Polak pastate arba mūsų modernioje universiteto bibliotekoje, geria kavos Erasmus Food Plaza arba dalyvauja renginyje teatre ar kavinėje de Smitse. Universiteto sporto centre, be daugelio kitų užsiėmimų, siūlomos kūno rengybos, šokių, sukimosi, skvošo ir teniso užsiėmimai.

  Alumnų statistika

  Reitingai

  Erasmo ekonomikos mokykla siekia tapti geriausiu savo disciplinose (ekonomika, ekonometrija) ir siekia tobulumo tiek savo mokslinių tyrimų, tiek mokymo srityse. Tai galima išmatuoti pagal jo rezultatus reitinguose.

  Yra keli tarptautiniai universitetų reitingai, kuriuose dalyvauja Erasmus School of Economics, kurie laikomi įtakingiausiais. QS pasaulio universitetų reitingas, Times Higher Education reitingas ir akademinis pasaulio universitetų reitingas. Dauguma reitingų yra orientuoti į mokslinius tyrimus, tačiau kai kurie iš jų per pastaruosius kelerius metus tapo daugiamačiais.

  Minėti įtakingi reitingai lėmė, kad yra poreikis labiau subalansuotai reitingų sistemai, kuri būtų pagrįsta ne tik tyrimais, bet ir daugiau rodiklių. Taigi jie pakoregavo savo metodiką įtraukdami daugiau rodiklių, kurie neabejotinai suteikia subalansuotą ir tikslesnį vaizdą apie universitetą.

  QS pasaulio universitetų reitingai

  • 2 vieta Nyderlanduose
  • 14 vieta Europoje
  • 44 vieta pasaulyje

  QS reitingas

  QS World University Rankings yra vienas iš tokių daugialypių reitingų, kuriame Erasmus School of Economics ypač gerai vertina ekonomiką / ekonometriją.

  Šiuo metu tyrimas apima daugiau nei 2000 universitetų ir užima daugiau nei 700.

  Priėmimo į programą reikalavimai

  Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

  Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

  Vietos

  • Rotterdam

   Erasmus School of Economics P.O. Box 1738, 3062PA, Rotterdam

  Chat with students

  Klausimai