Keystone logo
ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

ESCAC - Escuela superior de Cinema y Audivisuales de catalunya

Įvadas

ESCAC fondo istorija

Aukštoji Katalonijos kino ir audiovizualinė mokykla buvo įkurta 1993 m. Iš "Calassanç" centro profesionalios formos vaizdų ir garsų studijų.

"ESCAC" yra Tarptautinio centro "Telekomunikacijų ir telekomunikacijų asociacijos" (CILECT), organizacijos, susidedančios iš 120 specializuotų garso ir vaizdo kūrinių mokymo centrų, ir "Cinéma et de Télévisión" grupės "Foundations member of Europe" ( GEECT) ir Lotynų Amerikos vaizdo ir garso mokyklų federacija (FEISAL).

ESCAC sukursite savo profesinę šeimą

Ar žinojote, kad Javieras Ruizas Caldera vis dar šaudo savo filmus su kitais ESCAC nariais? Tas pats kaip ir Juan Antonio Bayona, Mar Coll, Kike Maíllo, Patricia Font ... Kadangi ESCAC nesibaigia baigus studijas, Bendrija tęsia profesinį sektorių.

Nuo pirmųjų savaičių mokykloje jūs pradėsite dirbti projektus ir kurti savo darbo grupes, kurios daugeliu atvejų padės jums visą savo profesinę karjerą.

Jei norite, galite.

ESCAC bendruomenė yra būdas kurti ir suprasti kiną

Mokykloje mes skatiname darbą projektais, komandomis ir techniniu griežtumu.

Studentai dirba kaip komanda, kurios tikslas - bendradarbiauti tarpusavyje ir prisidėti prie bendro projekto. Gebėjimas bendradarbiauti su tarpdisciplininėmis komandomis ir daugiakultūrėmis komandomis. Visa tai leis jums plėtoti savo talentą aplinkoje, kurioje skatinamos kūrybinės erdvės ir skirtingų akcijų absolventų sąveika.

Studentų parama

Studentų paramos tarnyba, skirta tiek būsimiems studentams, tiek studentams, yra sudaryta iš studijų koordinatorių ir siekiama konsultuoti ir vadovauti studentams per visą mokymų laikotarpį per interviu ir personalizuotą dėmesį, pritaikytą kiekvieno studento aplinkybes, poreikius ir ypatybes.

Studento gynėjas

Jei yra kokių nors abejonių, skundų ar užklausų dėl akademinio ir administracinio centro veikimo, studentas gali paprašyti interviu su studento advokatu. Šis skaičius, jei negalėsite dalyvauti ar išspręsti klausimą, perduos bylą studijų vadovui, kuris turi teisę jį pateikti kompetentingoms institucijoms, įsteigtoms centro vidaus reglamentais.

Studento gynėjas: Juanjo Caballero ext. 108. Vieta: pirmame aukšte pastatas 2

ESCAC studentai, siekdami rūpintis savo interesais ir kaip nurodyta vidaus taisyklėse, yra tinkamai atstovaujami šiose keturiose organizacijose:

 • ESCAC akademinė valdyba
 • Studentų asamblėja
 • Drausmės komisija
 • Kokybės komisija

Tolesniam gebėjimui, priskyrimams ir funkcijoms taip pat gali būti konsultuojamasi vidinio režimo reglamente ir tolesnėse veiklos srityse pagal Centro kokybės komisiją.

Vietos

Vietos
 • Barcelona

  Plaça de la Farinera, 9, , Barcelona

  • facebook
  • twitter
  • instagram
  • youtube
  • linkedin

Klausimai