Keystone logo
Escuela Hotelera De San Juan

Escuela Hotelera De San Juan

Escuela Hotelera De San Juan

Įvadas

„ Escuela Hotelera De San Juan kilo iš ponios Sylvia Cestero León vizijos ir iniciatyvos suteikti Puerto Rike prestižinį mokymo centrą, susijusį su svetingumo paslaugomis. Pradžioje jis buvo profesinės institucijos Sylvia Cestero de Toyos profesinės vidurinės mokyklos dalis, aukštos kvalifikacijos technikas, dirbantis daugiau nei dvidešimt metų. „ Escuela Hotelera De San Juan augo ir vystėsi kaip savarankiška institucija, pagrįsta Calle Mayagüez ir klasėmis Avenida Barbosa ir Avenida 65 de Infantería, iki 2003 m., Kai persikėlė į naujas patalpas adresu Calle Guayama, Nr. 229, Hato Rey.

Praėjus beveik 25 metams nuo įkūrimo, „ Escuela Hotelera De San Juan padarė didelę įtaką maisto ir gėrimų pramonei ir visai bendruomenei. Tai įrodo daugybė veiklų, kurias skatina absolventų buvimas prestižinėje profesinėje aplinkoje.

2009 m. Rugpjūčio mėn. „ Escuela Hotelera De San Juan atidarė savo miestelį Mayagüez mieste, Puerto Rike, 114 magistralėje, 0,4 km atstumu, Vakarų pramonės parko sektoriuje, Barrio Guanajibo mieste Mayagüez. Šis universitetas siūlo modernias galimybes būsimiems studentams, norintiems mokytis kulinarinio meno, tarptautinės kepyklos ir konditerijos specialisto karjeros.

Vietos

  • San Juan

    Calle Guayama,229, 00917, San Juan

    Klausimai