Keystone logo
ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Įvadas

ESDESIGN yra pirmoji internetinė dizaino mokykla, susitikimo vieta, kur kilometrai, dienos ar valandos neturi reikšmės. Tai mokykla be durų, turinti tūkstantį langų į pasaulį, sujungianti asmeninį impulsą su visuotiniu ir socialiniu įsipareigojimu. Tai yra tendencijų pažinimas ir idėjų bei projektų pavertimas realybe. „ESDESIGN“ dizaino pasaulį išgyvena su 360 vizija.

Mūsų didaktiniame pasiūlyme, kuriame pateikiami visiškai lankstūs internetiniai meistrai, derinamas bendradarbiavimas su mokymu, naudojant internetines vaizdo konferencijas realiuoju laiku ir uždelstas bendravimo erdves.

Niekada nepamiršdami verslo vizijos, nuo projekto pradžios iki pabaigos pasineriame į kūrybos procesą, suprasdami dizainą kaip įrankį, kuris siūlo realios ir esamos problemos sprendimą.

Šia vizija pasirinkome 7 dizaino meistrų sričių sukūrimą: komunikacijos, erdvių, grafikos ir redakcijos, sąveikos, vadybos, mados ir gaminių. Kasmet daugiau nei 1000 studentų pasirenka treniruotis su ESDESIGN.

ESDESIGN yra „Planeta Formación y Universidades“, „Grupo Planeta“ mokymo padalinio, dalis. Tarptautinis aukštojo mokslo tinklas, turintis dvidešimt penkias švietimo įstaigas Ispanijoje, Andoroje, Prancūzijoje, Italijoje, Šiaurės Afrikoje, JAV ir Kolumbijoje. Kasmet per verslo mokyklas, universitetus, specializuotas aukštąsias mokyklas ir profesinio bei tęstinio mokymo centrus mokoma daugiau nei 100 000 studentų iš 114 skirtingų tautybių.

Statistika

Kasmet per verslo mokyklas, universitetus, specializuotas aukštąsias mokyklas ir profesinio bei tęstinio mokymo centrus mokoma daugiau nei 100 000 studentų iš 114 skirtingų tautybių.

    Vietos

    • Barcelona

      Barcelona, Ispanija

      Klausimai