Keystone logo
© Eva Dang
European School of Economics

European School of Economics

European School of Economics

Įvadas

European School of Economics (ESE) yra privati ​​aukštojo mokslo kolegija be sienų, daugiakultūrė ir pragmatiška, visiškai akredituota Jungtinėje Karalystėje ir sąraše nurodytų įstaigų tvarka.
ESE siūlo bakalauro, magistro, MBA ir trumpąsias programas savo centruose Londone, Romoje, Milane, Florencijoje ir Madride.

ESE absolventai yra vieni iš labiausiai konkurencingų verslo specialistų rinkoje, pasirengę vadovauti tarptautinės rinkodaros, finansų, komunikacijos ir valdymo srityse. Turėdami galimybę individualiai pritaikyti savo studijų kursą, ESE studentai:

studijuoti užsienyje su ESE centrais visame pasaulyje;

specializuojasi pažangiausiuose verslo sektoriuose, pavyzdžiui, mados, renginių, muzikos, sporto, meno, žiniasklaidos ir žmogiškųjų išteklių srityse;

baigę stažuotes, pasirinkdami iš daugiau nei 1500 pirmaujančių organizacijų visame pasaulyje.

Mokykla be sienų, European School of Economics yra nauja aukštojo mokslo samprata. Derinant akademinę kompetenciją, tarptautinį bendradarbiavimą ir pragmatiškumą, ESE laipsnio ir sertifikatų programos yra skirtos parengti naują lyderių ir verslininkų grupę. European School of Economics (ESE) yra pripažintas švietimo įstaiga, akredituota Britanijos akreditavimo tarybos (BAC).

Kas ESE yra puiki vieta studentams?

Asmeninė ir pritaikyta mokymosi patirtis - ESE jums suteikiama individuali ir įdomi patirtis dėl mažo klasės dydžio ir puikaus studentų / mokytojų santykio

• „ Svajonė yra realiausias dalykas “ - ESE studentai kuria unikalų akademinį ir profesinį Pathway per pasirinktą kursų specializaciją ir praktikos vietą

Pragmatizmas - praktinė patirtis šiuolaikinėje verslo praktikoje per išsamią praktikos programą

Tarptautiškumas - daugiau nei 60 tautų studentas, studijuojantis užsienyje su ESE centrais visame pasaulyje

Specializacija pažangiausiuose verslo sektoriuose , įskaitant madą, renginius, muziką, sportą, meną, žiniasklaidą ir žmogiškuosius išteklius

Didžiosios stažuotės - ESE studentai gali rinktis iš daugiau nei 1500 pirmaujančių organizacijų visame pasaulyje

Švietimo filosofija

European School of Economics numato naujos žmonijos gimimą, kad būtų sukurti asmenys, laisvi nuo išankstinio nusistatymo ir baimės, sugebantys suderinti akivaizdžius, senus ekonominės ir etikos prieštaravimus, veiksmus ir apmąstymus, finansinę galią ir meilę.

ESE bakalauro, magistro, MBA ir sertifikavimo programos yra skirtos parengti tarptautinius verslininkus ir vadovus su kultūriniu sąmoningumu, gebėjimais ir moralinėmis savybėmis, kurios labiausiai reikalingos šiuolaikinio verslo pasaulyje.

ESE vertybės

Už kiekvieno žmogaus pasiekimo, kiekvienos intuicijos, kiekvieno mokslinio ar socialinio užkariavimo, už didžiausių pasaulio finansų ir pramonės korporacijų, ir visko, kas yra grazus, naudingas, turtingas, visada yra vienas žmogus, individas ir jo svajonė.

Tik žmonės gali paversti visuomenę. Tik asmenys gali svajoti. ESE misija yra kurti naujos kartos jaunus verslininkus ir verslo lyderius, vizionierius, pragmatiškus sapnus. Norint pasiekti tokį tikslą reikia daugiau nei gerų programų ir gerų mokytojų. ESE yra gyvybiškai svarbių idėjų sistema ir rengia savo mokinius būti naujomis išgydytos žmonijos ląstelėmis, be konfliktuoti mąstymo, prietarų, išankstinių nusistatymų ir pasenusių idėjų, besivystančiomis patys nenutrūkstama aistra didybei.

Organizacijos gyvenimas, tautos ateitis, visa civilizacija priklauso nuo to, ar egzistuoja šie vyrai ir moterys. Būsimų organizacijų vadovai bus veiksmo filosofai. Šie žmonės yra brangesni už aukso kasyklas ir naftos telkinius. Jos duos sėkmę ir ilgaamžiškumą pasaulio įmonėms.

Mes įsisaviname idėją, kad norint juos kurti, akademinė kompetencija turi išlaikyti savo individualų žmogiškąjį potencialą ir kad ugdant intelektinius gebėjimus turi būti sukurta tikra tarptautinė ir geri operatyviniai įgūdžiai, įgyti šioje srityje pirmaujančiose kompanijose pasaulio.

Vyro, kaip organizacijos, sėkmę lemia jų filosofija.

Todėl ESE yra aišku, kad tikrasis išsilavinimas yra ne tik sąvokų ir įgūdžių ugdymas, bet ir visų pirma mokyklos unikalaus filosofijos, jos idėjų ir įkūrimo principų perkėlimas. ESE suteikia požiūrį į verslą ir plačią gyvenimo viziją intelekto, meno, politinio, etinio ir socialinio-kultūrinio tyrinėjimo procese, kurio tikslas - atskleisti save ir dirbti sau, siekiant vientisumo.

Nei pažinimas, nei išsilavinimas, turtas ar socialinė padėtis neuždengia jūsų sėkmės, o jūsų paties savęs pažinimas ir vientisumas.

Kiekvieno verslo evoliucija, nuo vietos kampo parduotuvių iki tarptautinės pramonės ir finansų milžinų, yra jų sąmoninga pertvarka į Bibliotekos mokyklą. Jų tikslas ir realūs verslo tikslai bus visų tiesiogiai dalyvaujančių žmonių ir suinteresuotųjų subjektų raida. Ateities korporacijos ir organizacijos bus siekių ir asmeninio tobulėjimo vietos, kuriose darbuotojai ir darbuotojai išvyks po dienos pabaigos su didesniu supratimo, laimės ir atsakomybės jausmu, taip pat bus rūpinamos net labiausiai nutolusios organizacijos ląstelės. kad būtų galima vystytis ir paspartinti jų pažangą.

Vietos

 • London

  ESE London 4 Mandeville Place, W1U 3BG, London

  • Rome

   ESE Rome Via della Cordonata 7 , 00187, Rome

   • Milan

    ESE Milan Via Tortona, 27 , 20144, Milan

    • Florence

     ESE Florence Borgo SS. Apostoli, 19 , 50123, Florence

     • Madrid

      ESE Madrid Calle Serrano Anguita, 10 3º Derecha , 28004, Madrid

      Klausimai