Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

Įvadas

132755_02_LOGOS.jpg

Inovacijos verslo ugdyme

Mokymasis verslui realiuoju laiku

ESEI suteikia tarptautinio verslo išsilavinimą, atitinkantį pasaulinio verslo poreikius. Nuo pat įkūrimo 1989 m. mus skatina aistra teikti verslo programas, kurios suteikia reikiamų įgūdžių ir profesinio mokymo, kad pagerintume mūsų studentų karjeros perspektyvas ir paruoštume juos sėkmei tarptautinėje darbo aplinkoje.

Tarptautinis meistriškumo pripažinimas

JK ir Ispanijos akreditacijos

ESEI yra pripažinta tarptautinė aukštojo mokslo institucija Ispanijoje. ESEI bakalauro programos yra oficialios kvalifikacijos, kurias suteikia geriausi JK universitetai. ESEI magistrantūros programos yra privatūs laipsniai, kuriuos tiesiogiai suteikia ESEI ir Universidad Católica de Murcia (UCAM) – viena prestižiškiausių universitetinių institucijų Europoje, turinti puikią verslo švietimo reputaciją.

ESEI Barselonos miestelis – geriausias miestas tarptautiniams studentams

5 populiariausių Europos startuolių centras

ESEI yra Barselonoje, Ispanijoje, tarptautiniame verslo ir inovacijų centre. Tokie renginiai kaip „Mobile World Congress“, kuris kasmet pritraukia daugiau nei 100 000 žmonių, paverčia miestą vienu geriausių tinklų kūrimo vietų Europoje. Mūsų potencialūs absolventai turi galimybę užmegzti ryšius su verslininkais ir investuotojais ir užmegzti visą gyvenimą trunkančius ryšius su klasės draugais, dėstytojais ir dėstytojais.

Tarptautinis fakultetas ir verslo ekspertai

Mokymasis iš patyrusių profesionalų

ESEI tarptautiniai dėstytojai tyrinėja, įkvepia ir kuria žinias, atitinkančias mūsų studentų poreikius. Jie siūlo kolektyvinį požiūrį į sudėtingas problemas, ugdydami individualius talentus akademiškai ir profesionaliai. ESEI dėstytojai yra iš viso pasaulio ir suteikia ESEI studentams tikrai pasaulinio verslo perspektyvą.

189473_01_Gallery.jpg

Koučingas siekiant tobulumo

Mūsų dėstytojai yra aktyvūs profesionaliai: tai įmonių vadovai, įmonių savininkai, verslininkai, rinkodaros vadovai ar kiti aukštesnio lygio įmonių darbuotojai. ESEI yra žingsnis mūsų studentams į norimą karjerą, o mūsų fakultetas gali padėti jiems ten pasiekti!

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/132760_01_portada.jpg " alt=" 132760_01_portada.jpg " data-json=" {"author":"photo courtesy of ","author_url":"", "šaltinis":""}" />

Praktinė verslo metodika

Projektinis mokymasis (PBL)

ESEI mūsų didžiausias prioritetas yra suteikti studentams geriausią įmanomą mokymosi patirtį. Projektinis mokymasis sujungia mokinius su realiu pasauliu. Mokiniams suteikiama savarankiškumo, lankstumo ir atsakomybės dirbti kartu įgyvendinant projektus, kurie gali būti atvejo analizė, rašytinė ataskaita, vaizdo įrašas, vaidmenų žaidimas, svetainė ir kt. Mūsų mokytojų vaidmuo iš esmės yra pagalbininko vaidmuo. Jie rengia projektų santraukas ir prižiūri komandų pažangą savaitė po savaitės, reguliariai registruodamiesi – kaip ir darbo vietoje.

Į studentą orientuotas mokymasis

Asmeninis dėmesys mažose klasėse

ESEI studentai gauna naudos iš mūsų tarptautinių švietimo vadybos specialistų asmeninio kuravimo ir konsultacijų. Klasės yra mažos, kad paskatintų ir sukurtų ESEI studentų bendruomenės talentų ugdymo ir stiprinimo kultūrą.

Aktyvus studentų gyvenimas

Įvairi bendruomenė, kurią sudaro 150 studentų iš daugiau nei 40 šalių

ESEI siūlo tikrai pasaulinę patirtį su įvairių sluoksnių tarptautiniais studentais. ESEI studentų bendruomenę sudaro jauni, karjeros siekiantys asmenys, aistringi verslui. Barselona, turinti garsių architektūrinių pastatų, nuostabių smėlio paplūdimių, nuostabaus Viduržemio jūros klimato, jaudinančio naktinio gyvenimo, fantastiškos virtuvės ir daugybės kultūrinių bei sportinių užsiėmimų fone, garantuoja studentams nepamirštamą patirtį už protingą biudžetą.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg " alt=" 132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg " data-json=" {"author":"photo courtesy of ","author_url":"", "šaltinis":""}" />

Karjeros galimybės

ESEI sujungia talentus su verslu

ESEI siūlo unikalią galimybę įgyti profesinės patirties Barselonoje. ESEI studentai gali atlikti praktiką ir įgyti tarptautinės profesinės patirties nacionalinėse ir tarptautinėse įmonėse, esančiose Barselonoje.

7 trumpi kursai, skirti tobulinti savo įgūdžius ESEI

ESEI siūlo trumpų kursų seriją (3 valandas per savaitę 6 savaites) visiems, kurie domisi. Nesvarbu, ar mokotės lyno, ar jau esate patyręs profesionalas, šie nauji kursai suteikia galimybę kiekvienam įgyti naujų įgūdžių ar patobulinti jau turimus neįsipareigojant visai programai.

Mūsų trumpi kursai gali būti mokomi miesteliu arba nuotoliniu būdu. Ir jie šiuo metu yra siūlomi!

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kokie trumpi kursai yra siūlomi šį semestrą, ir užsiregistruokite šiandien .

 1. Projektų valdymas ir Lean valdymas
  Šis trumpas kursas apima sistemingą požiūrį į projektų valdymo tyrimą. Jos tikslas yra aprūpinti studentus įrankiais, reikalingais veiksmingam valdymui, kaip nustatyta Projektų valdymo instituto (PMI).
 2. Skaitmeninės rinkodaros strategijos ir technologijos
  Karšta XXI amžiaus darbo pasaulio tema, skaitmeninė rinkodara ir jos technologijos tampa labai paklausios.
  Šiame trumpame kurse bus nagrinėjama, kaip prekės ženklai gali paveikti įsitraukimą naudodami skaitmenines platformas. Tai padės studentams naršyti įvairiose skaitmeninės rinkodaros technologijose ir paaiškins, kaip kiekvieną galima strategiškai panaudoti siekiant ilgalaikių įmonės tikslų.
 3. Verslo planas: kūrimas ir plėtra
  Dėmesio, norintys startuolių įkūrėjai! Šis trumpas kursas yra naudingas visiems, norintiems pradėti savo verslą ir išmokti kurti verslo planą.
 4. Paieškos sistemų rinkodara
  Paieškos sistemų rinkodara (SEM) daugiausia dėmesio skiria svetainių reklamai didinant jų matomumą paieškos sistemų rezultatų puslapiuose. Vis daugiau žmonių internetu perka produktus ir paslaugas, todėl PVR niekada nebuvo tokia svarbi.
 5. Mobilioji rinkodara
  Mobilioji rinkodara yra kelių kanalų internetinės rinkodaros technika. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas auditorijos pasiekimui naudojant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ar susijusius įrenginius. Jis naudoja svetaines, el. paštą, SMS, socialinę žiniasklaidą ir mobiliąsias programas, kad galėtų bendrauti su klientais.
 6. Sporto rinkodara
  Sporto rinkodara orientuota į sporto renginių ir komandų reklamą, taip pat į kitų sporto industrijos produktų ir paslaugų reklamavimą.
 7. Sporto etika ir socialinė atsakomybė
  Šis trumpas kursas, padalytas į dvi dalis, skirtas sporto etikai ir socialinei atsakomybei sporto pramonėje.

Vietos

Vietos
 • Barcelona

  Carrer de Montevideo, 31, 08034, Barcelona

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • youtube
  • instagram

Klausimai