Keystone logo
ESIMODE

ESIMODE

ESIMODE

Įvadas

Mūsų mokykla buvo pradėtas 1981 Prekybos ir pramonės Chambre Tulūzoje ir aprangos prekybos asociacija. ESIMODE siūlo įvairiausių kursų mados studentams, kurie apima specializuotus diplomus. Tai apima mados dizainas, mados vadybos, tekstilės technikas, modelis priėmimo ir couture.

Nors Tulūza yra gerai žinoma kaip Europos būstinės erdvėlaivių pramonės, ji taip pat gali pasigirti labai sėkmingas tekstilės pramonė, istoriškai pagrindinė veikla Midi-Pyrénées regiono, tai taip pat yra svarbus turizmo ir žemės ūkio svetainė Prancūzijoje.

Tulūza skolinga savo dinamiškumo jaunas gyventojų; iš kurių trečdalis yra nuo 18 iki 29. Kai kurių 100.000 studentų buvimas leidžia Tulūza (lokaliai žinoma kaip "Pink City") antras pagal dydį Prancūzijos universitetinio miestelio (tik už Paryžiaus) ir vertinami svetainėje, nes jos daug mokymo įstaigose. Trys universitetai, apimančios 14 mokyklų visus, kartu su platų spektrą tiek sporto ir kultūros veikloje, kruopščiai draugiška atmosfera, užtikrinti TOULOUSE reputaciją kaip klestintį miestą.

Miesto urbanistinės audinys sudaro 342 savivaldybes ir didmiesčio kuri klasifikuojama kaip 4 svarbiausių tekstilės centras Prancūzijoje. Tai yra svarbiausias gamybos vieta Prancūzijoje karštų siūlai ir medžiagos, kaip antai vata. Tulūzoje, tekstilės pramonėje dirba maždaug 4000 žmonių; arba beveik 7000, jei mes apimti drabužių, odos ir mados dizaino sektoriuose.

MBA mados industrijoje Turite kolegijoje ar verslo mokslo laipsnį, ir jūs turite aistra mados? Look no further, tai Master of Business Administration yra skirtas Jums. Šis kursas padės jums sukurti savo kompetenciją ir tapti veikti sektoriuje. MBA rengia studentų į:

Kurti visapusišką vaizdą apie įvairių funkcijų per mados industrijoje sukurti tiltus tarp vystymo, gamybos, rinkodaros ir valdymo. Treniruokis, būdus ir metodus, siekiant valdyti sudėtingą pramonę. Plėtoti verslumo ir naujovių dvasią. Ši programa yra unikali savo ugdymo turinio ir skatina gebėjimą integruotis į mados industrijoje. Mokslinis komitetas yra atsakingas už patvirtinimą ir programą, pagrįstą iš mados pramonės poreikius stebėseną.

Lygis ir sąlygos įrašas: Puikus komandą prancūzų kalba

BAKALAURO mados dizaino KŪRĖJAS Parengti karjeros kūrimo ir dizaino per mados sektoriuje studentą, tekstilės kūrimo, samprata įvairių drabužių, madingų aksesuarų ir produkto ekrane srityse. Įgyti gerą lygį techninės anglų, siekiant, kad būtų galima prieiti prie bakalauro mados dizainas (4 metų aukštąjį išsilavinimą). Ši programa yra orientuota į tobulas meistriškumas žinių ir įgūdžių, susijusių su kūrimo būdą, kaip mados sektoriuje. Žinios stiprinama dėka 8 savaičių profesinės stažuotės bendrovės viduje.

Kurso turinys: Pagrindinės sritys įvaldyti - kūrybinį požiūrį: piešimas, techninis brėžinys, spalvų, meno istorija, mados dizainas, kūrimas modelis, Statyba kolekcijos, tekstilės kūrimo ir techninės anglų, gamyba prekyba. Papildoma žinios: tekstilės audiniai, profesionalus bendravimas, mados rinkodaros, teisės ir kultūrinė aplinka.

Lygis ir sąlygos įrašas: Puikus komandą prancūzų kalba

KOLEKCIJA VADYBININKAS Tekstilės ir aprangos mados ir prabangos Pramonės, kryptys mada Verslo vadyba (magistro lygio)

Kursų trukmė: 2 metai Pareiškėjas turi turėti bakalauro laipsnį iš regioniniu akredituotos institucijos, arba yra baigę atitinkamą akademinį pasirengimą, kaip nustatyti atitinkamais universiteto institucijoms.

Lygis ir sąlygos įrašas: Puikus komandą prancūzų kalba Tai 2-jų metų absolventas kursinį ruošiasi valdymo ir pardavimų atveju funkcijas per mados versle. Siekiant visapusiškai patirti ir suprasti akademinį mokymą, kiekvienas studentas pilnas 2 darbo vietas, per kurso ilgio, kiekvienas, vykusiems per mokslo metus ir trunka nuo 10 iki 12 savaičių.

Kurso turinys: Valdymo ir gamybos kontrolė, mados dizainas Dao objektiškai orientuotos programinės įrangos, Mada projektavimas ir priėmimo modelis, Istorija ir kultūra, mados, įvadas į modelio priėmimo, perėjimais ir jam pramoninis montažas drabužių, tekstilės, pluošto ir audinio technologija, technikos Anglų, Asmeniniai gebėjimai ir vadovavimo praktika per profesinę aplinką, Fashion Group strategijos (įmonių teisė / Finansų valdymas / Ekonomika).

Tekstilės ir drabužių, prabangos ir mados dizainas - Magistro lygio

Kursų trukmė: 4 metai.

Lygis ir sąlygos įrašas: Puikus komanda Prancūzijos kalbą kurso pabaigoje, jauni dizaineriai įgijo įgūdžių, reikalingų dirbti tiek Prancūzijos, tiek užsienio mados kompanijų, ir, jei tai yra jų pagrindinis tikslas, sukurti savo mados ženklą. Kurso turinys: Kūrybinis požiūris, piešimas, dizainas kultūra, mados dizainas, tekstilės kūrimas, produktų montavimas, techninė Anglų, profesionalus bendravimas, teisė ir aplinka, mados rinkodarą.

Vietos

  • Toulouse

    3547 avenue de la lauragaise 31683 Labège cedex, 31683, Toulouse

    Klausimai