Keystone logo
© TESS
ESJ Lille : École Supérieure de Journalisme

ESJ Lille : École Supérieure de Journalisme

ESJ Lille : École Supérieure de Journalisme

Įvadas

Įkurta 1924 Lilis Graduate School of Journalism (ESJ Lilis) yra vienas iš pirmųjų profesinių mokyklų žurnalistikos mokymą Europoje. Ji yra seniausia iš 14 mokyklų Prancūzijoje profesijos pripažintos.

Švyturys absolventas mokykloje, seniausia, galioja dvejus metus mokslus už 60 studentų. Pirmieji metai yra Polymedia (radijas, televizija, laikraščiai, agentūra, interneto), o antroji yra specializuotos. Pastarasis gali būti padaryta mokymasis.

Ji prieinama atrankiniu konkurencijos +3 lygio. Konkretus įvykis organizuojamas Tarptautiniai studentai, Konkursą organizuoja kartu suLilis politikos mokslų instituto (Sciences Po Lilis), Šis susitarimas leidžia studentams gauti ne iš mokslus du diplomus pabaigoje: ESJ Lilis (pripažintos profesijos atstovas) ir kad iš Lilis (verta 2 laipsnio magistras Politikos mokslų) IEP.

ESJ Lilis sukūrė per metus, be to, jos istoriją laipsnio, kitų kursų:

  • Nuo 2014 rugsėjo mėn akademija ESJ Lilis siūlo po kelto maršrutą. Jūs įvedėte į įrašo (150 vietų), kurių minimalus lygis Bac. Šis "fonas Žurnalistika ESJ Lilis", unikalus, Prancūzijoje, leidžia studentams absolventai sekti įvadinis mokymas karjeros spaudoje ir konkursas ruošimo mokyklose apie 10 valandų per savaitę. Studentams universitetų partnerių Lilio kanalų 1,2,3 sekti šis kursas gali patikrinti trečiosios kreditų, reikalingų gauti savo licenciją metus ir geriausia pradėti mokyklų konkurenciją.
  • Regioninis savaitę spaudos mirti kaip penkiolika metų studentų regioninėms savaitraščių. Jis yra profesionalus licencija, ten patenka konkurencija +2.
  • Žurnalistas ir mokslo sektorius (diplomu M2) forma vienerių metų žurnalistikos studentai, kurie jau turi magistro arba kapitonas 1 mokslą ir technologijas. Jis patenka Konkurencijos +4.
  • Tarptautinis meistras miršta Media Management "(Mi2M) (diplomas lygis m2). Mes įvesti abonentų magistro 1, mokymas atliekamas nuotoliniu būdu, apie mokymo platforma.
  • Prep lygios galimybės lydi jaunus žmones pasirinktus akademinių ir socialinių kriterijų į stojamuosius egzaminus pripažintų žurnalistikos mokyklos paruošimo. ESJ Lilis palaiko visas mokymo išlaidas, kurios yra atleistos studentų iš šioje klasėje.
  • TV paruošimas leidžia kandidatai į žurnalistikos mokyklų parengti geriausiu mokymo daroma nuotoliniu būdu, apie mokymo platforma. Jis įrašytas į registracijos.

Mokykla taip pat vystosi daug tarptautinę veiklą. Ji nuolat įsikiša daugelyje šalių visoje Europoje, Afrikoje ir Azijoje. Ji įkurta 1994 metais Teofrastas tinklo kuri vienija 20 Prancūzijos centrus žurnalistikos mokymą.

ESJ Lilis siekia skatinti mainus ir atspindį tarp žurnalistų ir mokslininkų. Taigi skelbia bendradarbiaujant su Laval universiteto (Kvebekas), "Les Cahiers žurnalistikos. Mokykla taip pat nori daryti laboratorinį funkciją profesijos ir žiniasklaidos tarnyba.

Mokyklos valdymo asociacija susideda iš penkiasdešimties narių (informacija specialistams, absolventai, vietos valdžios institucijų atstovai, regioninės aukštojo mokslo, regioninės firmos, politiniai, kultūriniai ar ekonominiai). Valdybai pirmininkauja Louis Dreyfus, CEO "Le Monde". Režisierius Pierre Savary (žurnalistas, buvęs studentas ESJ Lilis, 65. skatinimas).

Vietos

  • Lille

    50, rue Gauthier-de-Châtillon 59046 Lille cedex France, 59046, Lille

Klausimai