Keystone logo
ESLSCA Business School

ESLSCA Business School

ESLSCA Business School

Įvadas

„Mokydamas pasauliui atvirus vadovus, ESLSCA Business School Paryžius visada siekė suteikti savo studentams tvirtų bendrųjų žinių ir leisti jiems greitai prisitaikyti prie būsimų vadovų ir verslo administratorių pareigų.

Ryžtingai sutelkęs dėmesį į efektyvų mokymąsi, ESLSCA Business School Paryžius plėtojo savo veiklą daugiau nei 70 metų, kad taptų akademinės kompetencijos centru, ypač finansų, vadybos ir rinkodaros srityse. Specializuotos bakalauro ar MBA programos, dieninės arba darbo studijos, mokykla siūlo daugybę kursų, iš kurių studentas gali pasirinkti.

Pabrėždamas subalansuotą pedagogiką tarp pagrindinės teorijos ir praktinės patirties, ESLSCA Business School Paryžius sukūrė žinių ir įgūdžių įgijimo progresyvumą. Be šių kursų ir priklausomai nuo programos, yra daug naujovių, tokių kaip darbas Lab formatu, leidžiantis įgyti bendradarbiavimo patirties, tyrimų veikla, kuri inicijuoja informacijos panaudojimo metodikas, arba konkretūs ryšiai su įmonėmis partnerėmis, kurios kuria iniciatyvumo dvasią ir tiesiogiai susidoroti su verslo realijomis.

ESLSCA Business School Paryžius nuolat klausosi ekonomikos pasaulio ir jo pokyčių. Ji nori patenkinti skirtingų auditorijų, studentų, bet ir jaunų absolventų bei verslo vadovų, norinčių tobulinti savo įgūdžius ar perorientuoti karjerą, poreikius. Tai taip pat reiškia, kad programose nuolat ieškoma, kas geriausiai atitiktų darbo rinkos poreikius. Vartotojų tendencijos, technologinės naujovės, geopolitiniai pokyčiai, nauji skaitmeninio naudojimo būdai... Visa tai yra rodikliai, kurie randa atgarsį mokyklos mokymuose.

ESLSCA Business School Paryžius gali pasikliauti tarptautinės grupės „Planeta Formation et Universités“, kuri kasmet rengia daugiau nei 100 000 besimokančiųjų per įstaigas, esančias daugiau nei 15 pasaulio šalių, patirtimi ir tvirtumu. Ši parama garantuoja didelį kultūrinį turtingumą, formuojantį mokiniams atvirą viziją apie juos supančią aplinką, kurioje jie randa savo vietą.

Plačiai atviros tarptautinei scenai ir pristatomos Paryžiaus, nuolat patrauklaus pasaulio miesto, širdyje, ESLSCA Business School Paryžiaus programos prisideda prie rytojaus lyderių, kurie turi žinoti, kaip suprasti pasaulį, mokymą. būti jos veikėjais. veiksmingi“.

Xavier Auzanneau – generalinis direktorius

Kodėl verta rinktis ESLSCA?

5 priežastys ateiti ir studijuoti ESLSCA:

1. Mokymas, atitinkantis darbo rinką

Mūsų mokymo kursai buvo apgalvoti ir sukurti bendradarbiaujant su darbo rinkos žaidėjais. Mūsų fakultetą sudaro mokytojai-tyrėjai, bet taip pat ekspertai iš profesionalaus pasaulio. Studijuodami ESLSCA Business School Paryžiuje galėsite pradėti darbo gyvenimą turėdami darbo įgūdžius, kurių siekia didelės įmonės.

2. Pagal užsakymą sukurta pedagogika

ESLSCA Business School Paryžius siūlo precedento neturinčią edukacinę konstrukciją „ESLSCA mokymosi sistema“. Šis metodas, pagrįstas trimis pagrindiniais ramsčiais, leidžia studentams eiti tobulumo keliu, nes pozityvi pedagogika ir daugybė švietimo ir skaitmeninių priemonių. Ši pedagoginė inžinerija leidžia studentui kurti savo profesinę karjerą viso kurso metu.

3. Modernus miestelis

ESLSCA Business School Paryžiuje jūs tobulėsite naujose daugiau nei 8000 m2 patalpose. Mūsų mokykla yra verslo miestelyje 19-ojo Paryžiaus rajono širdyje, visai šalia Parc de la Villette.

4. Internacionalo galia

Šiuo metu tarp ESLSCA Business School Paryžiaus studentų atstovaujama daugiau nei 50 tautybių. Be to, studentas turi galimybę išvykti į mainus užsienyje. Mūsų mokykla yra AACSB, EFMD, CREPUQ ir EDUNIVERSAL narė.

5. Daugiau nei 15 000 absolventų tinklas

ESLSCA Business School Paryžius gali pasikliauti savo tinklo tvirtumu dėl buvusių mokyklos mokinių asociacijos, kurią dabar sudaro daugiau nei 15 000 narių, išsibarsčiusių keturiuose pasaulio kampeliuose. Pagrindinė ESLSCA Alumni asociacijos misija – pagyvinti absolventų bendruomenę ir leisti studentams plėsti savo tinklą bei pasinaudoti karjeros galimybėmis.

Statistika

 • 70 metų patirtis
 • 15 000 absolventų visame pasaulyje
 • 5000 darbo ir praktikos pasiūlymų studentams
 • 50 universitetų partnerių
 • + 100 000 studentų
 • 9800 partnerių įmonių
 • 15 šalių, kuriose įkurtas tinklas
 • 114 tautybių

  Universiteto ypatybės

   Reitingai

   Įmonių, remiančių ESLSCA Business School Paryžiaus edukacinį projektą, pripažinimas, deleguoja mokytojus, atlieka daugybę praktikos ir priima absolventus geriausiomis sąlygomis.

   Vietos

   Vietos
   • Paris

    ESLSCA Paris Business School 11 Rue de Cambrai, 75019, Paris

    • facebook
    • twitter
    • linkedin
    • instagram

   Klausimai