Keystone logo
ESPM – Brasil

ESPM – Brasil

ESPM – Brasil

Įvadas

Apie Wiki

Neįprastas nuolatinis judėjimas

ESPM, turinti daugiau nei 65 metų istoriją, yra Brazilijos komunikacijos, rinkodaros ir vadybos aukštojo mokslo srityje etalonas, kurio inovacijų ir technologijų DNR yra visuose mokymosi procesuose, o profesionalai rengiami ateičiai.

ESPM įsipareigoja siekti kompetencijos ir ilgaamžiškumo, kad mūsų kokybė ir reputacija išliktų pastovi, ar tai būtų po dešimties, dvidešimt, penkiasdešimt metų. Mes pagerbiame kiekvieno mūsų studento diplomą ir pasitikėjimą.

Mūsų istorija

ESPM buvo sukurta 1951 m., Kai reklama tapo verslo sektoriumi visame pasaulyje ir tapo profesija. Grupė reklamuotojų ir žiniasklaidos verslininkų turėjo viziją, kad tik turėdami meistriškumo mokyklą turėsime stiprią ir išplėtotą komunikacijos industriją Brazilijoje. Taigi taip gimė ESPM.

Šiandien mokykloje, kurioje „moko tuos, kurie tai daro“, visada buvo apie 15 000 mokinių ir 600 mokytojų, dirbančių turguose, miesteliuose San Paulo, Rio de Žaneiro ir Porto Alegre miestuose. Tarptautinės partnerystės su garsiais universitetais daugiau nei 10 šalių.

Šiuo metu siūlomi 8 bakalauro kursai: administracija, socialiniai ir vartotojų mokslai, kinas ir garso ir vaizdo įrašai, dizainas, žurnalistika, reklama, tarptautiniai santykiai ir TECH.

Mūsų asortimente taip pat yra magistrantūros, magistro, doktorantūros ir nemokami trumpalaikės ir vidutinės trukmės kursai.

 • Mūsų misija: Apmokyti vadovus, gebančius pertvarkyti verslą ir plėtoti šalį.
 • Mūsų tikslas: Sukurti pasaulinius kompetencijos centrus Brazilijoje savo veiklos srityse.
 • Mūsų vertybės: akademinė kompetencija; Etika ir tiesa; Laisva iniciatyva ir saviraiškos laisvė; Žmogiškasis ir socialinis pakilimas; Įvairovė.

„ESPM LifeLab“

Precedento neturinti iniciatyva Brazilijos akademinėje aplinkoje

Darbo rinkos pokyčiams, kuriuos sukelia socialinė ir technologinė pažanga, sunku numatyti profesijų ateitį, o tai didina profesinį netikrumą ir neužtikrintumą. Todėl išradome mokymo ir mokymosi būdą asmeniškai ir profesionaliai.

Visuose kursuose mes raginame savo studentus tobulinti ne tik įgūdžius, kurie yra įprasti pagal pasirinktą karjerą, bet ir tuos, kurie skatina socialinę gerovę, geba suformuoti daugiau žmogiškų ir neįprastų būtybių. Šios kompetencijos yra susijusios su trim pagrindiniais ramsčiais:

 • Metakognityvinis (savarankiškas mokymasis): pasirengimo mokymosi gyvenimui etalonai ir priemonės.
 • „Techquant“ (skaitmeninis sklandumas): skaičių sklandumas ir technologinės naujovės. Susipažinkime su skaitmeniniu pasauliu, kad suprastume pasaulį ir atitinkamai mūsų santykius.
 • Socioemocinis (savęs pažinimas): vadinamųjų minkštųjų įgūdžių, tokių kaip savęs pažinimas ir lyderystė, ugdymas. Tobulinti bendravimo įgūdžiai ir tarpasmeniniai santykiai.

Gyvasis EAD

Be tiesioginių kursų, mes turime ir nemokamų internetinių ir magistrantūros kursų, dėstomų pradininkų formatu Brazilijoje, platformą. 100% gyvų užsiėmimų, realaus laiko sąveika tarp mokytojo ir studento, neribota prieiga prie įrašytų užsiėmimų.

138648_pexels-photo-3769021.jpeg

Akademinis pagrindinis planas

Aktyvaus mokymo metodikų skirtumai

Nuo 2013 m. Turime Akademinį pagrindinį planą, kuriame pateikiami unikalūs ir diferencijuoti pasiūlymai, kuriais vadovaujamės mūsų studentų iniciatyvos. Mes sujungiame savo patirtį į bendrą mokymo modelį, kuris tampa vis konkurencingesnis.

Pirmenybę teikiame aktyvių metodikų, naudojamų geriausiuose pasaulio universitetuose ir galinčių sutelkti studentų mokymąsi bei įveikti tradicinių užsiėmimų trūkumus, naudojimui. Sumažinome paskaitas ir skatinome labiau praktinę dinamiką konkrečiose erdvėse, keliose atvejų tyrimo salėse ir daugialypėse laboratorijose.

Mainų programos

Pripažįstame tarptautinės patirties svarbą rengiant savo studentus, todėl turime susitarimą su keliomis institucijomis visame pasaulyje, tokiose šalyse kaip Argentina, Kanada, Čilė, Kolumbija, Ispanija, JAV, Prancūzija, Anglija, Italija, Meksika ir Portugalija.

Kiekvienas ESPM studentas gali dalyvauti savo studijose užsienyje, pasirinkdamas trumpalaikius ar ilgalaikius kursus.

Nemokamas švietimo draudimas

Garantuojamas kurso pastovumas

Čia visi studentai gali lengviau sekti savo studijas. ESPM siūlo nemokamą švietimo draudimą, kuris garantuoja kurso tęstinumą, kilus nenumatytiems atvejams, dėl kurių neįmanoma mokėti už mokslą, be to, siūlydamas visą parą veikiančią pagalbą nelaimingų atsitikimų atvejais.

138649_pexels-photo-3777727.jpeg

Statistika

Šiandien mokykloje, kurioje nuo seno „Moko, kas tai daro“, yra apie 15 000 mokinių ir 600 mokytojų, dirbančių rinkoje, San Paulo, Rio de Žaneiro ir Porto Alegre miestų miesteliuose. Tarptautinė partnerystė su žinomais universitetais daugiau nei 10 šalių.

  Stipendijos ir finansavimas

  Nemokamas švietimo draudimas

  Kurso pastovumo garantija

  Čia visi studentai gali ramiau tęsti studijas. ESPM siūlo nemokamą mokymosi draudimą, kuris garantuoja kursų tęstinumą, įvykus nenumatytiems įvykiams, dėl kurių neįmanoma sumokėti mėnesinių mokesčių, be to, 24 valandas per parą teikia pagalbą nelaimingų atsitikimų atveju.

  Vietos

  • São Paulo

   Rua Dr. Álvaro Alvim, 123 Vila Mariana - São Paulo, , São Paulo

   • São Paulo

    Rua Joaquim Távora, 1240 Vila Mariana - São Paulo, , São Paulo

    • São Paulo

     Av. Dr. Chucri Zaidan, n° 920 - 6º andar, no Market Place Tower I Chácara Santo Antonio - São Paulo, , São Paulo

     • Rio de Janeiro

      Rua do Rosário, 90 Centro - Rio de Janeiro, , Rio de Janeiro

      • Rio de Janeiro

       Rua do Rosário, 111 Centro - Rio de Janeiro, , Rio de Janeiro

       • Porto Alegre

        Rua Guilherme Schell, 350 Santo Antônio - Porto Alegre, , Porto Alegre

        • Florianópolis

         Rodovia José Carlos Daux, 2945, Saco Grande Florianópolis - Santa Catarina, , Florianópolis

         Klausimai