Keystone logo
European Leadership University

European Leadership University

European Leadership University

Įvadas

Prisijunkite prie klestinčios talentų ir viziją turinčių įmonių bendruomenės. Kartu tapsime skaitmeninės ekonomikos mokymosi darbu pionieriais.

Mūsų požiūris ir metodika remiasi pagrindine veikla – visapusiška ugdymo programa. Siūlome interaktyvų ir patyriminio mokymosi patirtį.

Mes nenaudojame tradicinio klasės požiūrio. Jokių egzaminų, jokių paskaitų, jokių mokytojų. Vietoj to, mes sutelkiame dėmesį į tai, kad įgytumėte darbo rinkoje reikalingų srities (techninių) ir vadovavimo įgūdžių, padėsime jums sukurti portfelį atliekant praktines užduotis ir projektus bei susisieksime su pagalbininkais ir mentoriais, turinčiais tiesioginės patirties šioje srityje.

Štai kaip mes tobuliname mokymosi patirtį:

Pathways už Programų ribų

Pasiruoškite šviesiai technologijų ateičiai. Pasirinkite vieną iš mūsų geidžiamų profesijų Pathways .

Universitetas bet kur

Didžiausias lankstumas – sužinokite, kur esate, naudodami mūsų skaitmeninę ir patyriminio mokymosi platformą.

Mokymasis visam žmogui

Įvaldykite techninius įgūdžius, tobulinkite žmonių ir vadovavimo įgūdžius, mėgaukitės komandiniu darbu ir santykių kūrimu.

Mūsų talentas Pathways

Mokykitės praktikuodami ir įgykite darbo pagrindu įgytą universitetinį laipsnį. Prisijunkite prie mūsų Talent Accelerator, kad palengvintumėte patekimą į Olandijos ir Europos darbo rinką.

Trumpai tariant

Mūsų unikali mokymosi metodika leidžia įgyti laipsnį praktikuojant įgūdžius:

 • Savaitinės dirbtuvės

 • Savaitinės veiksmo mokymosi grupės

 • Darbu pagrįsti projektai ir užduotys

 • Mentorystė pagal poreikį

 • Kas du mėnesius, universitetinės rotušės

Ar ELU mokymosi patirtis jums tinka?

Ar turėsiu eiti į miestelį?

Ne, mūsų internetinė platforma ir neakivaizdiniai seminarai / veiksmo mokymosi grupės / mentorystė leidžia dirbti studijų metu.

Vienas iš dalykų, kurių aš tikrai noriu mokytis, yra tas, kuris išmano savo dalykus ir dirbs su manimi.

ELU yra apie socialinį mokymąsi, kur turėsite galimybę prisijungti prie besimokančiųjų, mentorių ir fasilitatorių bendruomenės per seminarus, kuravimo ir mokymosi grupes.

Nesu akademikas – labiau praktiškas. Ar ši mokykla man tinka?

Mūsų dėmesys projektiniam mokymuisi daro jį lengvą ir prieinamą žmonėms, kurių stiprybė yra praktinis mokymasis.

Amsterdamas kaip centras

Amsterdamas yra vienas iš 3 sparčiausiai augančių ekonominių regionų Europoje. Kaip Amsterdamo ekonomikos valdybos partneris ir „TechConnect“ įkūrėjas, esame įsipareigoję pritraukti pasaulinius technologijų talentus į Amsterdamo regioną.

Akreditacija

Tarptautinė akreditacija

European Leadership University (ELU) yra tarptautiniu mastu akredituota Tarptautinių mokyklų, kolegijų ir universitetų akreditavimo tarnybos (ASIC). Be tarptautinės akreditacijos, 2015 m. European Leadership University (ELU) gavo oficialų dekretą ir Šiaurės Kipro Turkijos Respublikos Švietimo ir kultūros ministerijos patvirtinimą. 2016 m. gavome institucinę akreditaciją, o 2017 m. gavome visišką programos akreditaciją Nikosijos Aukštojo mokslo planavimo, vertinimo, akreditavimo ir koordinavimo taryboje, kuri yra Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo asociacijos (ENQA), skėtinės pripažintos vyriausybinės akreditacijos agentūros Europos aukštojo mokslo erdvėje (EHEA).

Kaip visiškai pripažintas Europos universitetas:

 1. Mūsų laipsnius suteikia European Leadership University iš savo pagrindinės įsisteigimo vietos Famagustoje, Šiaurės Kipre

 1. Suteiktas laipsnis nėra vietinis Olandijos laipsnis, pagrįstas Nyderlandų aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų įstatymu (WHW).

 1. Laipsnius pripažįsta ir akredituoja Kultūros ir švietimo ministerija bei Aukštojo mokslo planavimo, vertinimo, akreditavimo ir koordinavimo taryba Nikosijoje, Šiaurės Kipre, ir Tarptautinių mokyklų, kolegijų ir universitetų akreditavimo tarnyba (ASIC).

ASIC tarptautiniu mastu akredituota institucija

177761_Accredited-Logo-Large-2022-2023.jpg

European Leadership University (ELU) buvo akredituota Tarptautinių mokyklų, kolegijų ir universitetų akreditavimo tarnybos (ASIC), todėl tai yra pirmoji tarptautinės institucijos akreditacija.

ASIC yra nepriklausoma kokybės užtikrinimo įstaiga, įsikūrusi JK, kurios specializacija yra švietimo paslaugų teikėjų kokybės įvertinimas visame pasaulyje. Ji veikia daugiau nei 60 šalių ir bendradarbiauja su vyriausybėmis bei institucijomis siekdama gerinti švietimo kokybę. Jie taiko griežtus švietimo institucijų sistemų vertinimo kriterijus visame pasaulyje.

CRKBO registruota įstaiga Nyderlanduose

177762_crkbo_instelling.jpg

ELU yra oficialiai pripažintas ir įregistruotas CRKBO (Centraal Register Kort Beroepsonderwijs). CRKBO (olandų „Centraal register Kort Beroepsonderwijs“) yra centrinis trumpojo profesinio mokymo registras.

Į šį registrą gali patekti tik švietimo įstaigos, kurios veikia pagal kokybės kodeksą ir reglamentus, nustatytus Nyderlandų vyriausybės mokesčių teisės aktuose ir pagal Europos Sąjungos V kokybiško profesinio mokymo gaires.

Registracija vykdoma tik sėkmingai išlaikius Nyderlandų vyriausybės paskirtos nepriklausomos institucijos (CPION- Centrum Post-Initieel Onderwijs arba Post-Initial Education centro) auditą.

Pripažintas ir įtrauktas į NARCIS sąrašą

177763_narcis-logo.png

European Leadership University (ELU) išdidžiai paskelbė, kad yra pripažinta ES mokslinių tyrimų institucija, turinti mokslinių tyrimų rėmėjo statusą pagal direktyvą (ES) 2016/801, taip pat įtraukta į Nacionalinę akademinių tyrimų ir bendradarbiavimo informacinę sistemą (NARCIS). NARCIS yra pirmaujanti Nyderlandų mokslinių tyrimų duomenų ir publikacijų internetinė duomenų bazė. Jame indeksuojami dideli duomenų rinkiniai ir leidiniai, įskaitant didelę atviros prieigos darbo dalį.

Studentų atsiliepimai

Vietos

Vietos
 • Amsterdam

  Amsterdam, Olandija

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
 • Famagusta

  Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, 99500, Famagusta

  Klausimai