Keystone logo
European University of Post-Industrial Cities (UNIC)

European University of Post-Industrial Cities (UNIC)

European University of Post-Industrial Cities (UNIC)

Įvadas

European University of Post-Industrial Cities (UNIC) buvo įkurta 2020 m., siekiant pasiūlyti įtraukų ugdymą naujai studentų kartai. 10 Europos universitetų aljansas, įsikūręs postindustriniuose miestuose ir finansuojamas Europos Komisijos, bendradarbiauja su miesto institucijomis, siekdamas užtikrinti, kad miesto problemos būtų įtrauktos į mokymą ir mokslinius tyrimus visiems besimokantiesiems prieinamu ir įtraukiu būdu. Aljansas pradeda savo pirmąjį jungtinį magistro laipsnį 2023 m. ir ieško studentų, kurie paspartins savo miestų postindustrines transformacijas ir taps aukštos kvalifikacijos absolventais naujose mokslo disciplinose, kurios atitinka kintančios ekonomikos poreikius Europoje ir aplink ją. pasaulis.

Universiteto ypatybės

European University of Post-Industrial Cities (UNIC) susideda iš dešimties universitetų, esančių įvairiose Europos šalyse, atstovaujančių dešimčiai skirtingų postindustrinių miestų.

Visi dešimt partnerių turi UNIC tapatybę. Buvome įsitvirtinę poindustrinių perėjimų laikais ir prisidėjome prie jų, tokių kaip „Opel Fabric“ uždarymas Bochume, „Ford“ automobilių gamyklos Korke pabaiga, „Nokia“ pramonės sumažinimas Oulu arba greitas automobilių skaitmeninimas. pasaulio uostamiesčio Roterdamo uostą ir kitus svarbius socialinius, ekonominius ir kultūrinius pokyčius. Perėjimas nuo gamybos prie paslaugų taip pat lemia daugybę socialinių, ekonominių, kultūrinių ir demografinių pokyčių. Mūsų postindustriniai miestai yra tokių platesnių transformacijų Europos socialiniame kraštovaizdyje taškai. Tai apima pokyčius darbo rinkoje ir (jaunimo) užimtumo, migracijos modelių ir su migracija susijusių skirtumų, senų ir naujų nelygybių, naujų technologijų poveikio, naujų sveikatos pokyčių ir kt.

  Vietos

  • Rotterdam

   Burgemeester Oudlaan,50, 3062 PA, Rotterdam

  • Rotterdam

   Burgemeester Oudlaan,50, 3062 PA, Rotterdam

   • Bilbao

    Unibertsitate Etorbidea,24, 48007, Bilbao

    • Bochum

     Am Einkaufszentrum,1, 44791, Bochum

     • Istanbul

      Sarıyer Rumeli Feneri Yolu, 34450, Istanbul

      • Liège

       Place du 20 Août,7, 4000, Liège

       • Oulu

        Yliopistokatu,9, 90570, Oulu

        • Zagreb

         Unska ulica,3, 10000, Zagreb

         Klausimai