Keystone logo
© FH Westküste
Fachhochschule Westküste

Fachhochschule Westküste

Fachhochschule Westküste

Įvadas

Vakarų pakrantės taikomųjų mokslų universitetas yra jaunas ir modernus valstybinis universitetas Šlėzvige-Holšteine. Įkurtas 1993 m., nepaisant gana trumpos istorijos, jis gali atsigręžti į spartų augimą ir įsitvirtino kaip nuolatinis universiteto kraštovaizdžio objektas. Esame įsipareigoję laikytis taikomųjų mokslų universiteto profilio ir matome save kaip novatorišką, asmenišką ir dinamišką. Šiuo metu Heidės miestelyje studijuoja beveik 1900 jaunų vyrų ir moterų iš regiono ir visos Vokietijos bei užsienio. Vakarų pakrantės taikomųjų mokslų universitetas, kuriame dirba apie 200 darbuotojų, taip pat yra vienas didžiausių darbdavių regione.

Vakarų pakrantės taikomųjų mokslų universitetas jungia du padalinius (verslo ir technologijų) su įvairiais bakalauro ir magistro kursų asortimentu. Visi kursai yra pritaikyti darbo rinkos reikalavimams. Universitetas glaudžiai bendradarbiauja su regiono ekonomika, palaiko daugybę nacionalinių ir tarptautinių ryšių, pvz 40 partnerių universitetų visame pasaulyje. Neatsiejama bakalauro studijų programų dalis yra praktinis semestras, kurio metu studentai gali pirmą kartą giliau įsigilinti į galimas profesines sritis ir išnagrinėti galimybes patekti į įmonę.
Plati, įvairi ir į taikymą orientuota universiteto ir jo institutų mokslinė veikla palaiko mūsų įsitvirtinimą regione per intensyvų žinių perdavimą ir įvairius bendradarbiavimo projektus bei „atviras duris“, kad mūsų absolventai liktų specialistais Šlėzvige-Holšteine.

Vakarų pakrantės taikomųjų mokslų universitetas sulaukia visuomenės dėmesio įvairiais būdais. Be įprastų „atvirų“ renginių miestelyje, universitetas turi savo svetainę ir profilius „Facebook“, „Instagram“, „Xing“ ir „LinkedIn“, taip pat savo „YouTube“ kanalą.

Ypatinga Vakarų pakrantės taikomųjų mokslų universiteto ir vieno iš mūsų flagmanų ypatybė yra studentams teikiama glaudi parama ir patarimai studijų metu. Individualus palaikymas, valdomos mokymosi grupės ir šeimyninė atmosfera apibrėžia mūsų įvaizdį. Dėstytojai, kurie savo studentus pažįsta vardais, pas mus yra įprastas dalykas; Kita vertus, perpildytos paskaitų salės yra gana retos. Universitetas siūlo malonią mokymosi atmosferą, kuri prisideda prie to, kad didžioji dauguma studentų laipsnį įgyja per standartinį studijų laikotarpį.

Vakarų pakrantės taikomųjų mokslų universitetas save vertina kaip „atvirą universitetą“ ir kuria pvz. nuolat plečia neakivaizdinių ir tolesnių studijų pasiūlymų dirbantiems studentams asortimentą. Kitas dėmesys skiriamas internacionalizacijai, pvz plečiant tarptautinius ryšius, internacionalizuojant kursus arba skatinant mūsų studentų semestrus užsienyje.

10 gerų priežasčių Vakarų pakrantės taikomųjų mokslų universitetui

1. Mes mokomės, kad ir kas nutiktų...
...mes nepaisome Koronos naudodamiesi šiuolaikišku skaitmeniniu mokymu ir taip saugiai nuvežame į paskirties vietą – net ir šiais ypatingais laikais.

2. Mūsų mokiniai…
...suformuokite tikrą bendruomenę, nepaisant kurso ir semestro. Mes gyvename kartu ir abipuse pagalba.

3. Mes nepaliksime tavęs ramybėje...
...nes su studijų programų biurais, studentų konsultavimo tarnyba, socialinėmis tarnybomis ar sielovados paslaugomis visada esame asmeniškai pasiruošę studijų poreikiams.

4. Mūsų universiteto gyvenimas…
...yra neformalus ir atsipalaidavęs. Dėl nedidelių atstumų, puikios valgyklos ir patogių sėdimų vietų čia galite ištverti ir tarp paskaitų.

5. Didelis praktinis aktualumas...
…išskiria studijas Vakarų pakrantės taikomųjų mokslų universitete. Turėdami praktinį semestrą, daug realių projektų ir dėstytojų, kurie atsineša patirties iš privataus sektoriaus, mes ruošiame jus geriausiu būdu jūsų karjeros pradžiai.

6. Mūsų absolventai...
...išsaugokite mus geruose prisiminimuose – apklausos duomenimis, devyni iš dešimties norėtų vėl pas mus mokytis.

7. Mūsų tarptautiniai partnerių universitetai...
...yra visame pasaulyje. Naujoji Zelandija, Pietų Afrika, Ispanija, Meksika ar JAV – jūs turite pasirinkimą, mes turime tinklą jūsų laikui užsienyje.

8. Mūsų mokytojai…
...žiūrėkite į savo akademinę sėkmę kaip į širdies reikalą. Štai kodėl mes žinome savo studijas pagal pavadinimą ir tai yra daugiau nei tik brandos numeris.

9. Mokesčiai už mokslą…
...neegzistuoja, tiek.

10. Rekreacinė vertė…
... Viršus ir jo apylinkės siūlo daug daugiau, nei rodo pavadinimas. Rajono mieste yra viskas, ko reikia gyvenimui ir net šiek tiek daugiau – turgaus paplūdimys, koncertai didžiausioje Vokietijos turgaus aikštėje ar Schumacherort barai. O kadangi Šiaurės jūra, St. Peter-Ording, taip pat Hamburgas, Flensburgas ir Kylis yra lengvai pasiekiami, mes tiesiog esame „tiesiame viduryje“.

Vietos

  • Heide

    Fritz-Thiedemann-Ring 20, 25746, Heide

Klausimai