Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Įvadas

Mes teikiame savo studentams kokybišką išsilavinimą, laviname jų įgūdžius ir parodome galimus kelius į priekį, kad jie galėtų užkariauti aplinkinį pasaulį.

Tūkstančių sėkmingų studentų „Alma Mater“

Mechanikos inžinerijos fakultetas yra vienas iš seniausių Pilzeno fakultetų ir daugiau nei 70 metų įrodė savo nepakeičiamą poziciją šiame pramoniniame mieste. Ilgametė „Škoda“ gamyklų Pilzene tradicija padėjo puikų pagrindą techniniam mokymui, kuris kartu su naujausiomis technologijomis ir žiniomis atvėrė kelią kurti modernią, atvirą mokslo įstaigoje plačiai pripažintą ir pirmaujančių kompanijų ieškomą mokymo įstaigą. bendradarbiavimą.

Mechanikos inžinerijos fakultetas rengia akredituotų studijų programų aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie yra labai paklausūs darbo rinkoje. Įkvėpimo savo studijų krypčių turiniui semiamės daugiausia iš bendradarbiavimo su pramonės praktika ir bendradarbiavimo su šalies ir užsienio universitetais.

Fakultetas turi dešimtis kontaktų su viso pasaulio universitetais. Daugelis šių kontaktų ir projektų įgalina mūsų dėstytojus ir studentus dirbti ar studijuoti užsienyje universitetuose ir įmonėse, suteikiant jiems naujų žinių ir patirties į mūsų akademinę aplinką.

Mechanikos inžinerijos fakultete yra akredituotos mokslinių tyrimų programos ir doktorantūros studijų programos. Ji taip pat vykdo habilitacijos ir profesoriaus procedūras.

Kodėl verta mokytis pas mus?

Vien todėl, kad mokytis technologijos yra visiškai puiku! Tai suteiks jums nuostabią sėkmingos karjeros pradžią, padės rasti įdomų ir perspektyvų darbą, o galbūt jūsų darbas netgi taps jūsų hobiu. Studijuodami technologijas, pagerinsite ne tik savo žinias, bet ir įgūdžius. Kompiuterių programavimas pakels jūsų darbą vienu laipteliu aukščiau, o spręsdami problemas galėsite kurti ir išmokti galvoti kaip inžinierius. Mes tikime, kad mūsų vadovybė suteiks jums viską, ko reikia norint sugalvoti ir patiems pasigaminti nuostabių dalykų.

Ir kas dar?

Jei jus domina kompiuterinis modeliavimas, virtuali realybė, kompiuterinis modeliavimas, pramoninis dizainas, medicinos ir automobilių technologijos, traukiniai ir tramvajai, pažangios medžiagos ar valdymo metodai, tada radote tinkamą vietą! O jums, kurie dar nežinote, ko norėtumėte studijuoti, galime jums patarti ir pasiūlyti tinkamas studijų specializacijas. Susirasite naujų draugų universitete ir galbūt kartu sukursite naują „Formulės“ lenktyninio automobilio modelį, arba praturtinsite savo išsilavinimą atlikdami praktiką viename iš mūsų partnerių universitetų visame pasaulyje.

O mano karjera?

Inžinerijos studentų paklausa yra didžiulė, o jei prie savo įgūdžių pridedate pasaulinę kalbą, galite rinktis iš gerai apmokamų darbo pasiūlymų visame pasaulyje.

Fakulteto gyvenimas

Fakultetas organizuoja kasmetinius renginius savo studentams, kai kurie - visam universitetui, kiti - tik fakulteto studentams. Semestro pradžioje fakulteto miestelyje vyksta įvadiniai renginiai pirmakursiams. Studentai gali susitikti draugiškoje, neformalioje aplinkoje su savo vyresniais klasės draugais, taip pat su fakulteto dekanu studentų grupių koncerte.

Per visas jūsų studijas mes organizuojame ekskursijas ir varžybas su Kūno kultūros ir sporto departamentu. Atostogų metu universitetas organizuoja vasaros mokyklas ir mūsų kūno kultūros ir sporto departamento priemiesčių stovyklas, kurias galite padėti paleisti.

Statistika

 • Daugiau nei 70 metų tradicija
 • 6 skyriai
 • 950+ studentų
 • 10 000+ absolventų
 • Darbdavių rekomenduojama mokykla 2018, 2019 (3 vieta)
 • Šiuolaikinis universiteto miestelis
 • Regioninis technologijų institutas (RTI)
 • Energetikos tyrimų centras
 • Glaudus ryšys su pramone

  Vietos

  • Pilsen

   Univerzitní,8, 301 00, Pilsen

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai