Keystone logo
© First City University College
First City University College

First City University College

First City University College

Įvadas

First City University College yra skirta suteikti išskirtines aukštojo mokslo galimybes tiek Malaizijos, tiek tarptautiniams studentams įvairiose akademinėse ir profesinėse disciplinose. Mūsų įstaigoje mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti platų programų spektrą, įskaitant intensyvią anglų kalbos programą, fondą, diplomą, laipsnį, magistro ir doktorantūros programas.

Mūsų įsipareigojimas kokybiškam švietimui yra mūsų misijos pagrindas. Užtikriname, kad mūsų studentai gautų praturtinančią ir į ateitį orientuotą mokymosi patirtį, kuri paruoštų juos sėkmei nuolat besikeičiančiame pasauliniame užimtumo pasaulyje. Šie pagrindiniai punktai pabrėžia mūsų stipriąsias puses:

 1. Išsamūs akademiniai pasiūlymai: First City University College gali pasigirti įvairiomis akademinėmis programomis, apimančiomis verslą, apskaitą ir finansus, rinkodarą, svetingumo valdymą, masinę komunikaciją, programinės įrangos inžineriją, AI, daiktų internetą, informacines sistemas, grafinį dizainą, interjero architektūrą ir dizainą, madą. Rinkodara, baldų ir gaminių dizainas. Ši plati įvairovė užtikrina, kad studentai gali siekti savo aistrų ir pomėgių, kartu įgydami vertingų įgūdžių pasirinktose srityse.
 2. Tarptautinė perspektyva: mūsų įstaiga priima studentus iš viso pasaulio, puoselėdama daugiakultūrę aplinką, kuri pagerina mokymosi patirtį. Ši tarptautinė perspektyva paruošia studentus globaliems iššūkiams ir galimybėms, todėl jie yra visapusiški asmenys, pasirengę sėkmei tarpusavyje susijusiame pasaulyje.
 3. Holistinis ugdymas: Mes peržengiame tradicinį akademinį mokymą, akcentuodami holistinį ugdymą, kuris ugdo kritinį mąstymą, kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius. Mūsų tikslas – sukurti absolventus, kurie ne tik puikiai išsiskirtų pasirinktose srityse, bet ir teigiamai prisidėtų prie visuomenės
 4. Pažangiausios programos: First City University College yra įsipareigojusi išlikti švietimo tendencijų priešakyje. Mūsų programinės įrangos inžinerijos, dirbtinio intelekto, daiktų interneto ir kitose kylančiose srityse programos atspindi mūsų atsidavimą suteikti studentams žinių ir įgūdžių, kurie yra aktualūs ir paklausūs šiandienos sparčiai kintančioje technologinėje aplinkoje.
 5. Su pramone susijęs mokymas: Mes glaudžiai bendradarbiaujame su pramonės partneriais, siekdami užtikrinti, kad mūsų studentai gautų praktinį, realų poveikį. Šis su pramone susijęs mokymas suteikia jiems praktinės patirties ir įžvalgų, reikalingų norint tobulėti ateityje
 6. Labai geidžiami absolventai: mūsų absolventai yra labai paklausūs darbo rinkoje dėl kokybiško išsilavinimo, kurį jie gauna First City University College . Darbdaviai vertina mūsų absolventų įgūdžius, žinias ir gebėjimą prisitaikyti, todėl jie yra geidžiami įvairių pramonės šakų specialistai. Pasirinkę First City University College studentai leidžiasi į akademinės kompetencijos, asmeninio tobulėjimo ir pasirengimo sėkmingai bei turiningai karjerai pasaulinėje arenoje kelionę.

Universiteto ypatybės

„First City Residences“ yra 13 aukštų pastate, kuriame yra 10 liukso klasės vienviečių, 92 standartinių vienviečių ir 414 standartinių dviviečių kambarių su oro kondicionieriais, vonios kambariu ir rūsyje įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Kiti patogumai ir paslaugos apima:

 • Monetomis valdoma skalbykla
 • Bendras sandėliukas
 • Gyventojų poilsio kambarys
 • Studijų kambarys

Į rezidenciją galima patekti kortele, visą parą stebima vaizdo stebėjimo ir apsaugos sistema.

  Priėmimai

  First City University College siūlo platų programų spektrą, iš kurių studentai gali rinktis ir leistis į visavertę akademinę kelionę. Norėdami kreiptis, tiesiog atlikite šiuos tris paprastus veiksmus. Pirmiausia pasirinkite studijų programą, kuri geriausiai atitinka jūsų interesus ir tikslus. Antra, pateikite paraišką naudodami pateiktas PDF formas. Ir galiausiai sekite savo paraiškos būseną įvesdami paso numerį į tam skirtą laukelį. Mūsų studentų įdarbinimo komanda siekia užtikrinti sklandų ir veiksmingą paraiškų teikimo procesą, todėl nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite klausimų ar rūpesčių. Nekantraujame peržiūrėti jūsų paraišką ir pasveikinti jus į mūsų universiteto bendruomenę.

  Vietos

  • Petaling Jaya

   No. 1 Persiaran Bukit Utama, Bandar Utama, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia., 47800, Petaling Jaya

  Klausimai