Keystone logo
Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Federal University Of Juiz Fora / Universidade Federal de Juiz de Fora

Įvadas

Federalinis Juiz de Fora universitetas (UFJF) yra valstybinis universitetas, įsikūręs Juiz de Fora (Minas Žeraiso valstija, Brazilija), turintis pažengusį miestelį Valadareso gubernatoriuje (toje pačioje valstijoje). Institucija įsitvirtino kaip mokslo ir kultūros centras daugiau nei trijų milijonų gyventojų rajone ir yra priskirta geriausiems Lotynų Amerikos universitetams, pripažintiems tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

UFJF, dalyvaujantis kasdieniame studentų gyvenime, pradedant pradiniu ir baigiant aukštojo mokslo lygiu, investuoja į savo fakulteto ir švietimo-techninio personalo kvalifikaciją, stengdamasis nuolat atnaujinti savo laboratorijas ir klases, taip pat prioritetą teikdamas dialogui su visuomene. , tenkinantis visus mokymo-tyrimo-pratęsimo trikojo nurodymus.

UFJF dabar turi 93 bakalauro ir 36 magistro bei 17 doktorantūros studijų galimybes visose žinių srityse. Kasdien po jo miestelį vaikšto daugiau nei 20 000 studentų, neskaičiuojant maždaug trijų tūkstančių studentų iš nuotolinio mokymo.

UFJF, įsteigtas kaip tyrimų ir žinių gamybos centras, skatina etiškų, kritiškų, aukštos kokybės profesionalų formavimąsi tiek darbo rinkoje, tiek akademinėje aplinkoje, kurie yra pasiryžę teisingesnei ir lygiavertei visuomenei.

Vietos

  • São Pedro

    Rua José Lourenço Kelmer,s/n, 36036-900, São Pedro

    Klausimai