Keystone logo
Ferris State University

Ferris State University

Ferris State University

Įvadas

Ferris State University paruošia studentus sėkmingai karjerai, atsakingam pilietiškumui ir mokymuisi visą gyvenimą. Per daugybę partnerysčių ir į karjerą orientuotą, plataus profilio išsilavinimą Ferris tarnauja mūsų greitai besikeičiančiai pasaulio ekonomikai ir visuomenei.

Ferris State University pagrindinės vertybės

Bendradarbiavimas: „Ferris“ prisideda prie visuomenės pažangos kuriant partnerystę su studentais, absolventais, verslu ir pramone, vyriausybės įstaigomis, akreditavimo agentūromis ir bendruomenėmis, kurioms tarnauja universitetas.

Įvairovė: Pateikdamas palaikomąjį, saugų ir svetingą miestelį, „Ferris“ apima idėjų, įsitikinimų ir kultūrų įvairovę.

Etinė bendruomenė: „Ferris“ pripažįsta prigimtinį kiekvieno universiteto bendruomenės nario orumą ir su visais elgiasi pagarbiai. Mūsų veiksmus lemia sąžiningumas, sąžiningumas ir sąžiningumas.

Kompetencija: atsidavęs naujovėms ir kūrybiškumui, „Ferris“ stengiasi pasiekti aukščiausią rezultatą visuose savo darbuose.

Mokymasis: Ferris State University vertina į karjerą orientuotą išsilavinimą, subalansuoja teoriją ir praktiką, ugdo kritinį mąstymą, pabrėžia aktyvų mokymąsi ir skatina atsakomybę bei visą gyvenimą trunkančio žinių troškimą.

Galimybė: „Ferris“, daugiausia dėmesio skirdama karjeros įgūdžių ir žinių plėtojimui, suteikia pilietinio įsitraukimo, lyderystės ugdymo, tobulėjimo ir sėkmės galimybes.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
  • Big Rapids

    South State Street,1201, 49307, Big Rapids

    Klausimai