Keystone logo
FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

FGV EBAPE - Brazilian School of Public and Business Administration

Įvadas

Mokykla

Pirmoji viešojo administravimo mokykla Lotynų Amerikoje, Brazilijos viešojo administravimo mokykla prie Getulio Vargaso fondo (FGV EBAP), buvo įkurta 1952 m. balandžio 15 d. Rio de Žaneire, bendradarbiaujant Jungtinėms Tautoms (JT) ir FGV. siekiant patenkinti kvalifikuotų šios srities specialistų poreikius.

2002 m. Ji buvo pervadinta į Brazilian School of Public and Business Administration (EBAPE), atspindinti jos veiklą privačiame sektoriuje, kuri faktiškai veikė nuo pat jos įkūrimo. Per šiuos dešimtmečius ji sustiprino savo patikimumą ir teisėtumą dėl savo stulbinančio sugebėjimo suteikti aukščiausio lygio žinias savo studentams, įtraukdama juos į gamybos procesą, priskiriamą prie puikių.

Pionierių dvasia

 • Pirmoji mokykla Lotynų Amerikoje, siūlanti administravimo magistro laipsnį;
 • Ši mokykla išleido pirmąsias Brazilijos knygas apie administracinį darbą;
 • Pirmoji įstaiga Brazilijoje, naudojusi registravimosi į kursus ir kreditų sistemą;
 • Pirmoji Prezidentūra ir Nacionalinės administracijos studijų ir tyrimų asociacijos (ANPAD) būstinė
 • 1961 m. buvęs federalinis kongresmenas ir EBAPE profesorius Alberto Guerreiro Ramos parengė administratoriaus profesijos nuostatų projektą, patvirtintą 1965 m. rugsėjo 9 d. Įstatymu Nr. 4.769.
 • Pirmoji mokykla Brazilijoje, pripažinta keturių pirmaujančių tarptautinių akreditavimo institucijų už puikias programas, fakultetą ir mokymo programas administravimo srityje: AACSB, EQUIS-EFMD, ICAPA ir NASPAA.

Misija

Kurti ir skleisti žinias valdymo srityje, kartu stiprinant viešojo ir privataus sektorių sinergiją, mokant specialistus daryti įtaką konceptualiu ir metodiniu tikslumu, idėjomis ir veiksmais, susijusiais su Brazilijos plėtra.

Universiteto ypatybės

FGV EBAPE studentams siūloma technologijų struktūra yra suderinama su jo akademine kompetencija. Jo IT laboratorijose yra įrengta mokslinė programinė įranga, su LCD ekranais, DVD skaitytuvais/rašytuvais, spausdinimo baseinu – visa tai galima naudoti patalpų darbo valandomis, išskyrus tuos atvejus, kai laboratorijose vyksta praktiniai kursai.

Ši verslo mokykla taip pat siūlo „Wi-Fi“ prieigą prie interneto ir kvalifikuotą pagalbos tarnybos personalą, teikiantį palaikymą ir pašalinantį su kompiuteriu susijusius sunkumus studentams ir dėstytojams.

Kiekviename jo klasėse su oro kondicionieriumi gali tilpti apie penkiasdešimt studentų, o Getulio Vargo fondas taip pat siūlo penkias auditorijas, kuriose gali būti rengiami renginiai, seminarai, seminarai ir užsiėmimai.

Vieta

Miestas: Rio de Žaneiras

Garsiausias Brazilijos miestas Rio de Žaneiras visame pasaulyje garsėja stipria ir perspektyvia ekonomika. Daugiau nei penkiolika milijonų gyventojų sudaro antrąją pagal dydį Brazilijos rinką, todėl įmonė siūlo palankias sąlygas naujokams ir vertina naujas investicijas. Tačiau nė vienas iš šių privalumų negali nusverti jo turizmo potencialo: kiekvienais metais čia atvyksta tūkstančiai lankytojų iš viso pasaulio, kuriuos traukia gražūs paplūdimiai ir kiti gamtos objektai, įskaitant karnavalą, ir, svarbiausia, nuotaikingas žmonių svetingumas.

FGV EBAPE

Modernų pastatą sudaro trys aukštai ir rūsys, kurio bendras plotas yra penki tūkstančiai keturi šimtai kvadratinių metrų (lygu beveik šešiasdešimt tūkstančių kvadratinių pėdų). Erdvė talpina 616 studentų ir siūlo 120 studijų sričių. Pastate įrengtas modernus didelis studentų holas pradiniame lygyje; dvi Harvardo stiliaus paskaitų salės, talpinančios iki 70 žmonių, ir penkios didelės klasės, kuriose telpa 48 studentai, su fiksuotomis sėdimomis vietomis ir stalais, išdėstytais tradiciniu eilių išdėstymu.

FGV pagrindinis pastatas

Įsikūręs pietinėje Rio de Žaneiro zonoje, iš FGV atsiveria vaizdas į vieną garsiausių ir kvapą gniaužiančių vaizdų pasaulyje – Cukraus kepalą. 1968 m. gruodžio 20 d. atidarytą jos būstinę suprojektavo vienas įtakingiausių šiuolaikinės tarptautinės architektūros vardų: brazilas Oscaras Niemeyeris.

Pagrindinis FGV pastatas nukreiptas į Enseada de Botafogo įlanką su dviračių taku pakrantėje ir žaliomis zonomis, kurios puikiai tinka pasivaikščiojimams ir kitai veiklai lauke.

Netoli seniai įsitvirtinusių rajonų, tokių kaip Kopakabana, Flamengo, Humaitá, Jardim Botânico, Urca, Catete ir Gloria, taip pat CBD miesto centras, jį supa nakvynės namai ir viešbučiai, barai, prekybos centrai ir parduotuvės, metro stotys ir autobusų linijos, taip pat biurų pastatai, kuriuose yra pagrindinių Brazilijos ir tarptautinių korporacijų buveinės.

Tyrimų centrai

CBR

Elgsenos tyrimų centras (CBR) remiasi tarpdisciplininiais elgsenos tyrimais, kad geriau suprastų, kaip ekonominės, aplinkos ir socialinės jėgos įtakoja sprendimų priėmimą verslui, vyriausybiniams ir nevyriausybiniams subjektams bei politikos formuotojams įdomiose srityse.

CBR misija – elgsenos tyrimais didinti socialinę gerovę.

Naudodamiesi elgsenos mokslų įžvalgomis, nustatome, planuojame ir išbandome intervencijų, kuriomis siekiama išspręsti reikšmingą socialinę problemą, efektyvumą.

CBFR

Bankininkystės ir finansų tyrimų centras Rio de Žaneire (CBFR) skatina pažangiausius tarptautinius tyrimus bankininkystės ir finansų srityse ir yra žinių perdavimo ir akademikų bei praktikų bendradarbiavimo forumas. CBFR siekia šių tikslų bendradarbiaudama su tarptautiniu mastu pirmaujančiais tyrėjais bankininkystės ir finansų srityse iš mokyklų Azijoje, Europoje, Lotynų Amerikoje ir JAV.

Tyrimo klausimai, kuriuos tiria CBFR tyrėjai, apima plačias bankininkystės ir finansų sritis, tokias kaip kredito rinkų veikimas, bankininkystės svarba ekonomikos vystymuisi arba finansų ir bankų reguliavimo sąveika, finansų ir bankininkystės kokybė. paslaugos. Siekdama aptarti šiuos tyrimo klausimus ir skleisti tyrimų projektų rezultatus, CBFR leidžia informacinius biuletenius ir darbo dokumentų serijas, siūlo stipendijas ir lankytojų programą, organizuoja mokslinių tyrimų seminarus, seminarus, tarptautines konferencijas ir politikos renginius.

ARC A&A

Apskaitos ir analizės taikomųjų tyrimų centro ARC-A&A misija yra plėtoti ir skleisti žinias apskaitos ir duomenų analizės srityse.

Šia prasme plėtojame taikomuosius tyrimus, siekiančius išspręsti realias problemas planavimo, biudžeto sudarymo, apskaitos, audito ir duomenų analizės srityse; bendradarbiaujame su panašiais tarptautiniu mastu pripažintais tyrimų centrais; rengiame tyrimų ataskaitas, kurios bus skelbiamos pagrindiniuose šios srities akademiniuose žurnaluose; ir mes rengiame baltąsias knygas, siekdami daryti įtaką politikos formuotojams, standartų kūrėjams ir reguliavimo institucijoms.

CECIN

Konkurencingumo ir inovacijų studijų centras (CECIN) yra Brazilian School of Public and Business Administration (FGV EBAPE) iniciatyva. Vykdo taikomuosius konkurencingumo ir inovacijų tyrimus, skatina projektų bendradarbiavimą su mokslininkais ir valstybinėmis bei privačiomis organizacijomis nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Bendras Konkurencingumo ir inovacijų studijų centro tikslas – tapti Brazilijos ir Lotynų Amerikos taikomųjų tyrimų orientyru konkurencingumo, efektyvaus viešojo valdymo, ekonomikos studijų, viešųjų ir verslo inovacijų, kūrybinių industrijų ir patirties ekonomikos srityse.

  Reitingai

  Nacionalinis konsolidavimas

  CAPES – Brazilijos federalinė absolventų išsilavinimo paramos ir vertinimo agentūra
  Aukštojo mokslo personalo tobulinimo koordinavimas

  • Maksimalus akademinių programų įvertinimas.
   • MSc ir PhD;
   • Maksimalus įvertinimas už profesionalias magistrantūros programas.
   • verslo administravimo magistras (MEX);
   • Verslo vadybos magistras – intensyvus (MEXi);
   • Vadybos magistras (MIM).

  4 klasė
  2011 m. CAPES rekomendavo Viešojo administravimo profesinio magistrantūros studijų programa, kurios veiklą pradėjo 4 balais.

  • Profesionalus viešojo administravimo magistras – MAP.

  Šaltinis: Aukštojo mokslo personalo tobulinimo koordinavimas (CAPES), 2017 m. CAPES yra atsakinga už visų studijų programų Brazilijoje vertinimą.


  ENADE – Nacionalinis mokinių veiklos egzaminas

  • Geriausia bakalauro programa

  Verslo administravimo bakalauro studijų kursas FGV EBAPE gavo maksimalų balą pagal Švietimo ministerijos paskelbtus kokybės rodiklius 2019 m. Kursas gavo 5 balus pagal Nacionalinį studentų pasiekimų egzaminą (ENADE) ir parengiamojo kurso koncepciją (CPC).

  Šaltinis: Nacionalinis edukologijos studijų ir tyrimų institutas Anisio Teixeira (INEP), 2019 m.


  IGC – Bendrasis instituto kursų indeksas

  • Maksimali 5 klasė

  Remiantis Švietimo ministerijos (MEC) 2019 m. gruodžio 12 d. paskelbtu Índice Geral de Cursos (IGC), FGV EBAPE yra priskirta vienai geriausių aukštojo mokslo institucijų Brazilijoje. Pasak IGC, mokykla yra viena iš nedaugelio aukščiausio lygio aukštojo mokslo įstaigų. Tik 2,03% aukštųjų mokyklų šiame indekse įvertintos 5 balais.

  Šaltinis: Nacionalinis edukacinių studijų ir tyrimų institutas Anisio Teixeira (INEP), 2019 m.


  Guia Abril

  Mokinio vadovas

  • Maksimalus bakalauro studijų programos įvertinimas – administravimo bakalauras

  Aštuntus metus iš eilės verslo administravimo 5 žvaigždučių laipsnis. Guia do Estudante yra studentų vadovas bakalauro studijų programoms pasirinkti.

  Šaltinis: pagal Guia do Estudante, Abril Publishing – 2018 m.


  Tarptautinė konsolidacija

  Mokykla yra viena geriausių verslo mokyklų pasaulyje. 2014 metais FGV EBAPE buvo suteikta EQUIS tarptautinė akreditacija pagal Europos kokybės gerinimo sistemą, kuri yra vienas svarbiausių sertifikatų akademiniame pasaulyje. 2018 m. FGV EBAPE buvo apdovanota AACSB antspaudu iš svarbiausios JAV verslo mokyklų akreditavimo įstaigos. 2015 m. kovo mėn. FGV EBAPE siūlomą Viešojo administravimo profesinio magistrantūros studijų programą (MAP) akreditavo Tarptautinė viešojo administravimo švietimo ir mokymo akreditavimo komisija (ICAPA), kuri yra institucija, atsakinga už viešojo administravimo švietimo ir mokymo programų akreditavimą. . Neseniai FGV EBAPE tapo pirmąja mokykla Brazilijoje, kurią akreditavo Viešosios politikos, reikalų ir administravimo mokyklų tinklas (NASPAA).

  Akreditacijos

  Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AACSB

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Rio de Janeiro

   Edifício Roberto Campos - R. Jorn. Orlando Dantas, 30 - Botafogo, Rio de Janeiro - RJ, 22231-010, , Rio de Janeiro

  • Bailrigg

   Lancaster University, LA1 4YW, Bailrigg

   • Montreal

    McGill University Rue Sherbrooke Ouest,845, H3A 0G4, Montreal

    • Yokohama

     Yokohama National University, 240-8501, Yokohama

     • Bengaluru

      Indian Institute of Management Bangalore, 560051, Bengaluru

      Klausimai