Keystone logo
FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

Įvadas

Šiuo metu FH Kufstein Tirol turi 2200 studentų iš daugiau nei 50 šalių , kurie kuria tarptautinę, daugiakultūrę atmosferą. Tai, kad turime daugiau nei 215 universitetų partnerių visame pasaulyje , reiškia, kad FH Kufstein Tirol kasmet priima daugiau nei 200 tarptautinių atvykstančių studentų ir dar didesnis skaičius mūsų studentų išvyksta semestrui ar metams studijuoti užsienyje.

Be to, FH Kufstein Tirol, kuriame dirba maždaug 450 dėstytojų, vaidina svarbų vaidmenį regiono ekonomikoje. Bakalauro ir magistro studijų programų spektras – tiek visą, tiek neakivaizdinis – buvo sukurtas taip, kad atitiktų atitinkamų pramonės šakų profesinius poreikius. FH Kufstein Tirol taip pat sukūrė magistrantūros studijų programą, bendradarbiaudama su keliais tarptautiniu mastu žinomais partnerių universitetais. Taigi mūsų studijų programų absolventai turi puikias perspektyvas užimti sudėtingas savo srities pareigas ir siekti karjeros.

Tyrimo koncepcija

Norint, kad mokymas ir mokymasis būtų veiksmingas, moksliškai pagrįstas, būtina atlikti puikius rezultatus mokslinių tyrimų ir plėtros srityje. Taigi, FH Kufstein sukūrė solidžią MTEP programą, kuria siekiama skatinti institucines ir individualias kompetencijas, taip pat prisidėti prie aukšto pripažinimo ir integracijos mokslo ir verslo bendruomenėse. Remiantis Austrijos taikomųjų mokslų universitetų teisiniais įgaliojimais, FH Kufstein mokslinių tyrimų ir plėtros koncepcija yra suderinta su taikomųjų tyrimų požiūriu. Tikslas – sukurti mokslinių MTEP rezultatus, kurie prisidėtų prie mokslo žinių bazės, taip pat tvariai didintų vietos ekonomikos konkurencingumą ir patrauklumą.

Priėmimai

Stojimo į magistrantūros programą reikalavimai

 • Baigęs bakalauro ar diplomo programą (universitete arba taikomųjų mokslų universitete), atitinkančią studijų programą, arba lygiavertį aukštąjį išsilavinimą
 • Praktinio darbo patirtis
 • Geri anglų kalbos įgūdžiai

Priėmimo reikalavimai dėstymo kalba

Visi pretendentai, kuriems vokiškai nėra gimtoji, turi įrodyti savo vokiečių kalbos žinias (min. lygis B2).

Išimtis :

 • Tarptautinio verslo magistro studijos (100 % anglų kalba)
 • Meistras sporto, kultūros ir renginių organizavimas (100 % anglų kalba)

Norėdami sužinoti stojimo reikalavimus kalbos lygiui, apsilankykite mūsų svetainėje.

Universiteto ypatybės

Patrauklus miestelis žavingoje aplinkoje

„FH Kufstein Tirol“ yra pastate, kuriame yra modernios paskaitų salės ir darbo erdvės, biblioteka ir kavinė. Universitetas yra žalioje, turtingoje parko teritorijoje, esančioje greta miesto centro. Daugybė sporto ir laisvalaikio praleidimo galimybių, taip pat netoliese esantys kultūros centrai ir regionų sostinės sukuria jaudinančią, tarptautinę nuotaiką.

Ekskursija su vadovu

Šis vaizdo įrašas yra 2020 m. lapkričio mėn. Dėl Corona saugos priemonių miestelis atrodo šiek tiek kitaip.

  Stipendijos ir finansavimas

  Dotacijos

  Mūsų svetainėje rasite galimų dotacijų apžvalgą.

  Vietos

  Vietos
  • Kufstein

   FH Kufstein Andreas Hofer-Straße 7, 6330, Kufstein

   • facebook
   • instagram
   • linkedin
   • youtube

  Klausimai