Keystone logo
Five Branches University

Five Branches University

Five Branches University

Įvadas

Taškai Kompetencijos

Jau daugiau nei 30 metų, Penki Filialai universitetas, aukštoji mokykla, tradicinės kinų medicinos sukūrė tobulumo tradicinės kinų medicinos (TCM) švietimo ir sveikatos priežiūros standartus.

gerbiama universitetas

Pripažinta kaip viena iš tautos viršų TCM mokyklose, penkis filialus universitetas teikia aukščiausio lygio profesinio mokymo ir sveikatos priežiūros tradicinės kinų medicinos ir integruotos medicinos JAV ir tarptautiniu mastu.

Du Kalifornijos miesteliai

Galite rinktis iš mūsų dviejų gražių miesteliai Santa Cruz, San Chosė, Kalifornija ar lankyti užsiėmimus tiek mėgautis kvapą pakrančių vaizdais ar unikalių kultūros miestas patirtimi. Abu miesteliai siūlo daug saulės ir įvairialypėje ir laipsniškai aplinką, kurioje gyvename.

sveikatos centrai

Penki Filialai universitetas sveikatos centruose esančių Santa Cruz, San Chosė, Kalifornija suteikti geriausias TCM sveikatos. Gydymas kiekvieną dieną daugiau nei 160 pacientų, mūsų sveikatos centrai yra ideali vieta studentams įgyti patirties atliekant klinikinį aplinkai ir TCM gydytojams ir gydytojams teikti išskirtinę sveikatos savo pacientams. Mūsų darbuotojai yra specialistai neurologijos, vidaus medicina, ginekologijos, onkologijos dermatologija, imuninės sistemos nepakankamumą, oftalmologijos, skausmo kontrolę, Gastroenterologijos ir kardiologija.

Magistro, Daktaro ir sertifikatas Programos

Mūsų nacionaliniu lygiu akredituota magistro tradicinės kinų medicinos (MTCM) ir daktaro akupunktūra ir Rytų medicina (DAOM) programos teikia tvirtą pagrindą TCM diagnostika, akupunktūra ir kinų žolinis vaistas, naujausia TCM tyrimų, plataus klinikinio mokymo ir išsamų integruotos medicinos švietimas. Mūsų Azijos Masažas ir Kėbulas sertifikavimo programa suteikia studentams galimybę gauti tiek Kalifornijoje ir nacionalinį masažo sertifikatą.

Prityręs fakultetą ir klinikinės Ekspertai

Sužinokite iš labiausiai atliktą fakultete TCM išsilavinimą. Daugelis iš mūsų gydytojų ir mokytojų turi dešimtmečių patirtį mokymo ir praktikuojančių TCM žinomų Ligoninės ir medicinos mokyklas Kinijos ir JAV

Integruota Medicina jos Geriausios

Visame MTCM programą, jūs išmoksite senovės ir gilias principus TCM diagnostikos ir gydymo, akupunktūra ir kinų žolinis vaistas, kartu su geriausiais Vakarų medicinoje. Kaip DAOM studentas sustiprins jūsų TCM žinias ir įgūdžius mokantis aukštesniais lygiais tradicinės kinų ir Vakarų medicinos diagnostikos, medicinos specializacijų, kryžminių referalų ir veiksmingą praktiką tarpdisciplininių medicinoje.

Platus herbology mokymas

Penki Filialai universitetas yra gerbiamas tarp TCM kolegijų išskirtinio herbology departamentas. Tarp mūsų instruktoriai dr Jeffrey Pang, garsaus kinų žolininkės palikuonis. Mūsų žolė vaistinė yra daugiau nei 400 žalias žolės, klasifikuojamas ir saugomi tradicinių medinių stalčių, ir daugiau nei 350 patentų formules.

Specialybės sertifikatas Nustatymai

Kaip MTCM studentas, galite gauti specialybės sertifikavimo sporto medicinos, medicinos Qigong, penki elementas ir Tuina Masažas stiprinti ir atskirti savo TCM praktiką. DAOM programa siūlo pažangias mokymo pirmaujančių TCM specialistai, gydytojai ir pedagogai suteikti specialistams žinių ir įgūdžių toliau specializuotis savo TCM praktikos: Moterų sveikatos neuromuskulinė medicinos ir šeimos medicina.

Studijos Kinijoje, Taivanyje ir Korėjoje

Mūsų Study Abroad "programa yra viena iš geriausių būdų, kaip patirti autentišką patirtį TCM integruota modernia Vakarų medicina. Kelionės į Aziją išmokti TCM iš labai nusimanantys gydytojų ir mokytojų bei gauti didelę klinikinio rengimo ligoninėje, įskaitant uždirbti daktaro mūsų broliškas mokyklų Hangzhou, Tianjin ir Šenjangas, Kinija.

Tęstinis švietimas

Mūsų įsipareigojimas kompetencijos ugdymo tęsiasi ir po baigimo su mūsų tęstinio mokymo programas. Ieškinio ekspertų mokytojų ir dėstytojų kartu, mes siūlome platų aukštos kokybės kursus Išplėstinė tradicinės kinų medicinos ir pateikti sertifikavimo Azijos masažo ir kėbulo ir medicinos Qigong.

Finansinė pagalba Programos

Penki Filialai universitetas yra akredituotos įstaigos Aukštojo mokslo patvirtintą dalyvauti Federacinės finansinės pagalbos programas MTCM, "Mac" ir DAOM programas. Mūsų finansinės pagalbos programos gali padėti jums įvykdyti finansines išlaidas savo išsilavinimą, įskaitant tiek mokslą ir gyvenimo išlaidas.

Karjeros galimybės

Mūsų profesionalūs partnerystė su Stanfordo universiteto Visuotinio Cancer Center esant Alta Bates Summit medicinos centras, Kaiser-Permanente, Zhejiang Kinijos medicinos universiteto ir Tianjin University of tradicinės kinų medicinos Jums pasiūlyti išskirtinius švietimo ir karjeros galimybes visame pasaulyje. Karjera ir TCM srityje auga ir apima: steigimo privačią praktiką, prisijungti prie grupės praktiką, darbo integruotos medicinos centras ir darbo galimybės švietimo, leidybos, ar mokslinių tyrimų.

Nepriklausomai nuo jūsų karjeros pasirinkimo, mūsų karjeros plėtros departamentas ves ir remti jums siekti savo optimalų karjeros kelią, suteikti jums su verslo žinių, įgūdžių ir pasitikėjimo lygį, reikalingą tapti sėkminga Tradicinė kinų medicina specialistas.

Baigiu Sėkmės

Mūsų MTCM absolventai nuosekliai pasiekti aukščiausią artimųjų balai tiek Kalifornijos akupunktūra licencijavimo egzaminą ir nacionalinių sertifikavimo egzaminus. Po universiteto baigimo, galite būti kvalifikuotas stoti į mūsų daktarė ir doktorantūros programos, kreiptis dėl viršų apmokamas poziciją medicinos įstaigai arba sukurti sėkmingą TCM praktiką bet kurioje pasaulio vietoje.

Penki Filialai pasirodė nepaprastai atlikta absolventai, kurie lyderiai kiekvieną TCM aspektas: gydytojai, mokytojai, rašytojai, tarptautiniai lektoriai, konsultantai, ir mokslininkai. Prieiga prie šių absolventai siūlome Jums puikias tinklų galimybes profesinio tobulėjimo.

Tikimės, kad jums prisijungti prie mūsų penkis filialus universitete tikrai skiriamojo mokymosi patirtį ir atrasti karjeros kelią, tradicinė kinų medicina.

Penki Filialai

Penki Filialai universitetas savo pavadinimą kildina iš penkių šakų tradicinės kinų medicinos, kuri išlaikyti ir atkurti asmens harmoniją su gamta: Akupunktūra, herbology, Tuina Masažas, energetika ir kinų mitybos vaistą.

Akupunktūra

Akupunktūra naudoja labai plonas adatas reguliuoti Qi (Yang) ir kraujo (Yin), gautas vidaus organų, kurie srautas įprastomis priemonėmis ir papildomomis meridianų, kad žinoma visame organizme. Pasak TCM Teoriškai visi žmogaus fiziniai sutrikimai ar ligos yra susijusios su Qi ir kraujo sutrikimas. Įterpiant akupunktūros adatos teisingų kiekis, mes tonify Qi ir kraujo trūkumus ar pagyvinti savo stagnaciją, dėl to pagerėja psichinę ir fizinę sveikatą.

herbology

Herbology Ar paruošimas ir naudojimas augalų ir mineralų receptinius vaistus. Kinijos herbology randamas daugelyje formų, įskaitant miltelius, tabletes, arbatų ir kremai. Šie augalai sutrikimams gydyti ir ligų per vidaus ar išorės absorbciją. Nuo Kinijos žolės turi skirtingus skonius, savybės, prigimtis ir funkcijos, ir todėl jie patenka įvairiais kanalais, augalai įtakos Qi ir kraujo tekėjimą, taip pat organizmo pusiausvyrą Yin ir Yang.

Tuina Masažas

Tuina Masažas remiasi tradicinės kinų masažas naudoti gydyti traumas sausgyslių ir raumenų, ir organų sutrikimus. Tuina taikoma spaudimą kiekis, taip pat taikant specifinius judesius išilgai meridianų, reguliuoti ir suderinti Qi ir kraujo tekėjimą.

energetika

Energetika yra pratimai, kad išgydyti per ritminių kvėpavimas ir kūno judesiai. Energetika apima vidaus gydomųjų menų, pavyzdžiui, Penkiaženklis gyvūnų, kurią vykdo Hua TUO, meditacija, medicinos Qigong ir įvairių stilių Taijiquan, vidaus kovos menas praktikuojamas visame pasaulyje.

Kinijos Dietiniai Medicina

Kinijos Dietiniai Medicina yra labai veiksmingas būdas savęs gydymo nuosprendžiui Kinijoje per tūkstančius metų. Kaip ir visi žemės ūkio draugijų, Kinija supranta svarbų ryšį tarp maisto ir sveikatos. Taigi, TCM gydytojai paskirs energetiškai subalansuotą mitybą gydyti neužtikrinti į qi, kraujo ir organų funkcijų, naudojant energingą profilį maisto.

Tuo penkis filialus, mes manome, TCM švietimas suteikia didelį vaizdą apie žmogaus santykį su gamta-filosofinio vaizdu į visų didžiųjų žmogaus civilizacijos širdyje. Linkime įamžinti šį būdingą TCM išmintį.

Misija

Penki Filialai universitetas, aukštoji mokykla, tradicinės kinų medicinos, skirta šviesti studentus tapti išskirtines praktikus, dėstytojus ir mokslininkus.

Mūsų tikslas

Penki Filialai universitetas, skirti:

 • Teikti aukščiausio lygio profesinio mokymo tradicinės kinų medicinos ir integruotos medicinos JAV ir tarptautiniu mastu.
 • Parengti aukštos kvalifikacijos TCM klinikinius praktikus, dėstytojus ir mokslininkus.
 • Spartinti TCM praktika kaip nepriklausomas medicinos modalumo per klinikinėje praktikoje, švietimo ir mokslinių tyrimų.
 • Skatinti profesinį bendradarbiavimą tarp TCM praktikų, dėstytojų, pacientų ir kitų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų transformuoti sveikatos priežiūros pasaulėžiūrą; pripažinti TCM kaip reikšmingas komponentas pasaulio medicina.
 • Remti tarptautinį ir įvairų kultūrinį bendruomenės siūlydami mūsų programas trimis kalbomis ir suteikiant studentams galimybę studijuoti užsienyje.
 • Puoselėti profesinę aplinką fakulteto darbuotojams ir studentams, kurie skatina akademinę kompetenciją, taip pat asmeninį augimą ir vystymąsi.
 • Teikti išskirtinę TCM ir integruotos medicinos pacientų priežiūrą bendruomenei per penkis filialus universiteto sveikatos centruose.
 • Šviesti visuomenę apie reikšmingus privalumus TCM sveikatos tęstinių programų ir bendruomenės paskaitas.

Vizija ir vertybės

Per ateinančius 20 metų, penkis filialus universitetas vystysis į tarptautinį universitetų, mokymo aukšto lygio TCM išsilavinimą anglų, kinų ir korėjiečių ir siūlo TCM sveikatos priežiūros integruotos medicinos aplinką visoje JAV ir visame pasaulyje.

TCM filosofija views vaistą kaip labdaros atsakas į žmonių kančias. Mes apims šią filosofiją skatinant paramos ir humanistines akademinių ir sveikatos priežiūros aplinkoje. Mūsų fakulteto nariai bus išrinkti remiantis ne tik akademinės kompetencijos, bet ir aistra jie kilti mokant ir kuravimo studentai. Mūsų studentai bus pasirinkta akademinės kompetencijos, taip pat jų užuojautos ir įsipareigojimą tarnauti kitiems.

Keturi tendencijos turės įtakos mūsų viziją per ateinančius 20 metų: Daugėja pacientų toliau sieks aukštos kvalifikacijos TCM praktikams pirminės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams. TCM mokyklos toliau tobulinti savo programas, teikti aukštos kvalifikacijos TCM klinikinių praktikų, siekiant patenkinti šią didėjančią paklausą.

TCM universitetų Kinijoje ir medicinos ekspertų iš JAV ir toliau bendradarbiauti ir pasidalinti savo patirtimi TCM ir Vakarų medicinos, gyvybiškai svarbi dėl pažangios plėtros TCM doktorantūros programų ir mokslinių tyrimų.

Mokslininkai, mokslininkai ir medicinos įstaigos bus toliau tirti gilumą ir veiksmingumo TCM, todėl didesnio priėmimo kinų medicina ir medicinos srities specialistai ir medicinos mokyklose.

Didesnė paklausa integruotą sveikatos priežiūros vystysis kaip sveikatos priežiūros specialistai drauge spręsti gyventojų Full sveikatos poreikius ugdant vienas kitą apie savo darbą ir bendradarbiauja teikti veiksmingą gydymą, užkirsti kelią ligoms ir skatinti optimalų gerovės pacientams.

Vietos

Vietos
 • Santa Cruz

  200 7th Avenue Santa Cruz, CA 95062, , Santa Cruz

  • San Jose

   1885 Lundy Ave, Ste 108

   Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai