Keystone logo
Flacso Argentina

Flacso Argentina

Flacso Argentina

Įvadas

Lotynų Amerikos socialinių mokslų fakultetas (FLACSO) yra tarptautinė organizacija, kurią sudaro 18 valstybių narių ir kuri šiuo metu vykdo akademinę veiklą 13 Lotynų Amerikos ir Karibų jūros šalių.

FLACSO buvo įkurta 1957 m. Nuo tada ji įsitvirtino kaip tarptautinė Lotynų Amerikos ir Karibų jūros regiono organizacija, akademinė, savarankiška, skirta reklamuoti, mokyti, tirti ir bendradarbiauti socialinių mokslų srityje. FLACSO iš pradžių buvo sukurta tik Čilėje (1957-1974). Nuo 1974 m. Ji pradėjo geografinę plėtrą, kuri šiuo metu išreikšta septyniose būstinėse ir šešiose akademinėse programose.

FLACSO svariai prisidėjo prie socialinių mokslų plėtros Lotynų Amerikoje ir Karibuose. Per visą savo istoriją ji parengė apie 10 000 specialistų, profesorių ir akademikų.

Nuo pat įkūrimo ji buvo suvokiama kaip autonominė regioninė erdvė naujoms žinioms gaminti; kaip susitikimo vieta, dialogas ir bendradarbiavimas tarp akademinės bendruomenės ir viešosios politikos pasaulio ir kaip privilegijuota erdvė prisidėti prie integracijos ir vystymosi Lotynų Amerikoje ir Karibuose.

Vietos

Vietos
  • Balvanera

    Tucumán,1966 (C1026AAC, C1050, Balvanera

    Klausimai