Keystone logo
© Domus Academy
Florence Classical Arts Academy

Florence Classical Arts Academy

Florence Classical Arts Academy

Įvadas

2009 m. Įkurta Florencijoje , įkvėpusi mūsų Rusijos direktorius Molugovos Nadežda ir akademikų, akademija yra strategiškai įsikūrusi Italijos mieste Florencijoje; ideali vieta kur mokytis ir kurti meną ir gyventi gyvenimą, kuriame kiekvieną dieną akis patraukia istorinės itališko meno istorijos grožybės, kur gyventi ir patirti tikrąją " dolce vita ".

75975_75958_IMG_4482.jpg

Vieta yra gerai žinomas įkvėpimo šaltinis, kuris tikrai naudingas menininkui. Florencija siūlo turtingą ir skatinančią aplinką meno studijoms ir gyvenimui, puikią gyvenimo patirtį. Čia jūs tiesiogiai bendraujate su daugelio didžiųjų meistrų darbais - tarp jų Michelangelo , Leonardo da Vinci ir Botticelli , kurie visi pavadino šį miestą. Tarp daugelio meno galerijų ir muziejų yra pasaulyje žinomų „ Uffizi galerija “ ir „ Pitti rūmai “.

Miestas siūlo gyvaus ir saugaus naktinio gyvenimo ir visų dizainerių mados parduotuvių, daugybę barų ir restoranų. Mūsų akademija puikiai įsikūrusi maždaug 20 minučių pėsčiomis nuo centro , labai gerai aptarnaujamoje vietoje.

Mūsų mokymo metodas gimė prieš 300 metų, kai ją sukūrė rusų menininkai, kuriuos įkvėpė italų ir prancūzų meistrai iš renesanso ir vėlesnių laikotarpių . Į šį metodą prisidėjo įvairūs žinomi menininkai, tarp jų: Repinas , Surikovas , Serovas , Levitanas , Vasnetsovas ir Kuindzhi .

Mūsų Akademijos misija remiasi tokiomis nuostabiomis tradicijomis ir padeda mokiniams ištirti naujus būdus, kaip ir pirmieji " avangardo " menininkai savo laiku. Tai reiškia, kad išreikšti save naujais būdais giliai suprasdami metodus, įgytus taikant integruotą akademinį požiūrį.

Mūsų profesoriai yra aukštos kvalifikacijos menininkai, baigę aukščiausias Rusijos akademijas. Mes turime labai draugiška aplinką, kurioje studentai turi intensyviai dirbti, bet mūsų dėstytojai visada pasiruošę klausytis, vadovauti ir skatinti.

Dėl savo patirties jie gali padėti studentams išreikšti savo potencialą ir tapti profesionaliais menininkais, dirbančiais dailės , piešimo , anatomijos , kompozicijos , chromatografijos , perspektyvos ir meno istorijos temomis.

Vietos

  • Florence

    Via Giuseppe Galliano, 78, 50144, Florence

Klausimai