Keystone logo
University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

University of Luxembourg, Faculty of Humanities, Education and Social Sciences

Įvadas

Liuksemburgo universitetas: Humanitarinių, švietimo ir socialinių mokslų fakultetas

Liuksemburgo universitetas yra daugiakalbis Europos mokslinių tyrimų universitetas, kuriame studijuoja beveik 6200 studentų iš viso pasaulio. Mūsų universitetas yra moderni institucija, siūlanti unikalų tarptautinės kompetencijos ir nacionalinės svarbos derinį, teikianti žinias visuomenei ir verslui.

Fakultetas su asmeniniu prisilietimu

Humanitarinių, švietimo ir socialinių mokslų fakultetas, turintis unikalų daugiakalbių bakalauro ir magistro programų pasirinkimą, siūlo naujoviškas ir patrauklias perspektyvas naujos kartos akademikams ir specialistams. Studentai gauna naudos iš mažų klasių ir daugelis kursų yra dėstomi kaip seminarai. kurie suteikia mokiniams galimybę diskutuoti ir padeda jiems kuo geriau išnaudoti mokymosi patirtį. Tarptautiniams studentams nėra papildomų studijų mokesčių (registracijos mokestis magistrantams yra 200 eurų/semestras).

Daugiakalbis mokymas

Mūsų tarptautinis dėstytojas yra vienas iš pagrindinių mūsų turtų. Dauguma mūsų laipsnių yra dėstomi anglų ir (arba) prancūzų ir (arba) vokiečių kalbomis. Siūlomi nemokami kalbos kursai, o miestelio gyvenimas yra toks pat daugiakalbis ir daugiakultūris, kaip ir Liuksemburgo šalis. Studentai įgyja žinių apie skirtingas akademines kultūras ir įgyja laipsnį, suteikiantį jiems aiškių pranašumų darbo rinkoje.

Tarptautinė atmosfera

Liuksemburgo universitete skatinamas ir skatinamas studentų mobilumas ir kultūrinis atvirumas. Visi mūsų studentai turi bent vieną semestrą praleisti užsienyje viename iš mūsų partnerių universitetų Europoje, Šiaurės Amerikoje ar Azijoje.

Studijos Liuksemburge

Liuksemburgas, antra mažiausia Europos Sąjungos narė, yra tikrai daugiakultūrė ir daugiakalbė šalis, turinti 3 oficialias kalbas ir kurioje gyvena daugiau nei 170 tautybių. Liuksemburgo miestas gali pasigirti gyvybinga kultūros ir meno scena, įskaitant muziejus, teatrus ir muzikos vietas. Liuksemburgo miestas yra viena saugiausių pasaulio sostinių. Humanitarinių, švietimo ir socialinių mokslų fakultetas yra Belval, buvusioje plieno pramonės vietoje, vos keli kilometrai už Liuksemburgo miesto. Didžiulė svetainė sujungia akademinius tyrimus ir mokymą, darbą ir laisvalaikį, miesto gyvenimą ir kultūrą ir yra įdomi vieta dirbti, mokytis ir gyventi.

Reitingai

Liuksemburgo universitetas atsidūrė tarp 201–250 geriausių universitetų visame pasaulyje ir pirmajame pasaulyje pagal savo tarptautinę perspektyvą „Times Higher Education“ (THE) pasaulio universitetų reitinge 2020 m.

Vietos

  • Esch-sur-Alzette

    2, avenue de l'Université

    Klausimai