Keystone logo
Free International University of Moldova

Free International University of Moldova

Free International University of Moldova

Įvadas

Free International University of Moldova"}" />

Why ULIM
/ ©Free International University of Moldova

© Free International University of Moldova

Free International University of Moldova (ULIM) buvo įkurtas 1992 m. Vyriausybės sprendimu ir yra akredituotas Moldovos Respublikos Nacionalinės akademinio vertinimo ir akreditavimo tarybos. Remiantis „ne pelno“ principu, ULIM veikia pagal Konstituciją ir įstatymus, kurie reglamentuoja Moldovos Respublikos aukštojo mokslo sistemą.

Jos bendruomenę sudaro apie 6000 studentų ir daugiau kaip 300 akademinių darbuotojų. Tai išsamus universitetas, apimantis 7 fakultetus su atitinkamais padaliniais.

Fakultetai (Teisė; Ekonomikos mokslai; Socialiniai ir švietimo mokslai; Laiškai; Biomedicina ir ekologija; Tarptautiniai santykiai, Ekonomikos mokslai ir Žurnalistika; Informatika, inžinerija ir dizainas), veikiantys ULIM sistemoje, siūlo nacionališkai akredituotas studijų programas bakalauro, magistro studijose. ir doktorantūros.

Free International University of Moldova suteikia studentams galimybę derinti teorines ir praktines žinias daugiadalykėje ir tarpdisciplininėje aplinkoje, paruošiant juos patekti į globalizuotą darbo rinką. Kadangi daugiau nei 30% studentų yra tarptautiniai, universitetas intensyviai dalyvauja tarptautiškumo procesuose. Mūsų fakultetai siūlo 76 studijų programas keturiomis kalbomis (rumunų, rusų, anglų ir prancūzų) bakalauro, magistro ir doktorantūros lygmenyse.

ULIM tikrai gerina savo švietimo standartus, savo mokslinius tyrimus ir inovacinius modulius; Čia įsikūrę įvairūs užsienio kultūros ir kalbų centrai (Konfucijaus institutas, Korėjos Se Jong, Prancūzų centras CRU, Britų centras, Cervantes ispanų centras), taigi, nustatant prioritetus, siekiant išplėsti mūsų tarptautinį akiratį ir suteikti kompetenciją pagrindinėse disciplinose. Daug dėmesio skiriant mokymo programų Free International University of Moldova vis labiau orientuojasi į absolventų įsisavinimo globalizuotoje darbo rinkoje galimybes.

Free International University of Moldova tapo svarbiu veikėju tarptautiniu lygiu, jam kilo pasaulinė konkurencija ir jis turėjo susidurti su šia konkurencija. ULIM turi didelę iniciatyvą organizuotai išbandyti stojimą į tarptautinius elitinius universitetus, aktyviai dalyvaudama tarptautiniuose reitinguose. Tai yra įmanomas tikslas, apimantis visos akademinės bendruomenės pastangas, tačiau kuris atitinka universiteto dydį, siekius ir kokybę. Reitingai, kuriuose Free International University of Moldova yra matomi tarptautiniu mastu, yra „U-Multirank“, „Times Higher Education Ranking“, UI „GreenMetric“ pasaulio universitetų reitingas, universitetų tinklo reitingas (Webometrics), „uniRank“ universitetų reitingas (uniRank).

Kaip aiškiai parodė naujausias „World University Ranking“ leidimas („U-Multirank 2020“), Free International University of Moldova yra stipriausias pagal tarptautinę orientaciją. Bendras jos rodiklis rodo aukščiausius įvairių rodiklių rezultatus, su 5 „A“ (labai gerais) balais pagal šias dimensijas: užsienio kalbų bakalauro ir magistro programos, mobilumas, stažuotės, tarptautinės partnerystės ir tarptautinis akademinis personalas.

ULIM prisijungė prie didžiausių universitetų tinklų, tokių kaip Europos universitetų asociacija (EUA), Tarptautinė universitetų asociacija (IAU), taip pat prie daugelio kitų tarptautinių organizacijų ir asociacijų („Agence Universitaire de la Francophonie“, Europos teisės fakultetų asociacija, Visuotinis inovacijų tinklas, „Magna“). „Charta Universitatum“, .etc).

Be to, kasmet Free International University of Moldova įgyvendina daugiau kaip 30 projektų, iš kurių vienas yra stiprus tarptautinis aspektas. Skatindamas daugiadalykį ir tarpdalykinį požiūrį į aukštąjį mokslą ir mokslinius tyrimus, akcentuojant tarptautiškumą, ULIM turi daugiau nei 100 dvišalių susitarimų, skatinančių mainus pagal „Erasmus +“ programą, ir kitus dvišalius susitarimus su aukštojo mokslo institucijomis visame pasaulyje.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - studentų miestelis yra miesto širdyje ir pats savaime yra atrakcija, turinti daugybę laisvalaikio ir gyvenimo galimybių.

Mūsų įstaiga teikia aukštos kokybės studentų paslaugas ir priemones (universiteto viešbutį, modernią gyvenamąją salę, valgyklas, kavines, klubus, laisvalaikio ir sporto įstaigas, biblioteką, kompiuterių / žiniasklaidos laboratorijas, teismų kliniką ir kt.).

Vietos

  • Chisinau

    Strada Vlaicu Pârcălab,52, , Chisinau

    Klausimai