Keystone logo
Free University Of Tbilisi

Free University Of Tbilisi

Free University Of Tbilisi

Įvadas

Laisvasis universitetas yra vienas iš lyderių švietimo srityje Gruzijoje. Universitetas išsiskiria aukšta švietimo kokybe, modernia mokymosi aplinka ir aukštu absolventų užimtumo lygiu. Free University Of Tbilisi yra nevalstybinė aukštojo mokslo įstaiga, įkurta pelno nesiekiančios labdaros organizacijos „Žinių fondas“.

Universitete veikia 8 mokyklos ir 16 programų. Be to, Free University Of Tbilisi yra 6 tyrimų institutai ir centrai, taip pat daugybė atviro priėmimo ne laipsnio programų.

Laisvasis universitetas pagal reitingų vidurkį nuolat užima pirmąją vietą. Free University Of Tbilisi yra aukštojo mokslo įstaiga, orientuota į studentus ir jų sėkmę; tai aukščiausios reputacijos institucija ir yra Gruzijos aukštojo mokslo lyderė.

Visuose trijuose aukštojo mokslo lygmenyse Laisvojo universiteto programos remiasi liberalaus švietimo principais, lavina kūrybinį ir kritinį mąstymą bei praktinius studentų įgūdžius.

Laisvojo universiteto misija bakalauro, magistro ir doktorantūros lygmenyse yra sukurti geriausią mokymosi, mokymo ir mokslinių tyrimų aplinką Gruzijoje ir padaryti šią aplinką prieinamą išskirtiniams jauniems žmonėms; leisti studentams ugdyti savo vertybes, pagrįstas laisvu ir kritišku mąstymu, gebėti orientuotis ir prisitaikyti prie skirtingų aplinkų, priimti svarbius sprendimus, taip pat kūrybiškai spręsti iššūkius, kuriuos siūlo šiuolaikinis ir greitai besikeičiantis pasaulis; teikti mokymą ir mokymąsi gruzinų kalba, siekiant palengvinti gruzinų kalbos, kaip mokslinės ir komunikacinės kalbos, plėtrą; būti sutelktas į studentų interesus ir jų sėkmę ateityje.

Vietos

Vietos
  • Tbilisi

    დავით აღმაშენებლის ხეივანი,#240, 0159, Tbilisi

    Klausimai