Keystone logo
© Carrianna Field
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Įvadas

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) yra skirta nuotolinės prekybos ir buvimas išsilavinimą.

Fundación Universitaria Iberoamericana (Lotynų Amerikos universitetas fondas - FUNIBER) naudoja kaip savo sistemą du pasaulius universitete ir mokymus.


FUNIBER tikslas yra transliuoti ir dalintis ispanų žinias su Lotynų Amerikos žmonės. Nuo pat savo įkūrimo 1997 metais Barselonoje, Ispanijoje, FUNIBER išaugo nuolat tapti akademinės ir profesinės tinklas visoje dvidešimt penkių šalių.

FUNIBER yra mokslo ir tyrimo universitetas institucija, kuri suriša profesinius universitetų ir pasiūlyti bendrą išsilavinimą, kuris gerbia vietos tapatybes. FUNIBER Trys pagrindinės operatyviniai ašys yra:

- Skatinti tarpusavio universitetų programos (programos tarp universitetų) kūrimą. FUNIBER skatina programas, kurios suteikia prieigą prie dvigubai pavadinimu akademinių laipsnių. Tyrimai yra, magistro, tačiau yra po studijų programas integruoti tarp jų. Viena vertus, diplomai, Specializacijos ir pratęsimas Kursai, be kita ko, kad yra trumpiau. Kita vertus, ekvivalentas pagrindu tyrimuose daktaro laipsnį.


- Remti vystymąsi ir veiklą tarptautinio bendradarbiavimo projektus. FUNIBER skatina bendradarbiavimą ir ekonominę plėtrą, kuri yra, kodėl ji dirba mokymo srityje ir dalyvauja bendradarbiavimo ir plėtros veiklą su institucijomis, kurie dirba projektų plėtros ir / arba tarptautinio bendradarbiavimo diapazone.


- Sprendimai užsakymą pagamintas švietimo ir žinių valdymo įmonėms ir institucijoms. Viena vertus, FUNIBER kuria ir dirba su įmonių, korporacijų ir verslo grupes konsultacinį vaidmenį, orientuota į pagaminti pagal užsakymą švietimo programų karta. Kita vertus, FUNIBER teikia konsultacijas žinių valdymo procesus, prisidėti naujoves ir sprendimus, kad eiti nuo strateginio žinių valdymo modelių sistemas, remiantis TIC žinių korporaciniai Portalai.

Auganti ir pasaulio buvimas FUNIBER yra dėl mokymo modelį, kuris skatina bendradarbiavimą ir bendradarbiavimą tarp tautų praturtinti žmonių išsidėstymą. Šis modelis yra daugiau nei aštuonerių metų patirtį rezultatas FUNIBER mokymo absolventas Atstumas pusiau lankyti ir ne lankyti virtualias tarptautinius projektus, bendradarbiavimo ir formavimas su įmonėje. Tai garantuoja modelį, kuris tiekti veiksmingų rezultatų, susijusių su mokymo investicijų prielaida palyginti į žinių formavimo ir asmeninio ir organizacinio mokymosi mainais. Visa tai dėl to, FUNIBER anketa švietėjiška modelis garantuoja aukštos kokybės pasaulinį išsidėstymą.

Vietos

  • Barcelona

    FUNIBER Barcelona Paseo García Faria 29 , 08005, Barcelona

    Klausimai