Keystone logo
Future University in Egypt

Future University in Egypt

Future University in Egypt

Įvadas

Ateities universitetas Egipte yra viena iš perspektyviausių privačių universitetų Egipte. FUE miesteliu yra patogiai įsikūręs New Cairo širdį. Per meistriškumo mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų, Ateities universitetas siekia suteikti visapusišką, aukštos kokybės išsilavinimą, kuris rengia mūsų absolventai bus ateities lyderiai. Campus suteikia kūrybišką, puoselėjantys aplinką, kurioje studentai gali realizuoti savo potencialą, o mokytis iš talentingų, aukštos kvalifikacijos dėstytojų. Ateities Universitetas siūlo turtingą ir turiningą ugdymo patirtį.

ATEITIES universiteto šešių fakultetų

Būsimo universiteto šeši fakultetai yra visiškai akredituota Aukščiausiosios Tarybos universitetų Fakultetas yra kur studentai vykdo savo pagrindinę studijų sritis. Jie patirsite mokymo sesijas (paskaitos), laboratorijų ir vadovėliai. FUE miesteliu šiuo metu susideda iš šių šešių fakultetų. Visi fakultetai yra visiškai akredituota Aukščiausiosios Tarybos universitetuose.

 • Fakulteto Burnos ir dantų medicinos
 • Fakulteto farmacijos mokslų ir farmacijos pramonei
 • Fakulteto inžinerijos ir technologijos
 • Ekonomikos fakultetas ir politikos mokslų
 • Fakultetas Prekybos ir verslo administravimo
 • Fakultetas Kompiuterių ir informacijos technologijos

Kiekvienas fakultetas yra nepriklausoma institucija, turinti savo turtą ir įrangą. Fakultetų atsakingi už pasirinkdami studentams pagal universitetų nuostatus. Laipsniai yra apdovanojami universitete.

ATEITIS UNIVERSITETAS PERSONALO

Kartu užtikrinant mūsų įrenginiai yra geriausias Egipte, Ateities universitetas vadovybė žino, kad žmonės yra raktas į akademinės kompetencijos. Tai mūsų darbuotojai, kurie tikrai sukurti gyvą intelektinės bendruomenė mūsų studentams. Tai kodėl FUE siekia iš įvairių, aukštos kvalifikacijos ir skirta dėstytojų ir kitų darbuotojų iš viso pasaulio. Mes turime tiek vietinių ir tarptautinių darbuotojų; daugelis iš jų baigė magistrantūros studijas užsienyje ir atsineša platų požiūrį į savo srities specialistai.

Mūsų misija

Ateities universitetas Egipte (FUE) yra švietimo institutas įsipareigojo skirtumą, inovacijų ir kokybės standartus. Degalų prioritetas yra likti neatsilikti nuo nacionalinių, regioninių ir tarptautinių pokyčių, vykstančių į tarpusavyje susijusių sričių švietimo, mokslinių tyrimų ir bendruomenės vystymosi, o konsoliduoti vertybes ir profesinę etiką.

Mūsų vizija

Ateities universitetas Egipte (FUE) siekia pažengęs, visame pasaulyje reitingą tarp universitetų ir tapti pavyzdžiu kitiems sekti.

Pristatome FUE

Graduate Management Admission Test arba Misija Future universiteto Egipte (FUE) patvirtina įsipareigojimą "atmosferą, kuri vertina intelektinės smalsumas ir žinių siekimas išsaugant akademinę laisvę ir vientisumą". FUE todėl įsipareigojusi sukurti aplinką, kurioje laisvė tyrimo įvyksta dėl įtrauktį ir mandagumo klimato. Svarbiausia šio įsipareigojimo yra kiekvieno universiteto bendruomenės narys gydant sąžiningai ir su pagarba principas. Skatinti tokį elgesį, FUE draudžia diskriminaciją, nepagarbą ir priekabiavimą ir suteikia lygias galimybes visiems bendruomenės nariams, nepriklausomai nuo jų rasės, odos spalvos, religijos, etninės kilmės, proseneliai, sveikatos būklę, šeiminę padėtį, lytį ar amžių. Kai veiksmai yra nustatyta, kad pažeisti šį standartą, universitetas imsis skubių veiksmų siekiant nutraukti neleistiną elgesį, išvengti jo pasikartojimo, teikti korekcinių mokymus ir, jei reikia, drausmę atsakingi asmenys.

Vietos

 • Cairo

  Al Tagamoa El Khames , Main Center of Town , End of 90th street , 11835, Cairo

  Klausimai