Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Gannon University

Gannon University

Gannon University

Įvadas

Gannonas yra katalikų vyskupijos universitetas, skirtas mokymo, stipendijų ir paslaugų meistriškumui. Mūsų fakultetas ir darbuotojai rengia studentus būti pasaulio piliečiais per programas, pagrįstas laisvaisiais menais ir mokslais bei profesinėmis specializacijomis. Įkvėpti katalikų intelektinės tradicijos, mes siūlome išsamią, į vertybes orientuotą mokymosi patirtį, kuri pabrėžia tikėjimą, lyderystę, įtrauktį ir socialinę atsakomybę.

Puiki Gannono vieta

Esame ketvirtame pagal dydį Pensilvanijos mieste ir viename judriausių Didžiųjų ežerų uostų. Gannono miesto miestelis, Erio miesto centre, yra už dviejų valandų kelio automobiliu nuo Klivlando, Bufalo ir Pitsburgo. Mūsų unikali vieta ir patogumai sukuria ypatingą atmosferą, palankią mokymuisi, stipendijoms, tyrimams, paslaugoms ir asmeniniam augimui.

Gannono patirtis

Paklauskite studentų, kada jiems buvo smagiausia „Gannon“, ir gausite įvairius atsakymus: susiraskite naujų draugų savo FYT grupėje, pabendrausite „The Commuter Corner“, giliai kalbėsitės savo gyvenamojoje salėje ar eisite į renginius. klube „The Riteris“. Kiekvienas turi skirtingą atsakymą. Taip yra todėl, kad „Gannon“ siūlo įvairią veiklą ir organizacijas, atitinkančias visus interesus.

Mes pripažįstame, kad kiekvienas studentas yra unikalus individas, turintis skirtingus interesus, stipriąsias puses ir svajones. Mūsų tikslas yra padėti studentams sukurti priklausomybės jausmą miestelyje, suteikiant jiems įvairias galimybes rasti savo tinkamumą.

Mūsų svetinga, draugiška aplinka yra puiki vieta dalyvauti miestelio renginiuose, prisijungti prie vienos iš mūsų 100+ organizacijų ir išbandyti kažką naujo.

Mūsų studentų valdoma veiklos programavimo taryba organizuoja linksmus renginius, įskaitant pranešėjus, koncertus ir išvykas. Mūsų poilsio ir sveikatingumo centras siūlo grupinius kūno rengybos užsiėmimus, intramuralus ir sporto klubus. Daugiau apie save ir savo vietą pasaulyje galite sužinoti per mūsų miestelio ministerijos biurą ir socialinių rūpesčių centrą. Taip pat yra daugybė būdų, kaip keliauti per studijas užsienyje, dėstytojų vedamas keliones, alternatyvių pertraukų tarnybines keliones ir mūsų kelionių programą. Mūsų lyderystės plėtros ir įsitraukimo į miestelį biuras siūlo vystymosi programas, kurios padeda studentams geriau suprasti save ir savo lyderystės potencialą, siekiant pagerinti aplinkinį pasaulį.

Nesvarbu, su kuo pasirinksite užsiimti, „Gannon“ šeimoje rasite savo vietą.

Universiteto ypatybės

Gannono Erie, Pensilvanijos miestelis yra pagrindinis daugelio įmonių ir organizacijų, kurios suteikia studentams praktinio mokymosi galimybes. Šis miesto miestelis miesto centro širdyje yra pėsčiomis nuo restoranų, parduotuvių, pramogų ir Erie ežero paplūdimių, esančių netoliese, ir yra vos per dvi valandas kelio automobiliu nuo Klivlando, Bafalo ir Pitsburgo.

Maždaug 20 000 studentų 20 mylių spinduliu Erie, Pensilvanija yra koledžo miestas. Visai šalia Ganono miestelio miesto centre rasite stažuotės galimybių ir bendradarbiavimo su vyriausybinėmis agentūromis, vietinėmis įmonėmis ir ligoninėmis. Kai baigsis mokyklos diena, jūs taip pat smagiai praleisite laiką. Naršykite muziejus, galerijas, teatrus ir restoranus pačiame miesto centre, vos už kelių žingsnių nuo Ganono ir septynių mylių iki Erie ežero paplūdimių.

    Vietos

    • Erie

      Erie Campus 109 University Square Erie, PA 16541, , Erie

      Klausimai