Keystone logo
© GBS Malta
Global Banking School, Malta

Global Banking School, Malta

Global Banking School, Malta

Įvadas

GBS Malta specializuojasi ugdant magistro ir bakalauro lygius, daugiausia dėmesio skiriant profesinės karjeros plėtrai. Kaip institucija, turinti daug magistrantūros studentų iš viso pasaulio, didžiuojamės, kad turime įvairią studentų grupę, kuri siekia paspartinti savo karjeros trajektorijas.

Studentai Maltoje yra vienoje saugiausių Europos šalių. Tarptautinis oro uostas jungia Maltą su visais pagrindiniais žemyno miestais ir Persijos įlankos regionu. Atvykę studentai įvertins mūsų svetingos Viduržemio jūros salos įvairovę, kurioje gausu įvairiausių dalykų ir gražaus oro ištisus metus.

Mūsų studentai baigia kryptingą akademinį, asmeninį ir profesinį tobulėjimą. Jie bus pasirengę tęsti savo būsimą karjerą, turėdami visame pasaulyje pripažintas britų kvalifikacijas, kurias patvirtino MFHEA valdyba.

Universiteto ypatybės

Studijuoti su GBS

GBS Malta yra pačioje Sent Džulianso širdyje, kur viskas, ko jums reikia, yra po ranka. Visose klasėse įrengtos naujausios mokymo ir mokymosi technologijos, yra skirtos erdvės studijoms, tyrimams ir bendravimui. Iš mūsų stogo terasos atsiveria vaizdas į apylinkes ir tai puiki vieta susitikti su kolegomis studentais.

Patyrę lektoriai, visi savo srities žinovai, pasirūpins, kad jūsų užsiėmimai būtų patrauklūs ir įkvepiantys.

Studentų palaikymo komanda yra pasiruošusi padėti jums su bet kokia akademine ar socialine pagalba, kurios jums gali prireikti. Komanda yra gerai pasirengusi padėti jums atlikti vizos formalumus nuo pat priėmimo proceso iki prisijungimo.

GBS Malta miestelis

Šalia miestelio yra kavinių, kavinių ir vietinių parduotuvių, o Maltos centre yra viskas, ką gali pasiūlyti – vos 10 minučių nuo Sliemos, 30 minučių nuo Valetos ir penkios minutės pėsčiomis nuo nedidelio smėlio paplūdimio.

 • klasės su pažangiausiomis technologijomis
 • kompiuterių laboratorija studijoms ir internetiniams tyrimams
 • studentų biblioteka ir tam skirta rami studijų erdvė
 • nemokamas belaidis internetas visiems studentams
 • terasa ant stogo bendravimui

  Reikalavimai vizoms

  Jei planuojate studijuoti Maltoje, yra didelė tikimybė, kad jums reikės studento vizos.
  Po 4–5 savaičių Maltoje turėsite kreiptis dėl e. leidimo gyventi, kuris leis jums likti Maltoje visą studijų laiką. Įsigiję leidimą gyventi, galėsite gyventi, mokytis ir dirbti ne visą darbo dieną per GBS Malta kursą.

  Maltos studentų viza

  Mūsų speciali vizų palaikymo komanda suteiks jums specialistų pagalbą visais vizų išdavimo proceso etapais.
  Galime padėti išsiaiškinti bet kokius galimus vizų reikalavimus, kurie jums gali tekti, kad suprastumėte procesą. Taip pat gali tekti į Maltą atsinešti tam tikrų originalių dokumentų, kad užbaigtumėte vizos išdavimo procesą.
  Yra keletas svarbių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti kreipiantis dėl studento vizos, o toliau pateikta informacija parodys kai kuriuos pagrindinius dalykus, kuriuos turite žinoti.

  Kam reikalinga viza norint studijuoti Maltoje?

  Jei nesate iš Šveicarijos ar ES/EEE šalies, norint studijuoti Maltoje jums reikės studento vizos. Jei planuojate studijuoti GBS Malta , tuomet studijuosite dieninio bakalauro arba magistro studijų programą. Šie dieniniai kursai truks ilgiau nei tris mėnesius, todėl jums reikės e. leidimo gyventi, jei esate ne ES / EEE / Šveicarijos pilietis.

  Kaip kreiptis dėl vizos?

  GBS Malta norime užtikrinti, kad visi mūsų studentai turėtų teigiamą vizų prašymo patirtį.
  Šiame puslapyje rasite informacijos, kurios jums reikia, kad prašymo išduoti vizą procesas būtų lengviau suprantamas, o tai suteiks jums geresnį supratimą apie prašymo išduoti vizą reikalavimus.
  Čia nurodyti reikalavimai gali keistis dėl Maltos vyriausybės vidaus politikos pokyčių, užsienio politikos pokyčių ir kitų veiksnių. Rekomenduojame susipažinti su naujausia informacija apie vizas susisiekę su artimiausia Maltos ambasada arba Vyriausiąja komisija savo gimtojoje šalyje. Vadovaudamiesi šiuo patarimu užtikrinsite, kad gausite naujausią informaciją, reikalingą jūsų prašymui išduoti vizą.

  Studento viza ir elektroninis leidimas gyventi

  Viza yra oficialus leidimas, kuris laikinai leidžia asmenims keliauti į užsienio šalį, todėl reikia pasitikslinti, ar norint keliauti į Maltą reikia kreiptis dėl vizos.
  Kita vertus, e. leidimas gyventi yra dokumentas, kurio jums reikės, kad galėtumėte likti Maltoje studijų metu. Atvykę ir užsiregistravę studentai turėtų kreiptis dėl e. leidimo gyventi. Šis leidimas taip pat bus naudojamas kaip asmens tapatybės kortelė ir leis keliauti Šengeno erdvėje kartu su galiojančiu pasu.
  Nors norint patekti į Maltą jums gali neprireikti vizos, dauguma studentų vis tiek turi pateikti prašymą išduoti leidimą gyventi, todėl geriausia susipažinti su informacija prieš atvykstant į Maltą.

  Kokių dokumentų reikia norint gauti Maltos studento vizą?

  Čia yra įprastų dokumentų, kuriuos galite paprašyti pateikti, sąrašas:

  • Prašymo išduoti vizą forma
  • Naujausia paso nuotrauka
  • Galiojantis pasas/kelionės dokumentas
  • Kelionės medicininis draudimas
  • Patvirtintas kelionės maršrutas
  • Pakankamų lėšų studijoms ir pragyvenimo išlaidoms padengti įrodymas
  • Originalus priėmimo laiškas iš GBS HE Malta
  • Banko išrašai (paskutiniai 3 mėnesiai nuo prašymo išduoti vizą pateikimo dienos)
  • Banko kortelės, kurią galima naudoti tarptautiniu mastu, kopija
  • Gyvenamojo būsto įrodymas
  • Sumokėtų kursų mokesčių įrodymas (50% užstatas arba pilnas)
  • Dabartinio paso originalas
  • Pakankamo kalbos mokėjimo įrodymas
  • Kursų tvarkaraštis (pateikia GBS Malta komanda)
  • GDPR forma (pateikiama GBS Malta komandos)

  Stipendijos ir finansavimas

  Aiškus požiūris į savo, kaip studento, finansus turi didelę reikšmę jūsų studijų rezultatams. Turite suprasti, kaip valdyti savo studijų ir pragyvenimo išlaidas, kad studentas patirtų nereikalingą įtampą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į studijas. Žemiau pateikta informacija padės suprasti galimybes, kurios gali patenkinti jūsų studentų finansinius poreikius ir asmenines aplinkybes.

  Stipendijos

  Maltos vyriausybė teikia stipendijas vietiniams ir tarptautiniams studentams. Šios stipendijos teikiamos per Švietimo ir užimtumo ministeriją, padengiančios mokesčius už mokslą ir kitas su studentų finansavimu susijusias išlaidas. Galimos stipendijos yra Maltos vyriausybės stipendijų schema, Sandraugos stipendija ir Erasmus+ programa.

  Studentų paskolos

  Maltos plėtros bankas teikia studentų finansinę pagalbą reikalavimus atitinkantiems studentams, norintiems įgyti aukštąjį išsilavinimą Maltoje. Paskolos padengia mokesčius už mokslą, pragyvenimo išlaidas ir kitas susijusias išlaidas. Studentai, baigę studijas, privalo grąžinti paskolą.

  Darbas ir studijos

  GBS Malta gali padėti jums rasti darbo galimybių, kurios padėtų įgyti jūsų profesinės patirties lygį ir pridėti vertės jūsų gyvenimo aprašymui ateityje. Užsienio studentams leidžiama dirbti ne visą darbo dieną iki 20 valandų per savaitę akademinio semestro metu ir pilnu etatu per atostogas. Prieš pradėdami dirbti, turėtumėte susipažinti su darbo leidimų taisyklėmis.

  Darbdavio rėmimas

  Yra atvejų, kai darbdaviai remia savo darbuotojus toliau mokydami. Tai reiškia, kad darbdavys padengs kai kuriuos arba visus studentų finansavimo mokesčius ir susijusias išlaidas magistrantūros studijoms.

  Kvalifikacijos gavimo schema (GQS)

  GQS programa siūlo studentams finansines paskatas įgyti magistro laipsnį. Ši schema apima 70 % kursų mokesčių, iki 10 000 EUR vienam studentui, lankančiame akredituotus kursus patvirtintose institucijose. Turite būti ne jaunesni kaip 16 metų ir turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę ir būti Maltos gyventoju mažiausiai 2 metus, kad galėtumėte dalyvauti.

  Savarankiškas finansavimas

  Jei svarstote galimybę savarankiškai finansuoti savo studentų finansinius poreikius privačiai, greičiausiai turėsite turėti santaupų. Tai nėra įprastas pasirinkimas net antrosios pakopos studijų pakopos studentams, tačiau GBS Malta gali padėti jums asmeniškai patarti ir padėti, kaip valdyti savo studijas iš savo finansavimo.

  Tėvų parama

  Daugeliui mūsų tarptautinių studentų studijų metu padeda finansinė tėvų, draugų ar kitų giminaičių pagalba. Ši parama gali būti skirtumas tarp gebėjimo valdyti studentų finansinius įsipareigojimus, be neįkainojamos paramos gyvenime ne klasėje.

  Vietos

  • Saint Julian's

   GBS Malta, M. Mangion, West Block Level 5/6 San Ġiljan, STJ 3180, Maltac, STJ 3180, Saint Julian's

  • Saint Julian's

   GBS Malta, M. Mangion, West Block Level 5/6 San Ġiljan, STJ 3180, Maltac, STJ 3180, Saint Julian's

   Klausimai