Keystone logo
GEA College

GEA College

GEA College

Įvadas

GEA kolegija yra modernus švietimo centras ir verslo kompetencijos vadovas.

GEA kolegija buvo verslo mokymosi sinonimas, daugiausia dėmesio skiriant verslumui ir valdymui nuo pat jo įkūrimo 1990 m.. Mūsų studijų programos yra skirtos siekti pasaulinių tendencijų, tarptautinių standartų švietimo ir mokymo srityje, daugiausia dėl žinių ir įgūdžių poreikio , kuriuos darbuotojai ir verslininkai valdo rinkoje, ir didėjantis verslo procesų sudėtingumas.

Misija

Mūsų misija yra verslininkams suteikti naujų verslumo žinių ir įgūdžių verslo srityje, kad jie galėtų būti vienas žingsnis į priekį prieš savo konkurentus ir taip sėkmingai dirbti šiuolaikinėje rinkos ekonomikoje. Mes tiriame ir kuria naujas žinias, perduoda turimas žinias ir teikia išsilavinimą bei mokymą ambicingiems žmonėms.

Vizija

GEA kolegija siekia tapti geriausia švietimo ir mokymo įstaiga dinamiškiems verslininkams Vidurio ir Rytų Europoje. Ateityje ji taps centru, kuriame bus sukurti puikūs verslo švietimo ir bendradarbiavimo projektai. Daugiausia dėmesio bus skiriama novatoriškoms verslo programoms. GEA kolegija turi tapti prestižine įmone, kuri visais atžvilgiais žinoma dėl savo verslumo. Inovacijos ir verslo pragmatika yra pagrindinės sistemos vertybės.

Strateginės vertybės

GEA kolegijos tikslas - per keletą ateinančių metų tapti geriausiu šios Europos dalies nare.

 • Mes parengsime ir pristatysime atpažįstamą ir prestižinę verslumo ugdymo programą
 • Sukursime veiklos sistemą, kuri bus susieta su vystymosi ir tyrimų sritimis
 • Mes strategiškai susisieksime su regiono pirmaujančių ekonominių veiklų atstovais
 • Mes suvienysime tarptautiniu mastu atpažįstamus specialistus, kurie bus pagrindinis GEA kolegijos veiklos ir veiklos vystymo variklis
 • Mes išlaikysime tarptautinės organizacijos ir GEA kolegijos organizacijos sistemą
 • Mes palaikysime regioninį strategiškai susijusių švietimo įstaigų tinklą.

Vietos

 • Ljubljana

  Dunajska 156, 1000, Ljubljana

Programos

  Įstaiga taip pat siūlo:

  Klausimai