Keystone logo
Georgetown University School of Continuing Studies

Georgetown University School of Continuing Studies

Georgetown University School of Continuing Studies

Įvadas

Apie

Džordžtauno universiteto tęstinių studijų mokykla (SCS) siūlo aukštąjį išsilavinimą profesinių ir laisvųjų studijų programoje, daugiau nei 30 profesinių sertifikatų programų, individualių ir verslo mokymų bei švietimo, vasaros mokyklos ir specialiųjų programų bei vienintelio universiteto neakivaizdinės bakalauro programos.

Sukurdami patyrusius mokslininkus ir praktikus su novatorišku edukaciniu programavimu, SCS rengia jums įgūdžius, reikalingus sėkmei šiuolaikinėje besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Būdamas SCS studentas, jūs prisijungsite prie bendradarbiavimo ir įvairios akademinės bendruomenės, susidedančios iš:

 • Beveik 300 karinių studentų
 • 45 proc. Spalvos moterys ir vyrai
 • Studentai iš daugiau nei 45 pramonės šakų
 • Daugiau nei 300 tarptautinių studentų, atstovaujančių 75 tautoms
 • Studentai nuo 20 iki 88 metų amžiaus

SCS misija

Misija: siekti pasaulinio lygio, į vertybes orientuoto išsilavinimo įvairioms bendruomenėms ir individams visoje akademinėje ir profesinėje karjeroje; pagerinti įsidarbinimo galimybes ir plėtoti darbo jėgą; ir prisidėti prie pilietinės, gerai informuotos ir visame pasaulyje žinios visuomenės kūrimo.

Vizija: pertvarkyti skirtingų mokymosi visą gyvenimą besimokančiųjų gyvenimus ir karjerą, suteikiant jiems prieigą prie užsiimančio ir individualizuoto liberalaus ir profesinio išsilavinimo visiems.

Mūsų universitetas

Naršyti DC

Tęstinių studijų mokykla įsikūrusi tautos sostinės širdyje. Viduje klasėje jūs išmoksite iš pramonės lyderių, bendradarbiausite su garsiais mokslo darbuotojais ir bendradarbiausite su bendraamžiais iš visos šalies ir visame pasaulyje. Aplink kampą rasite muziejus, paminklus, restoranus ir kultūrines pramogas.

Mokykis be apribojimų

Mūsų state-of-the-art centrinėje miesto DC kampelyje yra daugiau nei 95 000 kvadratinių pėdų klasėje, biure ir susitikimų erdvėje su integruotomis technologijomis. Įrenginiai yra 30 klasių, 14 grupinių studijų kambarių, 125 žmonių auditorija, skaitmeninės žiniasklaidos laboratorija ir transliuotojų studija, tarppartinė koplyčia, biblioteka, kavinė ir kelios poilsio erdvės.

Susisiekite su pramone

Svarbiausia SCS strateginės vizijos sudedamoji dalis yra stiprus partnerystės ryšys su vietinės bendruomenės pramonės ekspertais ir organizacijomis. Mūsų centro kaimynystėje gyvena šimtai įmonių ir organizacijų, atstovaujančių įvairioms pramonės šakoms ir sektoriams, įskaitant viešųjų ryšių įmones; žurnalistika, ryšiai ir žiniasklaidos organizacijos; sporto pramonės įmonės; žmogiškųjų išteklių agentūros; vyriausybinės agentūros; ne pelno organizacijos; ir daug daugiau.

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

Vietos
 • Washington

  3700 O Street, N.W., Washington D.C. 20057, 20057, Washington

  • facebook
  • instagram
  • linkedin
  • twitter
  • youtube
 • USA Online

  USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai